Mokslų bakalauras kompiuterinės animacijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

kompiuterinė animacija

Nesvarbu, ar tai įgyvendinti didžiulius minios scenas filme, spalvų koregavimo produktus komercinės televizijos, arba sukurti didžiulius peizažai žaidėjai keliauti per vaizdo žaidimų, menininkai naudoja kompiuterinę grafiką beveik kiekvieną pramogų industrijos aspektą.

Full Sail kompiuteris Animacijos programa buvo sukurta siekiant pasiruošti šį įdomų srityje karjerą. Plėsdama savo sugebėjimus, kaip menininko ir mokymosi naujausias priemones, programas ir projektavimo teorija naudojama siekiant sukurti 3D turinį įvairiose žiniasklaidos priemonėse, jūs ne tik galės pasiimti savo meną naujomis kryptimis, bet ir įdėti savo įgūdžius dirbti įgyvendinant - o kartais net pagerinti - kūrybinį viziją kitiems.

Jūsų anksti klases bus išmokyti jus tradicinio meno ir animacijos principus, įskaitant gyvybės brėžinyje ir spalvinimas ir apšvietimo pagrindą. Ši mokymo programa taip pat apima fizikos, anatomijos ir spalvų teorija, kurios visos jums atsižvelgti į kompiuterinės animacijos kursuose, kur jums sukurti skaitmeninius simbolius, objektus, ir aplinką, taip pat specialius efektus live-action filmas ir principai televizijos.

Kaip jūsų animacija įgūdžiai auga jums pereiti į mūsų motion capture Studio. Šiuo objekto, jūs išmoksite, kaip paleisti profesionalų judesio užfiksuoti sesiją, kaip jūs nukreipti atlikėjų nešioti jutiklis-stebimas Bod veiksmų, ir naudoti, kad duomenys sukurti dar realistiškus judėjimą jūsų skaitmeninių simbolių.

Parama klasių kompozicijos, padaryti, ir takelažas bus baigia savo sugebėjimus, ir jūsų galutinis mėnesių bus išleista derinant visų, kad jūs išmoko į animacijos portfelio kad bus įrodyti savo gebėjimą kurti profesionalios kokybės turtą, skirtos filmų, televizijos, video žaidimai, ir daugiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2016

Apie mokyklą

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Skaityti daugiau

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Skaityti mažiau