Mokslo Bakalauro arklių veiklos instruktavimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ką aš mokausi?

Su loterijos finansavimo atsiradimo ir starto JK Koučingas sertifikatas (UKCC), Iš jojimo treneris vaidmuo buvo revoliuciją per pastaruosius kelerius metus. Šiandienos treneris dabar vaidina svarbų vaidmenį jojimo sporto veiklos ir instruktavimo plėtros nebėra vertinamas kaip grynai mokyti, bet progresavo teikti daugiau holistinį požiūrį. Pagrindiniai žinių sritis, pavyzdžiui, sporto psichologijos, mitybos, biomechanikos, fitneso ir naujos technologijos yra gyvybiškai svarbūs tolimojo susisiekimo Kad arklio ir raitelio partnerystę išnaudoti savo potencialą. Jei esate aistringas apie sporto instruktavimas ir plėtoti specialių žinių jojimo mokymo tada tai žinoma jums. Vienas iš bruožų, šios programos yra tai, kad jums bus suteikta galimybė pasirinkti Equitation modulius visą kursą, o Britų Jodinėjimas Visuomenė / UKCC programa buvo visiškai įtrauktas į juos. Visi Equitation moduliai buvo patvirtintas BHS.

Laipsnis programa arba gali būti tiriamas grynai akademiškai kaip trejų metų programą, arba gali būti tiriamas kaip ketverių metų "Sandwich" laipsnį. Jei pasirinksite "Sandwich" parinktį, bus reikalaujama atlikti minimalų 48 savaičių stažuotę (arba dvi 24 savaitę vietas) Teritorijoje / s savo interesus. Vietą metus nėra privaloma, tačiau siūlo Jums puikią galimybę plėtoti įgūdžius kartu su savo akademinėmis studijomis, kurios bus pripažintos būsimus darbdavius ​​kaip teigiamą požymį. Šis kursas yra patvirtintas kartu su Koventrio universitetu.

Kokie moduliai apima?

Moduliai apima:

4 lygis

 • Žinduolių Anatomija ir fiziologija
 • Arklių ir žmogaus mityba
 • Sporto ir kokybės tyrimai
 • Jojimo teorija, praktika ir Arklių valdymas
 • Principai sporto instruktavimas ir mokymas
 • Turto (akademinių studijų įgūdžius ir galimybes įsidarbinti)

5 lygis

 • Dizainas tyrimai ir analizės
 • Arklių Pratimai fiziologija
 • Pratimai ir sporto psichologija
 • Arklių Sveikata ir ligos
 • Jojimo mokymas ir praktika
 • Specialistė Sportas Koučingas

3 Metai

Neprivaloma įdarbinimo metų

6 lygis

 • Disertacija
 • Sporto traumų ir reabilitacijos
 • Šiuolaikinė klausimais Arklių mokslo
 • Išplėstinė Equitation (pasirinktinai)
 • Išplėstinė Profesinio mokymo ir psichologija (pasirinktinai)
 • Elito sportininko pasirodymą (alternatyva)

KAS KVALIFIKACIJOS aš gausiu?

Bakalauro (Hons) Arklių spektaklio Koučingas

Kaip bus vertinamas?

Kiekvienas modulis turi savo specifinį vertinimo anketą ir gali būti sudarytas iš kursinių ar egzaminui. Moduliai vertinami naudojant vertinimo metodų įvairovė (atvejų analizė, ataskaitų, prezentacijas, pratybos ir tt), kad būtų galima jums sukurti įgūdžių, susijusių su dalykinės srities spektrą ir padėti jums sukurti pasitikėjimą šia tema ir sau.

KAS YRA įvedimo procesu?

Programos turėtų būti atliekami per UCAS, naudojant įstaiga kodas Warwickshire College Grupė: W25 ir kodas DX41. Jeigu Jus domina prisijungti prie kolegijoje 2017 rugsėjo, mes kviečiame Jus dalyvauti vienoje iš mūsų Open Renginiai. Jūs užtruks miesteliu kelionė, gauti pristatymą iš darbuotojų ir atimti daug naudingos informacijos apie studijas ne Moreton MORRELL koledžo ir, žinoma, gauti "pajusti", kas tai gali būti, pavyzdžiui, kad būtų studentas čia.

KAS YRA įvežimo reikalavimai?

Minimalūs kvalifikacijos: Visas 3 lygis Paprastai pareiškėjai turės turėti bent * 88 UCAS taškų. Tai gali būti gauta iš:

 • BTEC / C & G "L3 kvalifikacija Arklių vadybos arba susijusia tema; arba
 • Du / tris A2 lygius, įskaitant mokslinės remiantis subjekto;
 • arba Kitemarked Prieiga prie HE (Mokslas Maršrutas)
 • Naujas UCAS tarifų Pareiškėjai taip pat reikės penkis GCSE At C laipsnio arba aukščiau (arba lygiavertis), įskaitant anglų kalbos, mokslo ir matematikos.

Kitos kvalifikaciją, pavyzdžiui, prieigos prie HE diplomas, Velso / Tarptautinės bakalaureato, Škotijos Highers, Airijos Aukštojo baigimo pažymėjimą ir kitus tarptautinius kvalifikaciją yra priimtini, priklauso nuo bendros klasės / kiekis pasiektų ir mokslo turinio žinoma. Pareiškėjai paprastai turėtų turėti tam tikrą išankstinį praktinės patirties.

Kaip vadovas, studentai bus tikimasi, mokėsi "lygio ar papildyti atitinkamo lygmens 3 kvalifikaciją, tačiau visi pareiškėjai bus vertinamos pagal individualią patirtį. Prašymas pripažinti ankstesnio mokymosi yra sveikintinas ir bus svarstomi.

Kolegija sveikina paraiškas iš studentų su atitinkamo darbo patirties, kurie neturi formalių akademinę kvalifikaciją, ir iš studentų su negalia. Visi pareiškėjai turės įrodyti gebėjimą mokytis savarankiškai ne JE lygiu.

Ką dar turiu žinoti?

Studijuojantys žinutę Arklių laipsnį Moreton MORRELL kolegijoje galima tikėtis sužinoti, draugiškas ir palankią aplinką su patyrusių darbuotojų, kurie padės jums pasiekti sėkmės per pasirinktą studijų, taip pat leis jums ateityje siekius. Moreton Morrell kolegija suteikia dinamišką mokymosi aplinką, kuri leistų jums sukurti savo įgūdžius ir žinias apie programą specialiai sukurta siekiant padidinti savo galimybes pramonėje.

Dauguma studentų mokės nieko iš anksto už jų, žinoma. Daugiau informacijos apie valstybės paskolas ir dotacijas, nes jis studijų, apsilankykite Studentų Finansai Anglijos svetainėje. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, kurie jau turi aukštojo mokslo kvalifikacijas, gali būti skiriama parama ir turėtų paklausti dėl papildomos informacijos.

individualius poreikius

Warwickshire College grupė sveikina visas studentus ir visada sieks, kad pagrįstų koregavimas, kad atitiktų visus konkrečius poreikius ar sunkumų. Išskirtinėmis aplinkybėmis, mokymosi rezultatai kai kurių kursų gali reikšti, kad tokie koregavimai yra neįmanoma, ir kolegija negali garantuoti, kad kiekvienas reikalavimas gali būti remiama. Nuslėpimą specifinius poreikius ar sunkumų kolegijai ankstyvame etape jūsų paraišką gali atidėti jos gebėjimą priimti pagrįstus pataisymus ar gali jiems neleisti visiškai kolegijoje. Prašome aptarti savo individualias aplinkybes su priėmimo mokytojas kuo anksčiau.

Ką aš galiu daryti, kai šis kursas?

Laipsnis specializuojasi Arklių Performance Coaching gali pasiruošti įvairių karjeros ir tolesnių studijų galimybes. Šis laipsnis bus ne tik pasiruošti darbo galimybes tiesiogiai patenka į jojimo instruktavimas srityje, bet taip pat, per amžius besivystančių sričių sporto trenerio veiklos ir psichologija.

Darbo galimybės apima jojimo treneris, sporto psichologas, taip pat karjerą per žmogaus sporto instruktavimas pramonėje.

Sėkmingai baigus šį kursą leidžia progresavimą į magistrantūros programas, tokias kaip magistro sporto psichologija ir PGCE tiems, kurie nori įvesti mokymo karjerą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our Moreton Morrell College covers 750 acres of countryside and is home to many of our land-based students.

Our Moreton Morrell College covers 750 acres of countryside and is home to many of our land-based students. Skaityti mažiau