Mokslo Bakalauro Kompiuterių inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

BScCEng

Kompiuterių inžinerijos programa suteikia studentams su programine įranga, įrangos ir elektronikos inžinerijos įgūdžių, reikalingų kurti, pristatyti ir palaikyti efektyvius ir veiksmingus skaičiavimo sistemas. Programa plėtoja praktinius įgūdžius per didelę projekto darbus, apimantis kompiuterių, elektronikos, ir įterptųjų sistemų, taip pat tvirtą pagrindą principus ir teoriją Kompiuterių inžinerijos.

Telekomunikacijos

Telekomunikacijos yra viena iš sparčiausiai augančių sektorių visame pasaulyje, tiek technologijų ir rinkos naudojimą. Norėdami pradėti su, Europoje matėme per pastaruosius 20 metų milžiniškas sukilimas į belaidžio ryšio technologija naudojimui. Be to, JAV, patyrė sprogstamųjų plėtrą "Wi-Fi" sistemų, kurios užkariavo belaidžio duomenų rinką dėl didelio nešiojamąjį kompiuterį ir išmaniųjų telefonų naudojimas. Kipras taip pat buvo dalis šio sparčiai augantis sektorius, nuolat auganti paklausa tokiose srityse kaip palydovinio ryšio, jūrų ryšių, paieškos ir gelbėjimo ryšių, viduje ir tarp sistemų ryšių, nuotolinis aptikimas ir tt Į Telekomunikacijų Koncentracija siekiama parengti studentus karjeros kaip praktikuojančių inžinierių telekomunikacijų srityje.

Duomenys ir kompiuterinių tinklų

Duomenys ir kompiuterinių tinklų yra viena iš sparčiausiai augančių sektorių visame pasaulyje, tiek technologijų ir rinkos naudojimą. Iš interneto ir Internetworking atėjimas per pastaruosius 25 metų atnešė milžinišką sukilimas duomenų ir kompiuterinių tinklų naudojimo. Duomenys ir kompiuterinių tinklų yra gyvybiškai svarbi bet kokio šiuolaikinės organizacijos ir vis dar vystosi pareikšti sumanaus telefono ir visur skaičiavimo revoliucija. Į duomenų ir kompiuterių tinklų Koncentracija įrengs studentus su pagrindinių ir pažangių įgūdžius laidinių ir bevielių ryšių srityje sėkmingos karjeros šiame sektoriuje.

Pripažinimas ETEK

Europos universitetas Kipre "Kompiuterių inžinerija" kursas yra pripažintas technikos rūmų Kipre (ETEK).

Tikslai ir rezultatai

Bendrieji tikslai

 • plėtoti mokinių gebėjimą mąstyti, rašyti ir veiksmingai ir kūrybiškai kalbėti
 • plėtoti dėkingi ir pagarbą socialinių, moralinių ir etinių vertybių, kaip vienos santykius su kitais ir vienas atsakomybę bendruomenei pamatų;
 • į kartu plėtoti studentų analitinių, sprendimų priėmimo ir bendravimo kompetencijas su tais savarankiškumą, atsakomybę, vientisumui ir savivokai, kuri skatintų asmens pasiekimus ir indėlį į organizacijų savybes;
 • Statyti plotis perspektyvos per bendrojo lavinimo reikalavimus ir pateikti pakankamai specializaciją patenkinti pagrindinius profesinius ir karjeros reikalavimus;
 • suteikti studentui būtinų reikalavimų akademinės ir / ar karjeros pažangos.

konkretūs tikslai

 • Parengti studentus gyvenime karjerą Kompiuterija sukuriant pagrindą mokymuisi visą gyvenimą ir plėtros
 • Suteikti studentams kompiuteriuose apskritai ir informatikos inžinerijos ypač pamatų;
 • Parengti studentus karjeros pramonės, vyriausybės ir įvairių institucijų;
 • Suteikti galimybę studentams konstruktyviai ir veiksmingai reaguoti į vaidmenį, kad kompiuterių inžinierius atitinka projektavimo, įrengimo ir priežiūros kompiuterinių sistemų;
 • Iki centro dėmesį į įgūdžių ir žinių, reikalingų pagal informatikos inžinerijos / profesija ir padėti studentams įgyti žinių ir plėtoti įgūdžius, sistemingai;
 • Padėti mokiniams lyderystės sugebėjimus, kurie gali būti naudojami pasiekti problemų sprendimus Kompiuterijos / Inžinerija vystosi.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą tikimasi, kad studentai bus:

 1. turi išsamių žinių ir supratimą apie esminius faktus, koncepcijų, principų ir teorijų, susijusių su kompiuterių inžinerijos ir programinės ir techninės įrangos programų.
 2. galės naudoti tokias žinias projektavimo, statybos, įgyvendinimas ir priežiūra programinės ir techninės įrangos komponentų šiuolaikinių kompiuterinių sistemų ir kompiuterių kontroliuojamų įrenginių.
 3. vertiname praktikuojančių kaip profesionalai, ir turintys plotis ir gylis žinių tikimasi iš praktikuojančių inžinierių svarbą.
 4. galės naudotis žodžiu ir raštu įgūdžius įvairiose situacijose - tiek viduje, tiek išorėje Kompiuterių inžinerijos kursus.
 5. turėti gerą supratimą apie svarbų ryšį tarp teorijos ir praktikos per savo poveikio į laboratoriją kurso dalis.
 6. vertiname suprasti atitinkamas profesines, etikos ir teisės klausimai, susiję su kompiuterio inžinieriaus darbo svarbą.
 7. vertiname komandos veiklos svarbą ir privalumus, kurie gali būti gautos iš šio.
 8. gebėti spręsti didelę problemą kompiuterių inžinerijos ir pademonstruoti gebėjimą panaudoti tinkamą pasirinkimą priemonių ir metodų, taip pat metodinį požiūrį, kad atvyksta ne problemos sprendimas. Tai bus pasiekta per projekto darbo metu.

Įdarbinimo galimybės

Sistemų inžinerija, tinklo projektavimas inžinerija, Techninė įranga palaikymas, Techninė įranga Paslaugos, inžinerija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

European University Cyprus is actively engaged with local, regional and global partners to promote opportunities for long-term strategic research partnerships and innovative programs of study.

European University Cyprus is actively engaged with local, regional and global partners to promote opportunities for long-term strategic research partnerships and innovative programs of study. Skaityti mažiau