Mokslo Bakalauro profesinės sveikatos ir saugos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Darbo vietų Tailande yra saugesnės nei kada nors anksčiau, nes imperatyvių įnašais darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų.

Mūsų Aukštasis Mokslo darbuotojų saugos ir sveikatos rengia jums žinių ir įgūdžių, reikalingų atrasti ir taikyti prevencines priemones, kad užtikrintų minimalius įvykių darbuotojo traumų ir ligų.

Baigus programą, jums turi būti pasirengusi: numatyti, įvertinti ir užkirsti kelią visoms pavojų darbo vietose, padeda aukščiausio lygio vadovams už efektyviai į darbuotojų gerovę valdyti ir atkurti pavojingas darbo vietas saugesnes ir sveikesnes sąlygas.

Ką mokytis?

Teresės International College didžiuojasi viena iš nedaugelio pasirinktų institutų pasiūlyti dvikalbį programą, skirtą mokslo bakalauro Darbuotojų sveikata ir sauga. Studentai, dalyvaujantys šioje programoje turi būti iš pirmų rankų žvilgsnis į profesinės sveikatos politikos ir procedūrų, nustatytų ne tik Tailando, bet ir visame pasaulyje. Programos pabaigimas reiškia, kad jums bus pasiruošę dirbti tiek nacionalinių ir tarptautinių pramonės šakose.

Kursai yra sukurta siekiant padėti jums plėtoti įgūdžius, reikalingus valdyti sveikatos ir saugos sisteminimą ir vykdymą saugos taisyklių darbovietėse. Remiantis stipriu mokslo fondas, programa skatina jus sustiprinti profesinius mokslinius įgūdžius, pavyzdžiui, gebėjimas panaudoti pažangiausias technologijas, pastabumą, tikslumą ir kritinį mąstymą.

Per paskutinius programos metus, jums bus reikalaujama atlikti internatūrą faktinių darbo vietose, kurios yra susijusios su kolegija. Per stažuotes, studentai bus sukurti savo įgūdžius, kaip jie taikomi mokymosi tiesiai į praktiką.

Programos tikslai

 • Studentai turi sugebėti įtraukti sveikatos ir sauga susijusių priemonių darbo vietoje.
 • Studentai turi gebėti išnagrinėti darbo vietoje, siekiant nustatyti pavojų.
 • Studentai turi gebėti formuluoti sprendimus, kurie padės sušvelninti pavojų.
 • Studentai turi gebėti bendradarbiauti su specialistais iš kitų disciplinų, siekiant sumažinti / išvengti pavojų.

Galimybės yra neribotos

Dėl Tailando griežtesnių darbo įstatymų, pramonės ėmė dirba daugiau ir daugiau profesinės sveikatos specialistai, siekiant užtikrinti darbo vietų saugumą ir priežiūrą sveikas darbo sąlygas. Tai didėjantį sveikatos priežiūros darbuotojų užtikrina puikias įsidarbinimo galimybes absolventams Tailandas.

Karjera

 • sauga pareigūnas
 • Sveikatos ir saugos strategas
 • Aplinkos saugos vadybininkas

Akreditavimas

Ugdymo struktūra šiai programai yra suderinama su standartais, kurių reikalaujama pagal Tailando švietimo ministerijos ir ministerijos darbo, abu yra oficialiai pripažintos akreditavimo institucijų, atsakingų už visuomenės sveikatos studijų programų.

Prieš kreipdamiesi

 • Pareiškėjai turi būti sėkmingai baigę vidurinę mokyklą (Matthayom 6) kryptys Mokslo ir matematikos.
 • Patenkinama anglų kalbos.
 • Turi būti geros reputacijos ir psichologinės pajėgumų, ir be užkrečiamųjų ligų.

Reikalingi dokumentai:

 • Užpildytą prašymo formą ir rinkliavos
 • Patvirtinta kopija oficialiajame akademinė pažyma
 • Patvirtinta kopija Nacionalinės asmens tapatybės kortelė
 • Du (2) neseniai vartojote 2 × 2 colių nuotraukų.
 • Patvirtinta kopija pavadinimo pakeitimo pažymėjimas (jei toks yra)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

St. Theresa International College was established in 2001 as an international college of higher education, accredited by the Commission of Higher Education, Ministry of Education, Thailand. The Colleg ... Skaityti daugiau

St. Theresa International College was established in 2001 as an international college of higher education, accredited by the Commission of Higher Education, Ministry of Education, Thailand. The College has a long-term objective and commitment to continually develop the quality of its degree programs through international collaborations while producing valuable graduates for multi-national professions. Skaityti mažiau