Mokslo Bakalauro gyvūnų valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ką aš mokausi?

Gyvūnas pramonė susideda iš įvairių ir įdomių įvairių sektorių, iš naminių gyvūnų ir mokymus, gyvūnų gerovės, zoo valdymo ir laukinės gamtos išsaugojimo. Tai žinoma, jums, jei esate aistringas apie gyvūnų gerovę ir ieškote naudingas gyvūnas remiantis karjerą. Mūsų Diplomas Gyvūnų valdymas suteikia jums įgūdžių ir žinių, jums reikia už įdomių karjeros variantų.

Mūsų kursas yra struktūrizuotas siekiant užtikrinti, kad jūs galėsite ištirti pagrindinių dalykų spektrą ir pagerinti savo galimybes įsidarbinti specializuotose srityse. Neprivalomi moduliai Kurso leidžia jums skonio mokytis link laukinės gamtos ir išsaugojimo, gyvūnų dresavimo maršrutu arba plėtoti savo laboratorinius įgūdžius. Nepriklausomai nuo jūsų gyvūnas valdymo siekiai, mūsų bakalauras Gyvūnų valdymas gali būti pritaikytos, kad atitiktų jūsų poreikius. Šis kursas yra patvirtintas kartu su Koventrio universitetu.

Kokie moduliai apima?

Tipinės moduliai apima:

4 lygis

 • Gyvūnų pramonė
 • Gyvūnų anatomija ir fiziologija
 • Taikomoji Gyvūnų valdymas
 • Gyvūnijos Ekologija
 • Turto (akademinių studijų įgūdžius ir galimybes įsidarbinti)
 • Pasirenkami moduliai
 • Gyvūnų mokslo laboratorija
 • Principai verslo įmonėje
 • Psichologija gyvūnų dresavimo

5 lygis

 • Gyvūnų veisimo ir reprodukcinės technologijos
 • Dizainas tyrimai ir analizė
 • Įmonių plėtra
 • Būstas ir aplinkos gerinimas
 • Specialistė Gyvūnų valdymas
 • Pasirenkami moduliai
 • Biologinė įvairovė ir raida
 • Gyvūnų sveikata ir ligos
 • Gyvūnų plėtros ir mokymo

6 lygis

 • Konsultacinė valdymo projektas
 • Išankstiniai gyvūnų mityboje
 • Etika ir gyvūnų pramonė
 • Disertacija
 • Pasirenkami moduliai
 • Gyvūnijos apsaugos
 • Išplėstinė Gyvūnų mokymas

KAS KVALIFIKACIJOS aš gausiu?

BSC (Hons) gyvūnų valdymas

Kaip bus vertinamas?

Kiekvienas modulis turi savo specifinį vertinimo anketą, pavyzdžiui, 100% kursinių ar 50% kursinių ir 50% egzaminą raštu. Moduliai vertinami naudojant įvairius metodus (realaus gyvenimo atvejų tyrimus, profesionalių projektų, laboratoriniai praktinių tyrimų, ataskaitų ir esė, prezentacijas ir vaizdo dokumentinių, mokslinių tyrimų disertacijos), taigi leidžianti studentams plėtoti įgūdžius, susijusius su dalykinės srities ir kurti įvairias pasitikėjimas šia tema ir sau.

KAS YRA įvedimo procesu?

Programos turėtų būti atliekami per UCAS naudojant įstaiga kodas Warwickshire College Grupė: W25 ir objekto kodas: D328.

Pareiškėjai turi aiškiai nurodyti ant UCAS paraišką jų GCSE rūšių (arba lygiaverčiai priimtinas kvalifikacijos, kaip antai pagrindinių įgūdžių / funkcinių įgūdžių 2 lygis) ir klasių ar tikimasi klasių jų trijų lygių kvalifikacijas.

Jeigu Jus domina prisijungti prie kolegijoje 2017 rugsėjo, mes kviečiame Jus dalyvauti vienoje iš mūsų Open Renginiai. Jūs užtruks miesteliu kelionė, gauti pristatymą iš darbuotojų ir atimti daug naudingos informacijos apie studijas ne Moreton MORRELL koledžo ir, žinoma, gauti "pajusti", kas tai gali būti, pavyzdžiui, kad būtų studentas čia.

KAS YRA įvežimo reikalavimai?

Minimalūs kvalifikacijos: Pilnas 3 lygio Paprastai pareiškėjai turės turėti bent 88 UCAS taškų. Tai gali būti gaunami iš: BTEC / C & G "L3 kvalifikacijos gyvūnų vadybos arba susijusia tema; orTwo A2 lygiai idealiai įskaitant vieną mokslo tema; arba Kitemarked Prieiga prie HE Naujas UCAS tarifų Pareiškėjai taip pat reikės penkis GCSE At C laipsnio arba aukščiau (arba lygiavertis), įskaitant anglų kalbos, mokslo ir matematikos.

Kitos kvalifikaciją, pavyzdžiui, prieigos prie HE diplomas, Velso / Tarptautinės bakalaureato, Škotijos Highers, Airijos Aukštojo baigimo pažymėjimą ir kitus tarptautinius kvalifikaciją yra priimtini, priklauso nuo bendros klasės / kiekis pasiektų ir mokslo turinio course.Applicants paprastai bus tikimasi, kad turėti tam tikrą išankstinį praktinės patirties.

Kaip vadovas, studentai bus tikimasi, mokėsi "lygio ar papildyti atitinkamo lygmens 3 kvalifikaciją, tačiau visi pareiškėjai bus vertinamos pagal individualią patirtį.

Prašymas pripažinti ankstesnio mokymosi yra sveikintinas ir bus laikoma Kolegija sveikina paraiškas iš studentų su atitinkamo darbo patirties, kurie neturi formalių akademinę kvalifikaciją ir nuo studentų su negalia. Visi pareiškėjai turės įrodyti gebėjimą mokytis savarankiškai ne JE lygiu.

Ką dar turiu žinoti?

Tai trejų metų dieninių ar ketverių metų sumuštinis kursą. Jei studentai pasirenka sumuštinį variantą; jie bus reikalaujama atlikti minimalų 48 savaičių stažuotę į studento interesų srityje. Dalis -Time tyrimo per ilgesnį laiką taip pat gali būti įrengtas.

Taip pat įgyti praktinių gyvulininkystės įgūdžių, studentai taip pat plėtoti su turimais pritaikomais įgūdžiais, pavyzdžiui, problemų sprendimo, komandinio darbo, žmonių valdymo, mokslinių tyrimų ir bendravimo. Nuolatinis kontaktas palaikomas su darbdaviais ir grįžtamasis ryšys iš jų yra naudojamos informuoti programos pakeitimus tokiu būdu užtikrinant programos aktualumą dabartinių ir būsimų pramonės poreikius. Per paskutinius programos metus, visi studentai bus reikalaujama užbaigti disertaciją, kuri gali būti susijusi su bendrove. Studentai, norintys toliau stiprinti savo praktinius įgūdžius gali naudotis Koledžo tikslas pastatytas gyvūnų gerovės priemones ir Moreton MORRELL komercinį ūkį ir arklių įrenginius Moreton MORRELL kolegija.

Dauguma studentų mokės nieko iš anksto už jų, žinoma. Daugiau informacijos apie valstybės paskolas ir turimų JE stipendijas studijoms, apsilankykite Studentų Finansai Anglijos svetainėje. Atkreipkite dėmesį, kad pareiškėjai, kurie jau turintys aukštąjį išsilavinimą, negali būti skiriama parama ir turėtų paklausti dėl papildomos informacijos. Warwickshire College Group siūlo įvairius stipendijas; žr kurią jis mokesčius ir remti informacijos mūsų svetainėje arba susisiekite su mumis dėl papildomos informacijos. Įvairūs mokesčiai taikomi tarptautiniams studentams. Jei manote, kad tai gali būti taikoma tada jūs prašome teirautis Studentų paslaugų dėl išsamesnės informacijos. Daugiau informacijos Warwickshire College grupė sveikina visas studentus ir visada sieks, kad pagrįstų koregavimas, kad atitiktų visus konkrečius poreikius ar sunkumų. Išskirtinėmis aplinkybėmis, mokymosi rezultatai kai kurių kursų gali reikšti, kad tokie koregavimai yra neįmanoma, ir kolegija negali garantuoti, kad kiekvienas reikalavimas gali būti remiama. Nuslėpimą specifinius poreikius ar sunkumų kolegijai ankstyvame etape jūsų paraišką gali atidėti jos gebėjimą priimti pagrįstus pataisymus ar gali jiems neleisti visiškai kolegijoje. Prašome aptarti savo individualias aplinkybes su priėmimo mokytojas kuo anksčiau.

Ką aš galiu daryti, kai šis kursas?

Mūsų absolventai įvedėte profesijas, įskaitant gyvūnų gerovės pareigūnų, bendrovė gyvūnų apsaugos ir kitų gerovės organizacijų, gyvūnų surinkimo vadovų, gyvūnų trenerių, gyvūnijos apsaugos vadovams, švietimo, auklėjimo ir mokymo.

Perėjimas į antrosios pakopos kvalifikaciją apima MBA, magistro ir mokymo kursus, kaip antai PGCE (Post Graduate Certificate in švietimas) ir Cert. Edas (sertifikatas švietimo).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our Moreton Morrell College covers 750 acres of countryside and is home to many of our land-based students.

Our Moreton Morrell College covers 750 acres of countryside and is home to many of our land-based students. Skaityti mažiau