Medžiagų mokslas ir inžinerija

Kolegija: technologijos institutas

Profesionalus profilis: Su greito vystymosi mokslo ir technologijų, naujų technologijų, naujų produktų ir naujų technologijų vis stiprėjančią poreikius naujų medžiagų, kuri taip pat prisidėjo prie sparčios plėtros modernaus medžiagų mokslo ir technologijų srityje. Specialybės medžiagų mokslas ir inžinerija mokymui su galimybe kurti naujas technologijas reikia pažangių pramoninių medžiagų inžinierius tikslą ir jo perspektyvos yra šviesios.

Profesinės studentai sutelkti dėmesį į mokslinių tyrimų ir plėtros iš puslaidininkių pramonės aukštųjų technologijų taikymo, pagrįsto medžiagos ir kitos biologinės medžiagos Programos, aprūpinti juos su tyrimais, plėtra ir bendros vadovybės naujų medžiagų ir medžiagų savybių, kartu su praktinių gebėjimų dirbti. Šis specialistas pagrindiniai kursai apima matematikos, fizikos, chemijos, kompiuteriai ir įvadas į medžiagų mokslo, kvalifikacijos kėlimo kursus, apimančius visus svarbias sritis Medžiagų inžinerijos disciplinas. Studentai dalyvaus medžiagų inžinerija vyresnysis projektų bendradarbiaujant su pramone, iš pradžių išmokti pažangių metodų ir įrankių medžiagų mokslo ir medžiagų inžinerija.

Medžiagos inžinieriai iš profesionalaus taško pasirinkimas inžinerinių medžiagų įvairovės; atsakingi už medžiagą iš atominės į molekulinio lygio mokslinių tyrimų ir plėtros; Medžiagų tyrimų ir plėtros proceso kontrolė, siekiant užtikrinti produkto kokybę ir patikimumą; patobulintus medžiagų savybes; tiria produkto gedimus; programa Išplėstinė Analytics technologijų valdymo. Kurios apima kompetencijos sritis: Metalurgija ir metalinių medžiagų; elektronines medžiagas; keraminių medžiagų; polimerines medžiagas ir plastikai; Teritorijoje medžiaga; ekologiška medžiaga; apibūdinančius medžiagą ir pan.

Trukmė: 4 metai

Bakalauro laipsnis institutas medžiagų mokslas ir inžinerija studijų inžinerijos Guangdong Izraelio, Izraelio technologijos institutas bakalauro bakalauro Medžiagų inžinerija

instruktoriai

Moshe Eizenberg vadovas materialand Mokslas inžinerijos programos

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Guangdong Technion Israel Institute Of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date