Mokslo Bakalauro Taikomosios ekologijos ir išsaugojimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ką aš mokausi?

Ši bakalauro (Hons) kursas buvo sukurta siekiant suteikti studentams su profesionalumas būtina taikyti ekologinį žinias konservavimo ir restauravimo buveines.

Kaip antropogeninis poveikis gamtinei aplinkai toliau kelia susirūpinimą, yra specialistų, kurie turi įgūdžių ir žinių, kad galėtų teikti veiksmingą buveinių tvarkymo, siekiant remti tvaraus vystymosi poreikį. Jūs išmoksite vertinti buveinių valdymo poreikį. Žinoma, bus suteikti jums žinių ir įgūdžių, reikalingų kurti ir įgyvendinti buveinių tvarkymo planus, orientuotus į iš anksto apibrėžtus tikslus tobulinimo.

Kursas apima pagrindinius taikomosios ekologijos, su daug dėmesio skiriant aplinkai ir buveinių, reikalingų palaikyti gyvybę. Jums bus suteikta galimybė sukurti savo specialistų žinias apie konkrečius klausimus, su kuriais susiduria gamtosaugą 21-ajame amžiuje. Žinoma, visiškai išnaudoja mūsų kaimo miesteliu ir platų buveinių, gauna naudą iš iš puikių pramonės ryšius ir partnerystes kaime sektoriuje.

Žinoma pritarus

Kokie moduliai apima?

Tipinės moduliai gali apimti:

4 lygis

 • Woodland valdymas
 • Žuvininkystės ir vandens kelių
 • Gyvūnijos Ekologija
 • aplinkos apsaugos vadybos
 • Turto (akademinių studijų įgūdžius ir galimybes įsidarbinti)
 • Dirvotyra

5 lygis

 • Biologinė įvairovė ir raida
 • Kraštovaizdžio ekologija
 • Gyventojų Ekologija
 • Dizainas tyrimai ir analizė
 • Buveinių išsaugojimo projektas (Dvivietis modulis)

6 lygis

 • Ekologinė ekonomika
 • Restauravimas Ekologija
 • Gyvūnijos apsaugos
 • Disertacija (Dvivietis modulis)
 • Šiuolaikinės problemos kraštovaizdžio ir buveinių tvarkymo

KAS KVALIFIKACIJOS aš gausiu?

Bakalauro (Hons) Taikomosios ekologijos ir išsaugojimo

Kaip bus vertinamas?

Kiekvienas modulis turi savo specifinį vertinimo anketą, pavyzdžiui, 100% kursinių ar 50% kursinių ir 50% egzaminą raštu. Moduliai vertinami naudojant įvairius metodus (realaus gyvenimo atvejų tyrimus, profesionalių projektų, ataskaitų ir esė, prezentacijas ir vaizdo dokumentinių, mokslinių tyrimų disertacijos), taigi leidžianti studentams plėtoti įgūdžius, susijusius su dalykinės srities spektrą ir kurti pasitikėjimą šia tema ir patys.

KAS YRA įvedimo procesu?

Programos turėtų būti atliekami per UCAS naudojant įstaiga kodas Warwickshire College - W25 ir objekto kodas: TBA. Atkreipkite dėmesį, UCAS kodas bus pridėtas netrukus - susisiekite Moreton MORRELL kolegiją, jei norite taikyti prieš kodas paskelbta čia.

Jeigu Jus domina prisijungti prie kolegijoje 2017 rugsėjo, mes kviečiame Jus dalyvauti vienoje iš mūsų Open Renginiai. Jūs užtruks miesteliu kelionė, gauti pristatymą iš darbuotojų ir atimti daug naudingos informacijos apie studijas ne Warwickshire College ir, žinoma, gauti "pajusti", kas tai gali būti, pavyzdžiui, kad būtų studentas čia.

KAS YRA įvežimo reikalavimai?

Minimalūs kvalifikacijos: Pilnas 3 lygio Paprastai pareiškėjai turės turėti bent * 88 UCAS taškų. Tai gali būti gauta iš:

 • BTEC / C & G "L3 kvalifikacija kaimo valdymo ar susijusia tema; arba
 • Du / trys A2 lygiai idealiai įskaitant vieną mokslo tema; arba
 • Kitemarked Prieiga prie HE
 • Naujas UCAS tarifų Pareiškėjai taip pat reikės penkis GCSE At C laipsnio arba aukščiau (arba lygiavertis), įskaitant anglų kalbos, mokslo ir matematikos.

Kitos kvalifikaciją, pavyzdžiui, prieigos prie HE diplomas, Velso / Tarptautinės bakalaureato, Škotijos Highers, Airijos Aukštojo baigimo pažymėjimą ir kitus tarptautinius kvalifikaciją yra priimtini, priklauso nuo bendros klasės / kiekis pasiektų ir mokslo turinio žinoma.

Pareiškėjai paprastai turėtų turėti tam tikrą išankstinį praktinės patirties. Kaip vadovas, studentai bus tikimasi, mokėsi lygis arba baigtas atitinkamame lygmenyje 3 kvalifikaciją, tačiau visi pareiškėjai bus vertinamos pagal individualią patirtį. Kolegija sveikina paraiškas iš studentų su atitinkamo darbo patirties, kurie neturi formalių akademinę kvalifikaciją, ir iš studentų su negalia. Visi pareiškėjai turės įrodyti gebėjimą mokytis savarankiškai ne JE lygiu. Prašymas pripažinti ankstesnio mokymosi yra sveikintinas ir bus svarstomi.

Ką dar turiu žinoti?

Tai trejų metų dieninių ar ketverių metų sumuštinis kursą. Jei studentai pasirenka sumuštinį variantą; jie bus reikalaujama atlikti minimalų 48 savaičių stažuotę į studento interesų srityje.

Part-time tyrimo per ilgesnį laiką taip pat gali būti įrengtas. Taip pat įgyti praktinių gyvulininkystės įgūdžių, studentai taip pat plėtoti su turimais pritaikomais įgūdžiais, pavyzdžiui, problemų sprendimo, komandinio darbo, žmonių valdymo, mokslinių tyrimų ir bendravimo. Nuolatinis kontaktas palaikomas su darbdaviais ir grįžtamasis ryšys iš jų yra naudojamos informuoti programos pakeitimus tokiu būdu užtikrinant programos aktualumą dabartinių ir būsimų pramonės poreikius.

Per paskutinius programos metus, visi studentai bus reikalaujama užbaigti disertaciją, kuri gali būti susijusi su bendrove. Studentai, norintys toliau stiprinti savo praktinius įgūdžius gali naudotis Koledžo platų natūralių buveinių, paskirtis pastatytas gyvūnų gerovės įrenginius, Moreton MORRELL komercinį ūkį ir arklių įrenginius.

Tolimesnė informacija

Warwickshire Kolegija pritaria visiems studentams ir visada sieks, kad pagrįstų koregavimas, kad atitiktų visus konkrečius poreikius ar sunkumų. Išskirtinėmis aplinkybėmis, mokymosi pasiekimai kai kurių kursų gali reikšti, kad tokie koregavimai yra neįmanoma, ir kolegija negali garantuoti, kad kiekvienas reikalavimas gali būti remiama. Nuslėpimą specifinius poreikius ar sunkumų kolegijai ankstyvame etape jūsų paraišką gali atidėti jos gebėjimą priimti pagrįstus pataisymus ar gali jiems neleisti visiškai kolegijoje. Prašome aptarti savo individualias aplinkybes su priėmimo mokytojas kuo anksčiau.

Ką aš galiu daryti, kai šis kursas?

Mūsų absolventai gali siekti karjeros laukinės gamtos išsaugojimo, ekologijos, žemės tvarkymo ir buveinių atkūrimo. Kitos galimybės apima švietimą, mokymą ir mokymą.

Perėjimas į antrosios pakopos kvalifikaciją apima MBA, magistro ir mokymo kursus, kaip antai PGCE.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Our Moreton Morrell College covers 750 acres of countryside and is home to many of our land-based students.

Our Moreton Morrell College covers 750 acres of countryside and is home to many of our land-based students. Skaityti mažiau