Mokslo Bakalauro gyvūnų elgesį ir mokymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ką aš mokausi?

Gyvūnų elgesys yra labai populiarus ir greitai augantis sektorius per gyvūnų pramonėje. Karjera gyvūnų elgesį apima; kompanionas gyvūnų dresavimo, elgesio terapija, moksliniai tyrimai, gyvūnų gerovės mokslo ar zoologijos laikymas. Mūsų Diplomas Gyvūnų elgesio ir mokymo suteikia jums įgūdžių ir žinių, jums reikia pradėti dirbti vienoje iš pačių įvairiausių ir pasitenkinimą sektoriuose gyvūnų pramonėje. Šis kursas bus tobulinti savo žinias ir įgūdžius gyvūnų elgesį ir etologijos, o tyrinėti etikos ir pagrindinį teisės aktus, būtinus tiems, darbo su gyvūnais. Šis kursas yra patvirtintas kartu su Koventrio universitetu.

Kokie moduliai apima?

Tipiškos moduliai apima:

4 lygis

 • Principai Gyvūnų etologija
 • Gyvūnų anatomija ir fiziologija
 • Taikomoji Gyvūnų valdymas
 • Gyvūnų pramonė
 • Turto (akademinių studijų įgūdžius ir galimybes įsidarbinti)
 • Psichologija gyvūnų dresavimo

5 lygis

 • Gyvūnų sveikata ir ligos
 • Būstas ir aplinkos gerinimas
 • Gyvūnų plėtros ir mokymo
 • Dizainas tyrimai ir analizė
 • Žmogaus psichologija Gyvūnijos Trainers
 • Specialistė Gyvūnų valdymas

6 lygis

 • Etika ir gyvūnų pramonė
 • Pažanga Elgsenos tyrimai
 • Šiuolaikinės problemos gerovės ir elgesio
 • Disertacija (Dvivietis modulis)
 • Išplėstinė Gyvūnų mokymas

KAS KVALIFIKACIJOS aš gausiu?

Bakalauro (Hons) gyvūnų elgesys ir mokymas

Kaip bus vertinamas?

Kiekvienas modulis turi savo specifinį vertinimo anketą, pavyzdžiui, 100% kursinių ar 50% kursinių ir 50% egzaminą raštu. Moduliai vertinami naudojant įvairius metodus (realaus gyvenimo atvejų tyrimus, profesionalių projektų, ataskaitų ir esė, prezentacijas ir vaizdo dokumentinių, mokslinių tyrimų disertacijos), taigi leidžianti studentams plėtoti įgūdžius, susijusius su dalykinės srities spektrą ir kurti pasitikėjimą šia tema ir patys.

KAS YRA įvedimo procesu?

Programos turėtų būti atliekami per UCAS naudojant įstaiga kodas Warwickshire College - W25 ir objekto kodas: D306 Jei jus domina prisijungti prie kolegijoje 2017 rugsėjo, mes kviečiame Jus dalyvauti vienoje iš mūsų Open Renginiai. Jūs užtruks miesteliu kelionė, gauti pristatymą iš darbuotojų ir atimti daug naudingos informacijos apie studijas ne Warwickshire College ir, žinoma, gauti "pajusti", kas tai gali būti, pavyzdžiui, kad būtų studentas čia.

KAS YRA įvežimo reikalavimai?

Minimalūs kvalifikacijos: Visas 3 lygis Paprastai pareiškėjai turės turėti bent * 88 UCAS taškų. Tai gali būti gauta iš:

 • BTEC / C & G "L3 kvalifikacija gyvūnų vadybos arba susijusia tema; arba
 • Du / Tris A2 lygiai idealiai įskaitant vieną mokslo tema; arba
 • Kitemarked Prieiga prie HE
 • Naujas UCAS tarifų Pareiškėjai taip pat reikės penkis GCSE At C laipsnio arba aukščiau (arba lygiavertis), įskaitant anglų kalbos, mokslo ir matematikos.

Kitos kvalifikaciją, pavyzdžiui, prieigos prie HE diplomas, Velso / Tarptautinės bakalaureato, Škotijos Highers, Airijos Aukštojo baigimo pažymėjimą ir kitus tarptautinius kvalifikaciją yra priimtini, priklauso nuo bendros klasės / kiekis pasiektų ir mokslo turinio žinoma.

Pareiškėjai paprastai turėtų turėti tam tikrą išankstinį praktinės patirties. Kaip vadovas, studentai bus tikimasi, mokėsi lygis arba baigtas atitinkamame lygmenyje 3 kvalifikaciją, tačiau visi pareiškėjai bus vertinamos pagal individualią patirtį. Paraišką pripažinti ankstesnio mokymosi yra sveikintinas ir bus svarstomi. Kolegija sveikina paraiškas iš studentų su atitinkamo darbo patirties, kurie neturi formalių akademinę kvalifikaciją, ir iš studentų su negalia. Visi pareiškėjai turės įrodyti gebėjimą mokytis savarankiškai ne JE lygiu.

Ką dar turiu žinoti?

Tai trejų metų dieninių ar ketverių metų sumuštinis kursą. Jei studentai pasirenka sumuštinį variantą; jie bus reikalaujama atlikti minimalų 48 savaičių stažuotę į studento interesų srityje. Dalis -Time tyrimo per ilgesnį laiką taip pat gali būti įrengtas. Taip pat įgyti praktinių gyvulininkystės įgūdžių, studentai taip pat plėtoti su turimais pritaikomais įgūdžiais, pavyzdžiui, problemų sprendimo, komandinio darbo, žmonių valdymo, mokslinių tyrimų ir bendravimo. Nuolatinis kontaktas palaikomas su darbdaviais ir grįžtamasis ryšys iš jų yra naudojamos informuoti programos pakeitimus tokiu būdu užtikrinant programos aktualumą dabartinių ir būsimų pramonės poreikius.

Per paskutinius programos metus, visi studentai bus reikalaujama užbaigti disertaciją, kuri gali būti susijusi su bendrove. Studentai, norintys toliau stiprinti savo praktinius įgūdžius gali naudotis Koledžo tikslas pastatytas gyvūnų gerovės priemones ir Moreton MORRELL komercines ūkio ir arklių įrenginius.

Dauguma studentų mokės nieko iš anksto už jų, žinoma. Daugiau informacijos apie valstybės paskolas ir turimų JE stipendijas studijoms, apsilankykite Studentų Finansai Anglijos svetainėje. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, kurie jau turintys aukštąjį išsilavinimą, negali būti skiriama parama ir turėtų paklausti dėl papildomos informacijos. Warwickshire College Group siūlo įvairius stipendijas; žr kurią jis mokesčius ir remti informacijos mūsų svetainėje arba susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos. Įvairūs mokesčiai taikomi tarptautiniams studentams. Jei manote, kad tai gali būti taikoma tada jūs prašome teirautis Studentų paslaugų dėl išsamesnės informacijos. Daugiau informacijos Warwickshire College grupė sveikina visas studentus ir visada sieks, kad pagrįstų koregavimas, kad atitiktų visus konkrečius poreikius ar sunkumų. Išskirtinėmis aplinkybėmis, mokymosi rezultatai kai kurių kursų gali reikšti, kad tokie koregavimai yra neįmanoma, ir kolegija negali garantuoti, kad kiekvienas reikalavimas gali būti remiama. Nuslėpimą specifinius poreikius ar sunkumų kolegijai ankstyvame etape jūsų paraišką gali atidėti jos gebėjimą priimti pagrįstus pataisymus ar gali jiems neleisti visiškai kolegijoje. Prašome aptarti savo individualias aplinkybes su priėmimo mokytojas kuo anksčiau.

Ką aš galiu daryti, kai šis kursas?

Mūsų absolventai įvedėte profesijas, įskaitant gyvūnų treneriu, kompanionas gyvūnų elgesį terapeutas, elgsenos mokslininkas, gyvūnų gerovės mokslininkų ir pareigūnų, Zoo Keeper, švietimo, auklėjimo ir mokymo.

Perėjimas į antrosios pakopos kvalifikaciją apima MBA, magistro ir mokymo kursus, kaip antai PGCE (Post Graduate Certificate in švietimas) ir Cert. Edas (sertifikatas švietimo).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our Moreton Morrell College covers 750 acres of countryside and is home to many of our land-based students.

Our Moreton Morrell College covers 750 acres of countryside and is home to many of our land-based students. Skaityti mažiau