Finansai yra "kur pinigai yra!"

Mūsų patyrę ir kvalifikuoti dėstytojai užtikrinti, kad mūsų studentai gauna geriausią teorinę ir praktinę patirtį šioje srityje. Mūsų programa yra vienas iš labiausiai gerbiamų šalyje ir regione, ir yra įvairių, daugiakultūrę mokinio kūną.

Mes turime populiarus partnerystės programą su CFA instituto-tai reiškia, kad jūsų finansų pagrindinė suteikia puikų pasirengimą I lygio egzaminą Chartered Financial Analyst (CFA) paskyrimo. Gauti šį prestižinį paskyrimą po baigimo žymiai padidina karjeros perspektyvas finansų pasaulyje.

Kaip finansų absolventas, yra daug naudingų karjeros, kad yra atvira jums numerį. Tai apima darbo bankininkystės, investicijų, draudimo, nekilnojamojo turto, pasaulinį verslo sektoriui, taip pat vyriausybės.

Baigęs mūsų studentas turi:

  • sukurta analitinius įgūdžius ir teorinius pagrindus būtina analizuoti ir suprasti bankininkystės sektorius
  • įgijo pradinių įrankiai reikalingi norint suprasti investavimo, kapitalo rinkodaros, finansų valdymo ir finansinių institucijų
  • gauti žinių, reikalingų priimti pirmąjį lygį CFA egzaminą baigus

Finansai yra stimuliuojantis laukas, kad nagrinėjama lėšų šaltinius ir naudoja lėšas, kaip investuoti savo pinigus ir kaip uždirbti daugiau pinigų. Taigi, jei jūs ieškote greitas karjerą, kuri yra pelningas, taip pat dinamiškas, tada mūsų įdomi programa yra būtent tai, ko jūs ieškote.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 25 daugiau kursų American University of Sharjah »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date