Mokslo bakalauras (chemija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Chemija yra pagrindinis mokslas, leidžiantis mums suprasti savo pasaulį molekuliniu lygmeniu. Gebėjimas suprasti molekulių struktūros ir funkcijos ryšį yra labai svarbus siekiant suprasti gyvenimo procesus, gamtinį pasaulį ir pramoninį pasaulį.

Mokslo bakalauro laipsnis chemijos srityje suteiks jums žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti chemiją visose techniškai pagrįstose disciplinose, įskaitant fiziką, molekulinę biologiją, gyvosios gamtos mokslus, geochemiją, aplinkos mokslą, inžineriją ir sveikatos mokslus. Šie įgūdžiai apima ir analitinius, ir problemų sprendimo įgūdžius, taip pat patyrimą naudojant sudėtingus laboratorinius instrumentus, kuriuos visi vertina darbdaviai visuose ekonomikos sektoriuose.

Modulio mokymosi rezultatai

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

 1. Pademonstruokite kritinį mąstymą ir sprendimus, susijusius su medicinos chemijos koncepcijomis, perspektyvomis ir naujausiais pokyčiais.
 2. Konsoliduoti ir sintezuoti žinias apie medicinos chemijos tyrimų principus ir metodus.
 3. Ištirti, analizuoti ir sintezuoti informaciją, problemas ir teorijas, susijusias su medicinine chemija.
 4. Sukurkite ir įvertinkite hipotezes ir metodikas atlikdami eksperimentus.
 5. Suplanuokite, vykdykite ir perduokite svarbių mokslinių tyrimų iniciatyvų rezultatus reflektyviai ir etiškai akademinei ir profesinei praktikai.
 6. Parodyti kritinį mąstymą, problemų sprendimą ir apmąstymus.
 7. Pagrįsti, aiškinti ir perduoti hipotezes, metodikas ir išvadas.

Kurso struktūra

Kandidatas, norintis gauti laipsnio apdovanojimą, turi būti sėkmingai baigęs bent 144 kreditų taškus pagal toliau pateiktą lentelę.

1 metai

Ruduo

Pasirinkite vieną iš šių dviejų dalykų:
Pastaba: Studentai, pasiekę ne mažiau kaip 65% NSW HSC chemijos ar lygiavertės reikšmės, turi pasirinkti CHEM101. Visi kiti studentai turi pasirinkti CHEM104.

Dalyko kodas

Pavasaris

Pasirinkite vieną iš šių dviejų dalykų:

Dalyko kodas


Vasara

Tik tiems studentams, kurie baigė CHEM104 ir CHEM105.

Dalyko kodas

Bendra už pagrindines 1 metais: 12 kreditų

Dalyko kodas

* Pastaba: prieš priimant į CHEM213 - molekulinę struktūrą, reaktyvumą ir pokyčius ir (arba) CHEM214 - analitinės ir aplinkos chemijos II, studentai turėtų atitikti minimalius matematikos reikalavimus.

2 metai

Dalyko kodas

Iš viso už pagrindinius 2 metais: 24 kreditai

3 metai

Bent keturi dalykai iš šio sąrašo:

Dalyko kodas

Plius vienas dalykas rudenį sesijoje iš pasirinkto pagrindinio / nepilnametis

Iš viso už pagrindinius 3 metais: 24 kreditai
Bendra suma: 60 kreditų
Plius papildomi dalykai, pasirinkti iš Mokslo tvarkaraščio: 30 kreditų
Iš viso: 90 kreditų
Plius pasirenkamieji dalykai, atrinkti iš Mokslo ar bendrųjų tvarkaraščių: 54 kreditų
Laipsnis Iš viso: 144 kreditų

Mokykla siūlo trejų metų mokslinių tyrimų dalyką, CHEM341, studentams, turintiems gerą akademinį įrašą (paprastai kredito vidurkį arba geresnį), kurie nori įgyti patirties mokslinių tyrimų srityje. Įėjimas į šią temą yra mokyklos vadovo leidimas.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) įgūdžiai Australijoje tampa sparčiai augančia sritimi, kuriant naujas ir padidintas darbo perspektyvas. Prognozuojama, kad nuo 2018 m. Iki 2023 m. Profesinės, mokslo ir technikos tarnybos padidės 10,2 proc., Atspindinčios nuolatinę kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų paslaugų paklausą. Šaltinis: užimtumo prognozės

Mes turime pripažintų stiprių ir tarptautiniu mastu konkurencingų mokslinių tyrimų programų baltymų chemijos, vaistų kūrimo ir atradimų, organinės chemijos, biologinės masės spektrometrijos ir atmosferos mokslo srityse.

Mes gerai įrengti, turėjome specializuotų tyrimų laboratorijų ir instrumentų įvairiems analitiniams metodams biologijos, chemijos ir žemės bei aplinkos moksluose. Be to, mes užtikriname galimybę naudotis kompiuteriniais įrenginiais ir keturių ratų pavara transporto priemonėmis.

Priėmimas

Visų amžiaus ir akademinių sluoksnių studentams yra prieinamos įvairios galimybės. Priėmimo tvarka nustatoma UOW priėmimo procedūrose ir UOW kolegijos priėmimo politikoje.

Dėl konkrečių patarimų ar klausimų, susijusių su paraiška, kreipkitės į būsimųjų studentų komandą.

Patekimo reikalavimai

Pripažintas chemijos arba medicinos chemijos bakalauro laipsnis, įskaitant ne mažiau kaip 24 cp (arba lygiavertį) trečiųjų metų chemijos ir bent jau antrus metus biologiją ir biochemiją.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 6.5
 • Skaitymas: 6.0
 • Rašymas: 6.0
 • Klausymas: 6.0
 • Kalbėjimas: 6.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 86
 • Skaitymas: 18
 • Rašymas: 18
 • Klausymas: 17
 • Kalbėjimas: 17

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (65 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 50 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Skaityti daugiau

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Skaityti mažiau
Wollongong , Liverpulis + 1 Daugiau Mažiau