Mokslų bakalauras modeliavimas ir vizualizacija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

modeliavimas

Modeliavimas ir vizualizacija Bakalauro Laipsnis

Ši programa supažindina studentus su techninių ir kritinio mąstymo įgūdžius, kurių reikia mokytis, architektas, kurti ir bandymo modeliavimo ir vizualizavimo sistemoms.

Kurso renginiai:

  • Dirbtinis intelektas
  • Skaitmeniniai gamyba
  • Diskrecinių ir nenutrūkstamo srauto modeliavimas
  • Duomenų struktūra ir algoritmai
  • Taikomoji Žmogaus-kompiuterio sąveika
  • Simuliaciniai Elektronika

Nuo kompiuterizuotų modelių sudėtingų duomenų ar virtualiąsias terpes mokymo ar pramogų tikslais, modeliavimo technologijos išspręsti sudėtingas problemas, kad mokymąsi ir suteikti vizualinį pažvelgti į abstrakčias problemas ir idėjas. Šios sistemos yra labai svarbus bet kokiam scenarijui, kuriems reikia mokymo, testavimo, ar atstovybes realaus pasaulio ar virtualioje aplinkoje, pramonėje kaip įvairių kaip aviacijos, medicinos, architektūros, mokslo, gamybos ir kariškiams.

Jei jus domina tapti inžinerinių komandų, kurios sukuria šiuos sudėtingus modelius dalis Full Sail University anketa modeliavimas ir vizualizacijos bakalauro laipsnį Programa gali supažindinti Jus su techninių ir kritinio mąstymo įgūdžius, kurių reikia mokytis, architektas, kurti ir bandymo modeliavimo ir vizualizavimo sistemoms.

Jūs pradėsite statant pagrindą matematikos, kompiuterių mokslo, ir aukšto lygio programavimo kalbų, o tada eiti pradėti gauti praktinės patirties modeliavimas ir vizualizacijos sistemų inžinerija.

Kadangi daugelis modeliavimo ir imitavimo aplinka sudaro konceptualūs arba pavojingas situacijas, jums bus išmokti tinkamai patvirtinimo ir patikrinimo vaidmenį matavimo sistemas, kurios gali būti pernelyg realiose scenarijus. Jūs taip pat susipažins su įvairiais programinės įrangos varikliai ir kaip programinė įranga gali integruotis su aparatūros sukurti prototipą.

Kartu su pastato techninę kompetenciją ir dalyko žinių, modeliavimas ir vizualizacija bakalauro studijų programą taip pat apima naudojant kūrybiškumą rasti sprendimus. Jūs įgyti praktinės patirties inžinerijos modeliavimo ir vizualizacijos ir taikyti šiuos metodus sukurti unikalų inžinerinį projektą savo.

Sritys Focus

  • Programavimas
  • Patvirtinimas ir tikrinimas
  • matematinis modeliavimas
  • Modeliavimas programinės įrangos ir aparatūros dizainas

Darbas kaip ne AssistRX Developer

Nors jis buvo Web dizainas ir plėtros studentas, Seanas Casey susisiekė su visomis burėmis karjeros plėtros departamentas už galimybę intern už AssistRX. Po darbo sunku, bendrovė pasiūlė jam visą darbo dieną iš karto po baigimo. Atsižvelgdama pirmasis dirbo priekinės išsivystymo prieš pereinant prie nugaros pabaigoje padėjo Seanas pamatyti, kaip visa kompanija dirba.

http://www.fullsailblog.com/just-launched-web-design-development-grad-sean-casey/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Skaityti daugiau

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Skaityti mažiau