Mokslo bakalauras (geologija)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursų santrauka

Geologija yra mokslinis Žemės fizinės struktūros ir sudėties bei mūsų planetą formuojančių tektoninių procesų tyrimas. Geologai atlieka svarbų vaidmenį atrandant, tausiai išgaunant ir valdant Žemės išteklius.

Mokslo bakalauro laipsnis geologijoje apjungia įvairius įgūdžius, apimančius lauko darbus, laboratorinius metodus ir problemų sprendimo įgūdžius, kad būtų galima spręsti pagrindinius klausimus, susijusius su mūsų planeta. Tai svyruoja nuo žemės žemėlapio iš kosmoso iki gamtos pavojų stebėjimo, kritinių metalų, reikalingų aukštųjų technologijų pramonei ir atsinaujinančios energijos saugojimui, surasti.

Šis laipsnis suteiks daug galimų karjeros Pathways kaip žvalgymo ir išteklių geologai kasybos ir energetikos pramonėje, geohazard mažinimas, aplinkos atkūrimas (pvz., Atliekų tvarkymas, vanduo), geotechninė inžinerija, vyriausybė ir pažangiausi moksliniai tyrimai universitetuose.

Kursų mokymosi rezultatai

Kursų mokymosi rezultatai yra mokymosi pasiekimų teiginiai, kurie išreiškiami atsižvelgiant į tai, ko besimokantysis turėtų žinoti, suprasti ir sugebėti padaryti baigus kursą. Studentai, baigę šį kursą, galės įrodyti:

 1. Parodyti plačius ir nuoseklius žinias apie principus ir sąvokas, susijusias su konkrečia mokslo disciplinos sritimi.
 2. Parodyti techninius ir pažintinius gebėjimus ieškant, diskriminuojant ir aiškinant informaciją apie mokslo sritį.
 3. Pasinaudokite kritiniu mąstymu ir problemų sprendimu.
 4. Parodykite, kaip žinios ir gebėjimai mokslo srityje gali būti taikomi mokslo ar mokslo darbuose.
 5. Aiškiai ir nuosekliai bendrauti su žiniomis ir idėjomis kitiems.

Kurso struktūra

Kandidatas, norėdamas gauti laipsnį, turi turėti ne mažiau kaip 144 kreditų, kaip nurodyta žemiau.

1 metai

Ruduo

Pasirinkite vieną iš šių dviejų dalykų:
Pastaba: Studentai, pasiekę ne mažiau kaip 65% NSW HSC chemijos ar lygiavertės reikšmės, turi pasirinkti CHEM101. Visi kiti studentai turi pasirinkti CHEM104.

Dalyko kodas

Bendra už pagrindines 1-aisiais metais: 24 kreditai

Rekomenduojami pasirinktiniai dalykai

Dalyko kodas

2 metai

Dalyko kodas

Iš viso už pagrindinius 2 metais: 24 kreditai

Rekomenduojami pasirinktiniai dalykai

Dalyko kodas

3 metai ^

Dalyko kodas

Iš viso už pagrindinius 2 metais: 24 kreditai

Rekomenduojami pasirinktiniai dalykai

Dalyko kodas

Iš viso: 72 kreditų
Plius pasirenkamieji dalykai, atrinkti iš Mokslo ar bendrųjų tvarkaraščių: 72 kreditų
Laipsnis Iš viso: 144 kreditų

* Studentai, kurie nėra baigę HSC matematikos 4 ar aukštesnėje (arba lygiavertėje) juostoje, paprastai turi baigti matematikos dalyką (MATH151 arba lygiavertį) paprastai pirmaisiais metais.

^ Studentai, domisi geologijos karjerą, raginami imtis daugiau nei minimalus reikalavimas, reikalingas 24 kreditų taškams 300 lygių EESRK dalykų. Absolventas, turintis 30 kreditų 300 lygių EESRK dalykų, turi išsamesnį geologijos laipsnį.

Akreditacija

Profesionalus geologas: parenkite visą trečiųjų metų geologijos dalykų asortimentą ir užpildykite apdovanojimų metus, kad atitiktų profesinius reikalavimus.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (STEM) įgūdžiai Australijoje tampa sparčiai augančia sritimi, kuriant naujas ir padidintas darbo perspektyvas. Prognozuojama, kad nuo 2018 m. Iki 2023 m. Profesinės, mokslo ir technikos tarnybos padidės 10,2 proc., Atspindinčios nuolatinę kvalifikuotų ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų paslaugų paklausą. Šaltinis: užimtumo prognozės

Darbas moksle reikalauja realių praktinių įgūdžių ir šiuolaikinių žinių. „UOW“ mes esame įsipareigoję „tyrinėti mokymąsi“, kuris moko jus nuolat ieškoti žinių, ją analizuoti ir taikyti savo pasirinktoje profesijoje. Mes integruojame technologiją į visą mūsų mokymąsi ir mokymą, kad užtikrintume, jog jūs baigsite, kad galėtumėte tobulėti nuolat kintančiame ir technologiškai pažangiame pasaulyje.

Dalyvausite praktiniuose užsiėmimuose mūsų naujoje tikslu pastatytame Mokslo mokymo centre arba atlikite darbą šioje srityje, užtikrindami, kad turėtumėte įgūdžių ir žinių, kad atitiktų būsimų darbdavių poreikius. Mūsų kursus dėsto specialistai, kurie yra pirmaujantys pasaulio mokslininkai, todėl įgūdžiai ir žinios, kurias gaunate, gali būti pritaikytos realaus pasaulio iššūkiams šiandien ir ateityje.

Karjeros galimybės

 • Tyrimo pareigūnas
 • Paveldo pareigūnas
 • Politikos / projekto vadovas
 • Hidrologas
 • Turizmo ir laisvalaikio planuotojas
 • Geoerdvinės žvalgybos pareigūnas
 • Rinkos tyrinėtojas
 • Kartografas
 • Climatologas
 • Ranger
 • Aplinkos sveikatos pareigūnas
 • Tarptautinės pagalbos pareigūnas

Priėmimo sąlygos

Visų amžiaus ir akademinių sluoksnių studentams yra prieinamos įvairios galimybės. Priėmimo tvarka nustatoma UOW priėmimo procedūrose ir UOW kolegijos priėmimo politikoje.

Dėl konkrečių patarimų ar klausimų, susijusių su paraiška, kreipkitės į būsimųjų studentų komandą.

Kreditas už ankstesnį mokymąsi

Jei galite įrodyti, kad įvykdėte savo dalykų mokymosi rezultatus, atlikdami ankstesnį mokymąsi, pvz., Ankstesnes tretines ar TAFE kvalifikacijas, jums gali būti suteikta teisė į jūsų laipsnį. Kai tai susiję su UOW laipsniu, konkretiems dalykams gali būti suteiktas konkretus kreditas; jei tai nėra reikšminga, gali būti suteiktas neapibrėžtas kreditas.

Anglų kalbos reikalavimai

Norint įeiti į šią programą, reikalingas toks anglų kalbos lygis:

IELTS akademinė

 • Bendras balas: 6.0
 • Skaitymas: 6.0
 • Rašymas: 6.0
 • Klausymas: 6.0
 • Kalbėjimas: 6.0

TOEFL (internetinis)

 • Bendras balas: 70
 • Skaitymas: 18
 • Rašymas: 18
 • Klausymas: 17
 • Kalbėjimas: 17

UOW koledžas: anglų kalbos aukštojo mokslo studijoms: kreditas (50 balų svertinis vidurkis ir mažiausiai 50 akademiniame skaityme ir rašyme)

Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos. Išsamią informaciją galite rasti mūsų anglų kalbos reikalavimų svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for th ... Skaityti daugiau

In just 40 years, University of Wollongong has become a benchmark for Australia’s new generation of universities; dynamic, agile, innovative and prominent in national and international rankings for the quality of our teaching and research. The University began as an institute for the then the New South Wales University of Technology, Sydney at a single location in Wollongong. Since gaining independence in 1975, UOW has grown into an international multi-campus University, expanding to occupy two Sydney campuses and five regional campuses, as well as locations in Hong Kong and Dubai. With now over 36,000 students, more than 2,400 staff, and an economic impact of around $2 billion in activity annually, UOW is an influential part of its communities and the catalyst for Wollongong’s transformation into a University city. Skaityti mažiau
Wollongong , Liverpulis + 1 Daugiau Mažiau