Mokslo bakalauras web dizainas ir plėtros

Bendroji informacija

Programos aprašymas

web dizainas

Kiekvieną dieną yra naujų naujovės kad padaryti internetą net labiau integruotos į mūsų gyvenimą, ir Full Sail Web dizainas ir programavimas studijų programa, Mokiniai mokosi įrankius ir technologijas, reikalingas suprasti web dizainas ir kaip vartoti, kad žinios į profesinę karjerą kuriant interaktyvią interneto turinio įvairovė kalbą.

Web dizainas ir programavimas laipsnis apima tiek priekinę ir galutinio plėtrą. Jūs išmoksite koncepcija, kodu ir publikuoti savo standartais paremtą turinį formatais, įskaitant internetą, smartphonach ir tablečių įvairovė. Darbas šių projektų Galėsite išmokti keletą kalbų, naudojamų interaktyvus dizainas, tokių kaip HTML5, CSS, XML, ActionScript, JavaScript ir daugiau, siekiant sukurti gerai suapvalinti įgūdžių rinkinį.

Be to, jūs imtis kursus, kad išmokyti jus, kaip projektuoti ir gaminti vizualinius elementus svetainėje. Tai apima rastrinių ir vektorinių grafikos kūrimą internete, taip pat, kaip piešti ir animuoti savo skaitmeninį turinį.

Bendra karjeros plėtros įgūdžių taip pat yra taikoma, pavyzdžiui, kompiuterių verslo taikomųjų programų, asmeninių finansų valdymo ir komunikacijos. Taip pat sužinosite, portfelio kūrimą, taip pat, kaip pasiruošti, kad pirmas žingsnis į interneto dizaino pramonės - ar norite tęsti ne interneto plėtros studijoje vaidmenį, arba pradėti savo verslo įmonę. Nepriklausomai vairuoja savo aistrą web dizainas, jums bus ginkluoti tie patys įrankiai naudojami profesionalūs kūrėjai padidinti interneto naudingumą milijardų vartotojų visame pasaulyje.

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2016

Apie mokyklą

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking ... Skaityti daugiau

Full Sail is dedicated to helping creative students follow their dreams in the entertainment and media industry. Whether they are passionate about music, art and design, web and technology, filmmaking, or the business behind entertainment, an education at Full Sail University can prepare students for a career path doing what they love. Skaityti mažiau