Sveiki atvykę į unikalų mokymosi patirtį su sudėtinga mokymo programą, kuri gali padaryti jums vadovauti bet kurioje pasaulio vietoje proga. Mūsų rami miesteliu ir miesto vietą turi per metus traukia geriausios akademikai žinomų reputacijos kurie įtvirtino mūsų penkių fakultetų Žemės ūkio ir žemės ūkio technologijos, dailė ir Švietimo, fundamentaliųjų ir taikomųjų mokslų, socialinių ir vadybos mokslų, inžinerijos ir įstatymo.

Pasirinkimas, kur praleisti savo universitetų metų gali būti įdomi ir sudėtinga. Benson Idahosa universiteto rasite bendrą universitetinį patirtį.

Bet jūs nežinote, mes esame didelė mokykla, apsilankę mūsų miesteliu. Gal tai mažas klases ar puoselėjimo aplinką. Gal tai gražus miestas nustatymas arba nedidelio miesto jaustis Beninas. Kokia ji yra, jūs jausitės kaip namie.

Sužadinimo Priėmimo

Bakalauro priėmimo procesas prasideda nuo gegužės mėnesio - rugsėjo 30 d kiekvienais metais. Procesas prasideda būsimasis studentas gauti mūsų universiteto priėmimo formą iš bet kurio iš mūsų kontaktinių punktų Port-Harcourt, Abuja, Lagos, Warri ir Priėmimo biuras universiteto miesteliu Ugbor Road, GRA, Benin City iš savikainos (N7000 ) tik septyni tūkstančiai Naira.

Bendrojo priėmimo reikalavimai Bakalauro programos

Minimalus įrašas reikalavimas į bet kurią iš UNDERLISTED bakalauro programų yra penki (5) O'level kredito eina įskaitant matematikos ir anglų atitinkamų subjektų, kaip nurodyta dabartinėje UTME brošiūros, gauti ne daugiau kaip du posėdžius, bet iš šių egzaminų WASSCE, NECO arba jų atitikmuo.

Ji yra privaloma, kad būsimi studentai turėjo registruotas, ir išlaikė esamą UTME. Tiesioginis įrašas procesas ketinantys studentams diplomas arba NPI yra taip pat prieinama.

PASTABA:

gali būti taikomos Kandidatai, kurie nepasirinko Benson Idahosa universitetas savo UTME. Universitetas suteikia įteisinimo procesą, pakeisti 1 Choice universiteto Benson Idahosa universiteto, be jokių išlaidų ieškovei.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Benson Idahosa University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
3 - 4 metų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date