Mokslo bakalauras (BSC) informacinių technologijų (IT) (programinės įrangos kūrimas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tikslų Informacinės technologijos (Software Development) programos - Kuris yra linijoje su ATI misija yra gaminti aukštos erudicijos absolventus informacinių technologijų, naudojant tarptautiniu mastu vertinamų programą.

Programa yra sukurta siekiant suteikti studentams žinių ir susijusias įgūdžius plačiąja srityje informacinės technologijos Per ketverių metų programą iš įvairių įgūdžių pagrindu, generiniai temos bus palaikomas siekiant plėtoti studentas kaip universalus absolventas ir kaip "visą gyvenimą besimokantis". Studentai šią programą įgis sistemų projektavimas ir bendravimo įgūdžiai ir būti pasirengę darbui plataus spektro skaičiavimo, arba toliau studijuoti antrosios pakopos lygmenyje. Todėl tikslai yra užtikrinti, kad: Kiekvienas absolventas programa bus pademonstruoti gebėjimą įgyti, taikyti ir sintetinti naujas žinias informacinių technologijų, kaip reikalaujama sėkmės.

Kiekvienas absolventas programa bus sėkmingai pasiekti didelį skaičiavimo rezultatus, suderinamas su asmens padėtį, per jo / jos pirmuosius tris metų darbo IT profesijų arba gauti pažangias laipsnį labai selektyvus studijų programa.

Kiekvienas absolventas programa bus pademonstruoti gebėjimą augti profesionaliai, ir iš anksto karjeros išmintingas IT profesiją, ir prisiimti didesnę atsakomybę. Nemažai iš jų bus pasiekti lyderio pozicijas savo pramonės ar profesija.

Patekimo į rinką reikalavimai

Vyresnysis vidurinė / High School sertifikatas Egzaminas (SS / HSCE) arba Vakarų Afrikos vyresnysis vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimą (WASSCE) arba lygiavertis Su kaupimo rezultatas 24 ar geriau šešių dalykų, įskaitant eina į: trys pagrindinius dalykus (įskaitant Core anglų kalba ir Core Matematika ) ir plius tris pasirenkant.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of chara ... Skaityti daugiau

Our mission is to become a cradle of excellence in education, training and research through providing leadership in the educational and the technological world by carefully selecting students of character, integrity, determination and motivation, and choosing individuals of outstanding character, commitment, ability and vision to serve as trustees, officers and faculty. Skaityti mažiau