Mokslo bakalauras (elektrotechnika)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

132789_OrientationS22019Mentor-MenteeTeambuildingsessionpic4.jpeg

Atsiliepimai

LSO yra labai naudingi, kai man reikia mokytis, nesvarbu, kuriuo metu, jie visada atsakinėja į mano el. Laiškus ar padeda.

Kai atvykau į Australiją, šiek tiek nerimavau dėl savo studijų, tačiau EIT sudarė labai gerą, draugišką aplinką. Amnolpreet Singh , Indija

Engineering Institute Of Technology džiaugiasi galėdamas suteikti jums bakalauro (elektrotechnikos) programą, kuri yra prieinama tiek internete, tiek universitete Australijoje. Jei norite sužinoti daugiau apie abi pristatymo parinktis, skaitykite toliau.

Šioje akredituotoje ir prestižinėje programoje gausite:

 • Įgūdžiai ir praktinė patirtis naujausiose ir besivystančiose elektrotechnikos technologijose
 • Praktiniai patarimai ir atsiliepimai iš elektros ekspertų iš viso pasaulio
 • Žinios iš daugybės ekspertų dėstytojų patirties, o ne iš teorinės informacijos
 • Pasauliniai tinklo ryšiai pramonėje
 • Vertingas ir akredituotas bakalauro laipsnis (elektrotechnika) ** kvalifikacija

Inžinerijos sritis, susijusi su elektros ir elektromagnetizmo tyrinėjimu ir pritaikymu, yra elektrotechnika. Esminiai mūsų šiuolaikinei infrastruktūrai ir patogumams, elektros inžinieriai naudojasi savo įgūdžiais daugybe specializacijų, įskaitant namų apyvokos prietaisų, apšvietimo, pastatų instaliacijos, telekomunikacijų sistemų, elektros energijos gamybos, perdavimo, paskirstymo ir panaudojimo projektus. Elektriniai inžinieriai gali dalyvauti kuriant naujas sistemas, sprendžiant problemas, testavimo įrangą ir dirbdami su įvairiais komponentais ir sistemomis, nuo mažiausių mikroschemų iki didžiųjų elektrinių generatorių.

Su šia kvalifikacija turėsite įgyti esminių žinių, kuriomis grindžiamos šios ir kitos inžinerijos sritys. Dar svarbiau, kad tapsite elektros inžinieriaus technologu.

Patekimo reikalavimai

 1. 12 metų Australijos vyresniojo amžiaus švietimo pažymėjimas ( arba lygiavertis tarptautiniams studentams ), įgytas per pastaruosius 2 metus, tinkamai įvertinus matematiką (susisiekite su EIT, jei norite gauti daugiau informacijos). Kandidatams, baigusiems 12 metų ( arba lygiaverčius tarptautinius studentus ) daugiau nei prieš 2 metus, taip pat reikės parodyti atitinkamą darbo patirtį, į kurią kreipiamasi; ARBA
 2. Atitinkamas (subdisciplinas) inžinerijos AQF diplomas, išplėstinis diplomas, asocijuotasis laipsnis (ar aukštesnis) sėkmingai baigus visus matematikos dalykus / modulius; ARBA
 3. Užsienyje įgyta kvalifikacija, lygiavertė 2 punktui, iš struktūrizuotos mokymosi programos, kuria remiantis visiškai arba iš dalies pasiekiama oficialiai akredituota kvalifikacija, įgyta aukštojo mokslo institucijose, tokiose kaip universitetas, vyriausybės technikos kolegija ar vyriausybės pripažinta privati kolegija (ETI vertina užsienyje) kvalifikacijos remiantis Australijos vyriausybės gairėmis siekiant nustatyti jų palyginamumą su kvalifikacijomis); ARBA
 4. Tarptautinio bakalaureato (IB) baigimas su mažiausiai 24 balais, įskaitant anglų ir matematikos baigimą; ARBA
 5. Fondo studijos arba atitinkamos disciplinos kurso baigimas, baigus matematiką ir anglų kalbą. pvz., inžinerijos įgalinimo kursai; IR
 6. Patenkinamas anglų kalbos mokėjimas išlaikant anglų kalbos lygį Australijos vyresniojo išsilavinimo pažymėjime ( arba lygiavertis tarptautiniams studentams ); ARBA
 7. Nurodytas pasiekimų lygis pripažintame anglų kalbos teste, pavyzdžiui: IELTS, kurio balas ne mažesnis kaip 6,0 (o atskiros grupės balas nėra mažesnis kaip 5,5); arba lygiavertis, kaip nurodyta EIT priėmimo politikoje.

Visi aukštojo mokslo studentai orientacijos savaitę turi išlaikyti matematikos testą / egzaminą (neprognozuojamą / neprižiūrimą).

Anglų kalbos testą turi užpildyti visi aukštojo mokslo studentai, studijuojantys universiteto mieste. Tai bus skiriama orientacijos savaitės metu.

Tarptautiniai studentai, kurie nori studijuoti Australijos miestelyje, turės turėti galiojančią tarptautinę studento vizą. Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite šiame puslapyje pateiktą kontaktinę formą.

Visi „CRICOS“ pareiškėjai bus apklausiami telefonu, kaip jų pasiūlymo laiško sąlyga (tai papildo pirmiau nurodytus anglų kalbos mokėjimo reikalavimus).

Atkreipkite dėmesį: minimalių priėmimo kriterijų laikymasis negarantuoja prisijungimo prie mūsų programų. Paraiškos vertinamos kiekvienu konkrečiu atveju.

Išankstinis mokymosi pripažinimas ir išimtys

EIT gali suteikti jums kreditą vienetams, kuriuose galite parodyti esminę ankstesnę patirtį ar išsilavinimą. Galima taikyti vertinimo mokestį. Jei norite sužinoti daugiau, paprašykite mūsų ankstesnio mokymosi pripažinimo politikos kopiją.

** Pastaba dėl šios programos pripažinimo Australijos švietimo sistemoje: EIT yra šios programos savininkas. Kvalifikaciją oficialiai akredituoja Aukštojo mokslo kokybės ir standartų agentūra (TEQSA). EIT teikia šią programą studentams visame pasaulyje.

„Campus“ - mokslų bakalauras (elektrotechnika)

Kursas iš pirmo žvilgsnio

 • Tvarkaraščio pradžios data: 2020 m. Vasario 3 d. (Miesteliu)
 • Kodas: BEEOC
 • Kurso trukmė: 3 metai (visą darbo dieną)
 • Kursas mokomas anglų kalba

CRICOS teikėjo kodas: 03567C | CRICOS objekto kodas: 095813K

„Campus“ pristatymo formatas

EIT universitetinėse programose yra pamokos ir paskaitos, praktiniai laboratoriniai pratimai, klasės / grupės diskusijos ir asmeninis studijų laikas. EIT naudoja mišrų mokymosi modelį su pramonės ekspertais ir akademikais, įsikūrusiais vietoje ir transliuojamais iš viso pasaulio.

Mūsų studentai gali naudotis individualizuotu studentų portalu, kuriame visos kursų medžiagos yra prieinamos visą parą.

Kiekvieną vienetą sudaro 10 valandų per savaitę. Visą darbo dieną besimokančiųjų studentai mokysis 4–4,5 vienetų per semestrą ir turi būti bent 20 valandų per savaitę pamoka, paskaita, laboratorija / dirbtuvės ir savarankiškos studijos.

Online - bakalauras (elektrotechnika)

Kursas iš pirmo žvilgsnio

 • Tvarkaraščio pradžios data: 2020 m. Sausio 20 d. (Internete)
 • Kodas: BEE
 • Kurso trukmė: iki 6 metų (neakivaizdinė)
 • Kursas mokomas anglų kalba

NAUJAS INŽINERINIO ŠVIETIMO UGDYMAS

Tai, kas daro šią LIVE ONLINE programą tikrai naujoviška:

 • Ši inžinerinė kvalifikacija išskiriama pabrėžiant naudingus, praktinius į pramonę orientuotus technologinius vienetus kartu su stipriais akademiniais fondais, glaudžiai suderintais su darbo rinka. Tai tikrai interaktyvi internetinė programa, kuri remiasi tokiomis savybėmis kaip interaktyvus tiesioginis mokymasis ir nuotolinės (debesyje) veikiančios laboratorijos.
 • Esamos EIT pramonės orientuotos programos užtikrina, kad jūs turėtumėte nepertraukiamą Pathway (su perspektyviu išvykimo ar poilsio tašku) profesionaliai inžinerijos lygmeniu, pradedant nuo pažangių diplominių studijų, baigiant bakalauro, iki magistro laipsnio. Galėsite išeiti iš Pathway su kvalifikacija.
 • Studijų krūvio ir trukmės lankstumas pagal programos taisykles. Jei norite sumažinti studijų krūvį, tada trukmė gali būti ilgesnė kaip 6 metai, nebent būtų taikomos lengvinančios aplinkybės (ligos, tėvystės pareigos ar pan.).
 • Tai yra visur pasaulyje. EIT dabartiniai studentai jungiasi iš daugiau nei 100 šalių.
 • Be dėstytojų, studentus remia ir specialus mokymosi palaikymo pareigūnas. Tai suteikia vieningą ir nuoseklią studentų nuomonę ir intensyvią paramą mokymosi procesui tobulinti. Mokymosi palaikymo pareigūnas veikia kaip mentorius, kuris padės jums išplėsti savo potencialą visoje programoje ir veikia kaip tiesioginio kontakto su dėstytojais kanalas.
 • Dėstytojai daugiausia dirba iš pramonės, yra labai patyrę inžinieriai, taip pat praktikuojantys pranešėjai.
 • EIT glaudžiai bendradarbiavo su pramone daugelį metų dirbančių profesiniame sektoriuje. Lankstus ir dinamiškas vystymas reiškia, kad vienetai išlaikys valiutą, keičiant technologijas.

Paraiškos baigiamos 2019 m. Gegužės 27 d.

PROFESINIS PRIPAŽINIMAS

Šis bakalauro laipsnis yra akredituotos akredituotos Australijos vyriausybinės įstaigos "Tertiary Education Quality and Standards Agency" (TEQSA) programa, kurią laikinai akredituoja "Engineers Australia" pagal Sidnėjaus ir Vašingtono susitarimus. Šis EIT laipsnis yra tarptautiniu mastu pripažintas pagal Tarptautinio inžinerinio aljanso (IEA) susitarimus ir įvairius pasirašiusiuosius ( href = "http://www.ieagreements.org/accords/washington/signatories/" ).

Tiesioginio mokymosi internetu privalumai studentams

 • Rentabilumas: nereikia keliauti ar apgyvendinti
 • Interaktyvūs: gyvi, interaktyvūs seansai leidžia bendrauti su savo instruktoriumi ir kolegomis
 • Lankstus: trumpas interaktyvias interneto sesijas, kurias galite aplankyti iš savo namų ar biuro. Sužinokite, kada užsidirbate!
 • Praktinė: atlikite pratimus, nuotoliniu būdu pasiekdami mūsų laboratorijas ir modeliavimo programinę įrangą
 • Ekspertų instruktoriai: instruktoriai turi didelę patirtį pramonės srityje; jie yra ne tik "mokslininkai"
 • Nėra geografinių apribojimų: mokykis iš bet kurios vietos, viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys
 • Nuolatinė parama: iš savo instruktoriaus (-ų) ir specialaus mokymosi palaikymo pareigūno (-ų) visą kursą
 • Tarptautinė įžvalga: bendrauti ir bendradarbiauti su dalyviais iš viso pasaulio ir įgyti vertingos informacijos apie tarptautinę praktiką

Tiesioginio mokymosi internetu privalumai darbdaviams

 • Mažesnės mokymo išlaidos: kelionės ir apsigyvenimo nėra
 • Mažiau prastovų: trumpi seminarai (60-90 minučių) ir lankstūs mokymo metodai reiškia mažiau laiko nuo darbo
 • Išlaikyti darbuotojus: išlaikyti darbuotojus, kurie gali svarstyti kvalifikaciją kaip dieninės studijos
 • Padidinkite efektyvumą: gerinkite inžinieriaus arba techninių darbuotojų įgūdžius ir žinias
 • Tarptautinė įžvalga: studentai turės galimybę naudotis tarptautiniais profesionaliais instruktoriais ir studentais

Kaip tai veikia?

EIT programos apima tiesiogines, interaktyvias sesijas internetu su profesionaliu instruktoriumi, nustatytais rodmenimis ir užduotimis. Kursai apima imitavimo programinę įrangą ir nuotolines laboratorines programas, leidžiančias atlikti teoriją praktikoje, ir nuolat teikia specialios mokymosi paramos pareigūno paramą.

Praktiniai pratimai ir nuotolinės laboratorijos

Kaip naujoviško naujo mokymo būdo dalis, EIT internetiniai inžinerijos kursai naudoja daugelį nuotolinių laboratorijų (laboratorijų) ir modeliavimo programinę įrangą, kad palengvintų mokymąsi ir išbandytų žinias, kurias gaunate per savo programą. Tai apima išsamias darbo laboratorijas, įkurtas įvairiose pasaulio vietose, į kurias galėsite prisijungti ir vykdyti įvairias praktines sesijas.

Praktika bus papildyta modeliavimo programine įranga, veikiančia nuotoliniu būdu arba jūsų kompiuteryje, kad užtikrintumėte reikiamą praktinę patirtį. Niekas negali daug išmokti tik iš paskaitų; laboratorijos ir modeliavimo programinė įranga sukurtos taip, kad padidintų medžiagų įsisavinimą ir suteiktų jums praktinę mokymosi patirties orientaciją. Visa tai suteiks jums tvirtą, praktinį poveikį pagrindiniams principams ir užtikrins, kad jūs gaunate maksimalią naudą iš savo kurso.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest eng ... Skaityti daugiau

The key objective of the Engineering Institute of Technology (EIT) is to provide an outstanding practical engineering and technology education; from Diplomas through to Masters Degrees. The finest engineering lecturers and instructors, with extensive real engineering experience in the industry, are drawn from around the world. The learning is gained through face-to-face classes as well as synchronous, online (eLearning) technologies. Skaityti mažiau
Pertas , Melburnas , Bentley + 2 Daugiau Mažiau