Mokslo Bakalauro (BS) pagrindinio ugdymo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Mada Maagarishtauo Awa Hee Aadsa Maa Aru Maa Giguckiigash (Tie, ​​kurie moko mūsų vaikus, kaip viskas šioje žemėje darbai) programa ne NHSC rengia kandidatus išmokyti lygiai nuo 1 iki 6.

Per savo jaunesniųjų ir vyresniųjų metų, kandidatai dirbti kaip kohortos ar mokymosi bendruomenės, atsižvelgiant kursus kartu ir bendrauja per savaitę mokytojų rengimo seminare kurti, atspindi ir įgyti perspektyvą savo patirtimi.

Kriterijai, į mokytojų rengimo priėmimo

Studentas, kuris ketina verstis mokytojų švietimo programą, turi kreiptis į Pedagogų švietimo departamento ir būti patvirtinta priėmimo į programą. Pareiškėjas turi atitikti šiuos kriterijus turi būti svarstomiems dėl priėmimo:

 1. Minimalus kaupiamasis pažymių vidurkis 2,50
 2. Patenkinama akademinės pasirodymas ENG 110, ENG, 120 ir 110 COMM
 3. Akademinė atlikimas yra A arba B klasės matematikos 103 - Kolegijos Algebra
 4. Sėkmingai užbaigus Praxis I egzaminą su patenkinamai privalomas surinkti balų skaičius pagal Šiaurės Dakota State: sudėtinis balas 516 Remiantis dabartine kvalifikacinio graduota balai PPST skaitymo, rašymo ir matematikos, jei kandidatas susitiko Įėjimo balas šiuo metu įdėti dviejų iš trijų bandymų. Kandidatai gali būti priimami laikinai pranešimo raštu Praxis Aš turi būti baigtas iki jų vyresniųjų metų pradžioje ir su supratimu, kad jie turi sėkmingai užbaigti EDU 235 Praxis Aš paruošimas (1 kreditas).
 5. Rašytines rekomendacijas iš trijų specialistų
 6. Esė apie tai, kodėl studentas norėtų patekti į mokytojų rengimo programa
 7. Darbas pažangą elektroninio portfelio
 8. Profesionalus CV "
 9. Parodyti įsipareigojimą mokymosi bendruomenės modelį
 10. Sutinku įvykdyti paslaugas švietimo ar susijusioje srityje nuo Fort Berthold baigus
 11. Paroda reikiamą tinkamą charakterį mokyti

Mokytojas Švietimo skyrius ir komitetas, susidedantis iš dėstytojų ir kitų darbuotojų bus apklausti pareiškėją, peržiūrėkite dokumentus ir pateikti rekomendaciją. Jeigu pareiškėjui neišduodamas priėmimą dėl sąlyga, kad gali būti ištaisyta, pareiškėjas gali pakartotinai, kai trūkumas bus pašalintas, arba gali būti įdėti į tarpinę lygtinai.

Besitęsiančiam mokytojų rengimo

Siekiant toliau mokytojų švietimo programą, kandidatas turi:

 1. Išlaikyti minimalų kaupiamasis pažymių vidurkis 3.0 ir uždirbti B reitingui arba geresnis kursuose, kurių buvo imtasi po įtraukimo į programą.
 2. Paroda tinkamą charakterį ir įrodymus gero elgesio, fizinės ir psichinės sveikatos.
 3. Tęsti gauti patenkinamų rekomendacijas iš fakulteto, personalo, ir patirtimi šioje srityje priežiūros.
 4. Pasiruoškite perduoti Praxis II egzaminus su patenkinamai privalomas surinkti balų skaičius pagal Šiaurės Dakota State principams mokymo ir mokymosi ir mokymo programą, mokymas ir vertinimas, pažymiai 1-6.

Jei reikalavimai nėra prižiūrimi, Pedagogų Švietimo skyrius ir komitetas, susidedantis iš dėstytojų ir darbuotojų gali rekomenduoti lygtinai ar sustabdymą iš programos. Bet tokie veiksmai būtų atspindėta laiško Pedagogų Švietimo departamento prie kandidato.

Studentų mokymas

Studentų mokymas yra baigiamasis patirties mokytojų rengimo programą Nueta Hidatsa Sahnish kolegija. Tai yra baigtas per galutinio kandidato semestrą ir reikalauja bent 16 dieninio savaites iš eilės. Per šį laiką, kandidatai taikyti tai, ką jie išmoko per savo kolegijoje kursinį darbą ir lauko patirtimi. Studentų mokymas leidžia pasirengimo dirbantys mokytojai laiko planuoti ir vykdyti pamokas, sekti mūsų keturi pagrindiniai privalumus: Kultūra, konstruktyvizmo, suvokimo ir Crede. Jie taip pat naudoti vertinimo metodų įvairovė, siekiant nustatyti tinkamumą pamokų, sėkmės mokymo ir supratimo savo studentams. Per šį laiką, manoma, kad iš anksto paslaugų mokytojai patirs ir išmokti papildomų sprendimų priėmimo įgūdžius, mokymo metodus, Klasės valdymas veiksmų kryptis ir bendrą kompetenciją.

Kriterijai Priėmimas į Studentų mokymo

Kandidatas turi atitikti šiuos kriterijus turi būti svarstomiems dėl priėmimo į studentų mokymo:

 1. Vyresnysis nuolatinis arba lygiavertis su minimaliu kaupiamasis pažymių vidurkis 3,0 arba geriau, nes priėmimo į mokytojų rengimo programos.
 2. Sėkmingas iš Praxis I ir II Praxis egzaminus, kaip už ilgo valstybės balus.
 3. Tęsinys patenkinamą visų priėmimo ir saugojimo į mokytojų rengimo programos kriterijus.
 4. Užbaigimas profesinio švietimo seka prieš studentų mokymui. Mokytojas Švietimo skyrius konsultuojantis su fakulteto ir Personalo komitetas gali taikyti išimtis šį kriterijų, jei aplinkybės tai pateisina.
 5. Pateikimas studentas mokymo taikymo Pedagogų Švietimo departamento semestro metu prieš studentų mokymo semestrą.
 6. Baudžiamoji fonas tyrimas įskaitant baudžiamojo tyrimo ir Federalinio tyrimų biuro biurą turi būti baigtas iki studentų mokymui.
 7. Per studentų mokymo, studentai nebus leista imtis daugiau nei trijų valandų pusmetis kredito per 16 savaičių studentų mokymo be patvirtinimo Pedagogų Švietimo departamentas. Klasės negali būti priimtas per kiekvieną dieną visą darbo dieną studentas dėstytojavimu blokas.

Nueta Hidatsa Sahnish kolegija pasilieka teisę turėti kandidatai atitinka papildomus reikalavimus, kurie gali būti nustatytas Pedagogų Švietimo departamentas.

Kriterijai Baigimo ir ia rekomendacijos

Mokytojas Švietimo skyrius daro gradacijos ir mokytojų ia rekomendaciją. Siekiant pereiti ir būti patvirtintas ia, kandidatas privalo atitikti šiuos reikalavimus:

 1. Kaupiamasis pažymių vidurkis 3,0 arba geriau, nes priėmimo į mokytojų rengimo programos.
 2. Užbaigus visus programos reikalavimus, kaip apibrėžta Pedagogų Švietimo departamentas.
 3. Sėkmingas studentų mokymo patirtis.
 4. Sėkmingas ir pateikimas elektroniniu portfelio.
 5. Sėkmingas Praxis I, Praxis II, ir visų ND ia reikalavimus.

Teismo kancleris nusiunčia į Šiaurės Dakota Švietimas standartus ir praktiką valdybos (ESPB) prašymą išduoti mokymo licenciją.

Reikalinga Kredito laikas: 131-132 Mūsų mokslų bakalauras pagrindinio ugdymo programa, Mada Maagarishtauo Awa Hee Aadsa Maa Aru Maa Giguckiigash (Tie, ​​kurie moko mūsų vaikus, kaip viskas šioje žemėje darbų), tapo akredituota North Dakota švietimo standartus ir praktiką Valdyba ir aukštojo mokslo Komisija vasario 2011.

Programa Rezultatai:

 • Kandidatas galės kurti ir peržiūrėti dokumentavimo augimą ir naują supratimą
 • artikuliuoti raštišką asmeninę ugdymo filosofija, kiek ji susijusi jį į švietimo karjerą
 • Kandidatas galės taikyti keturis privalumus: Kultūra, konstruktyvizmo, supratimas ir Crede (moksliniai tyrimai, švietimas, įvairovė, nepriekaištingas) rašymo ir pristatymo mažiausiai
 • du pavyzdingi, atitinka standartus, pamokų planai
 • Kandidatas bus įrodyti ND valstybinių standartų supratimą (bendrasis branduolys
 • Gyvenimo), InTASC standartus ir Core esmės (kurios apima Kultūra, konstruktyvizmo suvokimo ir Crede (moksliniai tyrimai, švietimas, įvairovė, nepriekaištingas) kaip pamatuoti ePortfolio rubrika
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Nueta Hidatsa Sahnish College was granted continued accreditation on July 12, 2006, by the Commission on Institutions of Higher Education of the North Central Association of Colleges and Schools. ... Skaityti daugiau

The Nueta Hidatsa Sahnish College was granted continued accreditation on July 12, 2006, by the Commission on Institutions of Higher Education of the North Central Association of Colleges and Schools. Skaityti mažiau
Naujamiestis , Willistonas + 1 Daugiau Mažiau