Mokslo Bakalauro Apskaitos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Mokslo Bakalauro Apskaitos

Verslo, Bakalauro

Karson-Newman departamentas Verslo suteikia studentams už unikalią mokymosi patirtį krikščionių laisvųjų menų aplinkos galimybes. Verslo departamentas priima Karson-Newman universiteto pareiškimą paskirtis, kaip ji stengiasi šviesti savo studentus iš esmės susijusių su jų ateities vaidmenis, kaip krikščionių verslo ir bendruomenių lyderių pasaulio visuomenei srityse.

Verslo departamentas siekia:

  • tapti Premier Business programa.
  • mokyti su kompetencijos profesionalus, rūpestinga ir puoselėjant būdu.
  • pateikti laipsnišką mokymo programą, kuri yra sudėtinga ir integruota.
  • gaminti profesionaliai, etiškai ir techniškai paruošti tarnas lyderiai.
  • prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir ekonominės plėtros regione.
  • suteikti studentams su krikščionių vadovavimo ir mentorystės modelį.

apskaita

Apskaitos pagrindinis ne Carson-Newman rengia studentus karjeros galimybes, įskaitant viešojo sektoriaus apskaitos, pramonės ir vyriausybės įvairovė.

Studentai gali užpildyti ataskaitinio dur ne Carson-Newman ir absolventas su 128 kredito valandos reikalavimus. CPA egzaminą reikalauja kandidatus baigti 150 valandų kursinių, todėl daugelis studentų yra konkurencingas darbo pareiškėjai ir yra pasirengę karjeros pasirinkimų įvairovės, ar tai yra dirbti verslo įmonės, dirbti vyriausybės ar ne pelno agentūra, prisijungti apskaitos firma, ar stoti į studijų programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

There’s no better way for you to imagine being here than to visit us. Being at Carson-Newman is the best way to know how you fit at this top-ranked liberal arts university, founded in 1851. See what y ... Skaityti daugiau

There’s no better way for you to imagine being here than to visit us. Being at Carson-Newman is the best way to know how you fit at this top-ranked liberal arts university, founded in 1851. See what your life can look like here. Walk our campus and get a sense that you will be an important part of an active campus that is 2,000 students strong. Skaityti mažiau
Džefersono miestas , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau