Psichologijos mokslų bakalauro laipsnis

Psichologija departamentas prie Karson-Newman universiteto siekiama suteikti puikią bakalauro mokymosi patirtį per palaikančioje krikščionių aplinkoje. Departamentas yra įsikūręs Chamblissas pastatas. Be tradicinių akademinių kursų, psichologijos katedra siūlo keletą praktinių galimybių per Bendrijos lauko darbams, stažuotes, nepriklausomų mokslinių tyrimų projektų ir mokymo asistentais. Vienas skiriamasis bruožas psichologijos katedra yra mūsų dėmesio dėl Bendrijos dalyvavimo ir paslaugų. Po universiteto baigimo, absolventai įvedėte profesinio srityse, įskaitant psichikos sveikatos ministerija, švietimo, teisės, mokslinių tyrimų, verslo ir pramonės įvairovę.

Studentai gali rinktis tarp trijų didžiųjų: Bendroji psichologija, taikomosios psichologijos arba socialinio verslumo. Generalinis Psichologija pagrindinis yra skirta studentams, kurie domisi plataus masto, laisvųjų menų švietimo išsamią įvadas į psichologijos srityje. Taikomosios psichologijos pagrindinis yra skirta studentams, kurie planuoja dirbti bakalauro lygiu arba kurie planuoja tęsti studijų mokymo sąjungininkės sveikatos ar žmogaus paslaugų srityje. Socialinis verslumas pagrindinis suteikiančias studentus prisiimti pozicijas vadovavimo ir tarnybos pilietiškumo sektoriuje teigiamus pokyčius. Galiausiai studentai gali būti nepilnamečiai viename iš mūsų šešių nepilnamečių: taikomoji psichologija, vystymosi psichologija, psichinė sveikata, teigiama psichologija, socialinė verslumas ir kriminologija.

Studentai tiek bendrojo, tiek taikomosios psichologijos didžiųjų yra tinkamos narystės Psi chi, tarptautinės psichologijos garbės visuomenėje. Visi studentai, nepriklausomai nuo stipraus ar silpno kviečiami prisijungti prie Psichologija klubas.

Generolas majoras psichologija

Generalinis Psichologija pagrindinis skirta studentams, besidomintiems plačiai pagrįsto, laisvųjų menų švietimo išsamią įvadas į psichologijos srityje.

Jis yra labai rekomenduojama, kad studentai rengiasi studijuojant psichologijos, teologijos, teisės, medicinos ar kitos profesijos imtis papildomų dėmesio, nepilnametis, arba didelę vieno ar daugiau sričių laisvųjų menų: biologija, matematika, kompiuterių mokslas, anglų, filosofija, užsienio kalba, politologijos, istorijos, sociologijos, kryžius kultūros sociologija, meno, muzikos, aplinkos ir bendruomenės tyrimai, kūrybinio rašymo, kino studija, moterų tyrimai, tarptautinė švietimo ir misijos, Lotynų Amerikos studijos, Apalačių studijos, fotografijos, valdymas, ar ekonomika. Studentai su ketinimus eiti į medicinos mokyklą, anksti su sveikatos priežiūros profesijų programa užsiregistruoti.

Kadangi rekomenduojami darbo ir aukštosios mokyklos preparatai gali labai skirtis priklausomai nuo karjeros kryptį, atidžiai suplanuoti savo studijų kursą, reguliariai susitikti su savo fakulteto patarėjas.

Majoras Taikomoji psichologija

Taikomosios psichologijos pagrindinis yra skirta studentams, kurie planuoja dirbti karjerą bakalauro lygiu arba kurie planuoja tęsti studijų mokymo sąjungininkės sveikatos ir žmogaus paslaugų srityje.

Jis yra labai rekomenduojama, kad Taikomoji psichologija didžiųjų, kurie planuoja dirbti prie bakalauro lygiu po baigimo, arba taikant į magistrantūros programą konsultavimo arba giminingų sveikatos ar žmogaus paslaugų srityje imtis papildomų koncentracija, nepilnametis, arba pagrindinis vieno ar daugiau karjeros susijusi sritis: žmogaus paslaugos, gerontologijos, Anglų, masinės komunikacijos, vaiko ir šeimos studijos, religija, aplinkos ir bendruomenės, verslo administravimo, vadybos, rinkodaros, tarptautinio švietimo ir misijose, arba kompiuterių studijos.

Socialinio verslumo majoras

Socialinis verslumas: Piliečiai kūrimas Keisti bendram labui

Tai pagrindinis suteikiančias studentus prisiimti pozicijas vadovavimo ir tarnybos pilietiškumo sektoriuje teigiamus pokyčius. Kur galiu daugiau sužinoti apie Nepelno Vadovavimas ir socialinio verslumo?

  • Ashoka-novatorius skelbia: "Kas yra socialinis verslininkas?"
  • Bonner fondas: "Exploring nepelno karjerą"
  • Pritardamas Žalia: "Apsvarstykite Karjera dėl didesnio gėrio"
  • Skoll fondas-Nedažnas herojai: "Kas yra socialinis verslininkas?"
  • You Tube "nuotrauką Istorija Bendrijos Organizatoriai"
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Carson-Newman University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2020