Mokslų bakalauras kriminalinės justicijos

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Bakalauro Laipsnis Stipendija yra siūloma kartą per metus paprastai kovo mėnesį. Stipendija reikalauja studentai turi 3.0 arba naujesnė bendrą VPS ir bus įtraukti į bakalauro studijų programą Polk State College. Stipendijos paprastai apima 6 kreditų už mokslą ir mokesčiai už rudens semestrą ir 6 kreditai studijų kainą ir įmokų už pavasario semestrą.

Graduate Management Admission Test arba Mokslų bakalauras kriminalinės justicijos laipsnį Polk State College yra sukurta siekiant suteikti studentams platesnį nusikalstamumu ir visuomenės nusikalstamumo kontrolės mechanizmus ir parengti juos profesinei karjerai baudžiamojo teisingumo.

Laipsnis suteikia plačią apžvalgą tarpdisciplininio srities baudžiamosios teisenos, remdamasis šių žinių bazės:

  • kriminologija
  • sociologija
  • psichologija
  • teisė
  • Viešosios politikos studijos

Priežastys ir prevencija nusikalstamo elgesio

Mokymo programa apima turinį, susijusį su deviantinio elgesio, baudžiamojo tyrimo, patikslinimus, teismų sistemos ir kriminalinės justicijos administravimo. Absolventai kriminalinės justicijos programos yra paruošti pradinio lygio karjeros baudžiamosios teisenos sistemą, pavyzdžiui, teisėsaugos, pataisymų, probacijos / lygtinio paleidimo, privataus / pramonės saugumo ir kitų baudžiamosios teisenos srityse.

Šis laipsnis taip pat yra naudinga dabartiniams darbuotojams teisėsaugos ieško skatinamąsias išmokas arba karjeros. Be to, absolventai yra pasirengę studijuojant baudžiamojo teisingumo ir susijusiose srityse.

Kodėl mokslo bakalauras kriminalinės justicijos iš Polk State College?

  • siūloma internete arba hibridinės Kursai patenkinti užimtas specialistų poreikius
  • Geros kokybės švietimas mokė profesoriai su realaus pasaulio kriminalinės justicijos patirtį
  • Besimokantįjį orientuotus klasėje patirtis
  • Pagreitinto aštuonių savaičių kursai
  • Mažos klasės dydžių
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2016

Apie mokyklą

Polk State College, established in 1964, is a multi-campus institution serving over 20,000 students with Bachelor of Applied Science, Bachelor of Science, Associate in Arts and Associate in Science d ... Skaityti daugiau

Polk State College, established in 1964, is a multi-campus institution serving over 20,000 students with Bachelor of Applied Science, Bachelor of Science, Associate in Arts and Associate in Science degrees, as well as a wide range of certificate and workforce training options. The College also operates three charter high schools. Skaityti mažiau
Lakeland , Bartovas , Velso ežeras , Žiemos rojus + 3 Daugiau Mažiau