Mokslo Bakalauro ankstyvojo ugdymo

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Uždirbkite laipsnis ankstyvojo ugdymo per šį Floridos patvirtintą mokytojų rengimo programą. Bachelor Mokslo ankstyvojo ugdymo ne Polk valstybinė kolegija patenkins tinkamumo reikalavimus Floridos Profesionalus Pedagogo sertifikavimo Pre-darželio / Pradinio ugdymo (amžius 3 3 laipsnio), taip pat reikalavimai Florida Mokytojų standartus ESOL patvirtinimas (K-12) ir Floridos Skaitymas patvirtinimas (K-12). Mokymo programa yra skirta kurti nuo esamo universitetinio diplomo ankstyvojo ugdymo ir vadybos (arba Menai ar mokslas). Kursai ir lauko patirtimi parengti mokytojų kandidatų plėtoti žinias ir įgūdžius, reikalingus kaip profesionalus pedagogas. Visa tai veda iki 12 savaičių stažuotės vietą vietiniame Polk County mokyklą, kur mokytojas kandidatai galės prisiimti visą darbo laiką klasėje mokytojo vaidmuo. Per šį laiką, kiekvienas kandidatas demonstruoja savo ar savo meistriškumą įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų veiksmingų mokymo ir mokymosi stilių.

Mokslo bakalauras ankstyvojo ugdymo skirta statyti į esamą asocijuotos laipsnis, arba in Arts bendradarbis ar mokslo bendradarbis ankstyvojo ugdymo ir valdymas. Mokymo programa palaiko mokytoja kandidatūrą plėtrą žinių ir įgūdžių, reikalingų efektyviam mokymui. Kaip kandidatai pažangą per kursus, lauko patirtimi padėti jiems užmegzti ryšius tarp jų kursinių ir profesinio mokymo praktikoje. Programos galutinis stažuotės leidžia kandidatai prisiimti visu etatu klasėje mokytojo vaidmuo siekiant parodyti įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų veiksmingai mokymo ir mokymosi meistras. Lauko patirtis ir stažuotės vietas bus tik mokyklose per Polk County.

Mokslo bakalauras ankstyvojo ugdymo yra valstybės patvirtintas pirminis mokytojų rengimas programa, ir absolventai bus patenkinti tinkamumo reikalavimus Floridos Profesionalus Pedagogo sertifikavimo Pre-darželio / Pradinis ugdymas (Amžius 3 3 laipsnio), taip pat reikalavimai Florida Mokytojų standartai ESOL patvirtinimas (K-12) ir Floridos skaitymas patvirtinimas (K-12).

Priėmimo sąlygos

Priėmimas į ankstyvojo ugdymo programos BS reikalauja:

 • Bendradarbis Arts laipsnį arba Mokslo laipsnis Associate ankstyvojo ugdymo ir vadybos (arba lygiavertė) iš regioniniu akredituotos mokykloje ar koledže.
 • Jei studento asocijuotos įmonės laipsnis yra iš ne-regioniniu akredituotos institucijos, bet nacionaliniu lygiu akredituota, laipsnis atitinka priėmimo, tačiau žinoma, po kurso vertinimas atliekamas pagal POLK Narės Koledžo perdavimo praktiką bei politiką.
 • Asocijuotos laipsnį turi būti uždirbo su minimaliu 2,5 pažymių vidurkis (GPA) apie 4,0 skalę.
 • Užbaigimas trijų bendrų švietimo sąlyga kursai (AA pasirenkant) su "C" ar didesnio laipsnio
 • EDF1005 - Įvadas į mokytojo profesiją
 • EDF2085 - Įvadas į įvairovės pedagogams
 • EME2040 - Įvadas į technologijų pedagogams
 • EDF1250 - Įvadas į Klasės valdymas (rekomenduojama, bet nereikalaujama)
 • Įėjimo balas Generalinės žinių testas (GKT) iš Floridos Mokytojų sertifikavimo egzaminų (FTCE). Prašykite, kad jūsų GKT balai kopija siunčiama tiesiogiai Polk State College.
 • Pirštų pagrindu asmens patikrinimas.
 • Papildomos priėmimo reikalavimai apima lydraščiu ir konkrečių patvirtinimų, pateikimo.
 • Esant tam tikroms aplinkybėms, vieno semestro priėmimo atsisakymas gali būti prašoma.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Polk State College, established in 1964, is a multi-campus institution serving over 20,000 students with Bachelor of Applied Science, Bachelor of Science, Associate in Arts and Associate in Science d ... Skaityti daugiau

Polk State College, established in 1964, is a multi-campus institution serving over 20,000 students with Bachelor of Applied Science, Bachelor of Science, Associate in Arts and Associate in Science degrees, as well as a wide range of certificate and workforce training options. The College also operates three charter high schools. Skaityti mažiau
Lakeland , Bartovas , Velso ežeras , Žiemos rojus + 3 Daugiau Mažiau