Mokslo bakalauras (fizinė geografija ir aplinkos geografija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Fizinė geografija ir geografiniai mokslai yra gamtos jėgų sukeltų aplinkos modelių ir procesų tyrimas, ypatingą dėmesį skiriant jų erdviniam išdėstymui, paskirstymui ir laikui bėgant. Jūs išnagrinėsite aplinkos ir ekologines problemas, su kuriomis susiduria pasaulis, ir panaudokite savo įgūdžius ir žinias, kad padėtų spręsti naujoviškus būdus.

Įsidarbinimo galimybės kaip fizinės geografijos ir aplinkos geografinių mokslų absolventai yra plataus masto įvairiuose sektoriuose, įskaitant valdžios institucijas, pramonę ir konsultacines įmones.

Fizinės geografijos ir aplinkos geografijos mokslai apima lauko darbus, praktinę patirtį ir mokslinius tyrimus, kurie naudojasi puikiu vietiniu jūros gyvenimu, pakrančių kraštovaizdžiais, netoliese esančių atogrąžų miškų atkarpomis, gėlo vandens ir sausumos ekosistemomis, kurios yra unikali Illawarra. Jūs sužinosite daugybę įgūdžių ir metodų, įskaitant geochemiją ir geochronologiją bei naujausių technologijų taikymą erdvės moksluose, pvz., Pasaulinę poziciją, geografines informacines sistemas (GIS) ir nuotolinį stebėjimą (dronai ir žemės stebėjimo palydovai).

Ką mokysi

Savo pirmaisiais metais studijuosite pagrindinius dalykus, kurie suteiks jums plačią Žemės dinamiško paviršiaus supratimą, ir kaip įvairios sferos yra tarpusavyje susijusios, kuriant taikomuosius įgūdžius modeliavimo ir geoerdvinės analizės srityse. Antruoju ir trečiaisiais metais studijuosite pagrindinius dalykus, kad gautumėte išsamesnes žinias ir tobulintumėte praktinius įgūdžius šiose srityse:

 • Biogeografija ir aplinkos pokyčiai
 • Pasaulinės aplinkos keitimas
 • Fluvinė geomorfologija ir upių valdymas
 • Pakrančių procesai ir valdymas
 • Išplėstinė geoerdvinė analizė
 • Geochemija, geochronologija ir geofizika

Trečiųjų metų akmenų dalykas bus aukščiausio lygio pasiekimas pasiekus jūsų laipsnio patirtį, kur jūs naudosite savo žinias ir įgūdžius dirbdami norėdami išspręsti sudėtingą projektą. Kursų lankstumas taip pat siūlo platų pasirinkimų pasirinkimą fakultete ir už jos ribų, leidžiančią jums pritaikyti kursą pagal jūsų interesus.

Baigę aukštos kvalifikacijos studentai, kurie svarsto tolesnius tyrimus ar mokslinių tyrimų karjerą, turėtų apsvarstyti mokslo (bakalauro) programą. Šis vienerių metų laipsnis suteikia studentams Pathway savo žinias fizinėje geografijoje ir siekti mokslinių tyrimų.

Kursų mokymosi rezultatai

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

 1. Parodyti plačius ir nuoseklius žinias apie principus ir sąvokas, susijusias su konkrečia mokslo disciplinos sritimi.
 2. Parodyti techninius ir pažintinius gebėjimus ieškant, diskriminuojant ir aiškinant informaciją apie mokslo sritį.
 3. Pasinaudokite kritiniu mąstymu ir problemų sprendimu.
 4. Parodykite, kaip žinios ir gebėjimai mokslo srityje gali būti taikomi mokslo ar mokslo darbuose.
 5. Aiškiai ir nuosekliai bendrauti su žiniomis ir idėjomis kitiems.

Kurso struktūra

Norint gauti laipsnį, mokslų bakalauras, kandidatas turi sėkmingai baigti mažiausiai 144 taškus, kaip nurodyta toliau.

Atkreipkite dėmesį:

 • Studentai, kurie nėra baigę HSC matematikos 4 ar aukštesnės klasės (arba lygiavertės), privalo užbaigti matematikos dalyką (MATH151 arba lygiavertį), paprastai pirmaisiais metais.
 • Studentai gali įskaityti tik 60 kreditų 100 lygių dalykų.
 • Studentai turi užpildyti ne mažiau kaip 24 kreditų taškus 300 lygių dalykų.
 • Studentai privalo turėti „Pass“ (ne papildomą) ar aukštesnį laipsnį ne mažiau kaip 24 kreditų taškuose 300 lygių pagrindinių dalykų, kurie yra „Science major“ dalis.
 • Reikalavimai mokslo bakalaurui gali būti įvykdyti atlikus lankstų pagrindą, kuris gali būti derinamas su antruoju fakultetu iš kito fakulteto; arba nustatytas pagrindinis.

Kurso struktūra

Norint gauti laipsnį, mokslų bakalauras (fizinės geografijos ir aplinkos geografijos mokslai), kandidatas turi sėkmingai baigti bent 144 kreditų taškus pagal toliau pateiktą lentelę.

1 metai

Dalyko kodas

Bendra už pagrindines 1-aisiais metais: 24 kreditai

Rekomenduojami pasirinktiniai dalykai

Dalyko kodas

2 metai

Dalyko kodas

Iš viso už pagrindinius 2 metais: 24 kreditai

Rekomenduojami pasirinktiniai dalykai

Dalyko kodas

3 metai ^

Dalyko kodas

Iš viso už pagrindinius 2 metais: 24 kreditai

Rekomenduojami pasirinktiniai dalykai

Dalyko kodas

Iš viso: 72 kreditų
Plius pasirenkamieji dalykai, atrinkti iš Mokslo ar bendrųjų tvarkaraščių: 72 kreditų
Laipsnis Iš viso: 144 kreditų

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) įgūdžiai Australijoje tampa sparčiai augančia sritimi, kuriant naujas ir padidintas darbo perspektyvas. Prognozuojama, kad nuo 2018 m. Iki 2023 m. Profesinės, mokslo ir technikos tarnybos padidės 10,2 proc., Atspindinčios nuolatinę kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų paslaugų paklausą. Šaltinis: užimtumo prognozės

Darbas moksle reikalauja realių praktinių įgūdžių ir šiuolaikinių žinių. „UOW“ mes esame įsipareigoję „tyrinėti mokymąsi“, kuris moko jus nuolat ieškoti žinių, ją analizuoti ir taikyti savo pasirinktoje profesijoje. Mes integruojame technologiją į visą mūsų mokymąsi ir mokymą, kad užtikrintume, jog jūs baigsite, kad galėtumėte tobulėti nuolat kintančiame ir technologiškai pažangiame pasaulyje.

Dalyvausite praktiniuose užsiėmimuose mūsų naujoje tikslu pastatytame Mokslo mokymo centre arba atlikite darbą šioje srityje, užtikrindami, kad turėtumėte įgūdžių ir žinių, kad atitiktų būsimų darbdavių poreikius. Mūsų kursus dėsto specialistai, kurie yra pirmaujantys pasaulio mokslininkai, todėl įgūdžiai ir žinios, kurias gaunate, gali būti pritaikytos realaus pasaulio iššūkiams šiandien ir ateityje.

Karjeros galimybės

 • Tyrimo pareigūnas
 • Paveldo pareigūnas
 • Politikos / projekto vadovas
 • Hidrologas
 • Turizmo ir laisvalaikio planuotojas
 • Geoerdvinės žvalgybos pareigūnas
 • Rinkos tyrinėtojas
 • Kartografas
 • Climatologas
 • Ranger
 • Aplinkos sveikatos pareigūnas
 • Tarptautinės pagalbos pareigūnas

Priėmimo sąlygos

Visų amžiaus ir akademinių sluoksnių studentams yra prieinamos įvairios galimybės. Priėmimo tvarka nustatoma UOW priėmimo procedūrose ir UOW kolegijos priėmimo politikoje.

Dėl konkrečių patarimų ar klausimų, susijusių su paraiška, kreipkitės į būsimųjų studentų komandą.

Kreditas už ankstesnį mokymąsi

Jei galite įrodyti, kad įvykdėte savo dalykų mokymosi rezultatus, atlikdami ankstesnį mokymąsi, pvz., Ankstesnes tretines ar TAFE kvalifikacijas, jums gali būti suteikta teisė į jūsų laipsnį. Kai tai susiję su UOW laipsniu, konkretiems dalykams gali būti suteiktas konkretus kreditas; jei tai nėra reikšminga, gali būti suteiktas neapibrėžtas kreditas.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 6.0
 • Skaitymas: 6.0
 • Rašymas: 6.0
 • Klausymas: 6.0
 • Kalbėjimas: 6.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 70
 • Skaitymas: 18
 • Rašymas: 18
 • Klausymas: 17
 • Kalbėjimas: 17

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (50 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 50 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Skaityti daugiau

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Skaityti mažiau
Wollongong , Liverpulis + 1 Daugiau Mažiau