Mokslo bakalauras animacijoje, žaidimo meno koncentracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Turėkite savo amatų

Studijų žaidimas

Sukurkite vaizdo žaidimų gyvybingus simbolius ir aplinką. Sužinokite, kaip įtraukti savo kūrinius į žaidimų variklius ir atnešti savo skaitmeninį meną į gyvenimą per 3D modeliavimą, variklio integraciją ir animaciją. Pradėkite kurti savo svajonių pasaulius su mūsų žaidimų meno programa.

Ko tikėtis

Mūsų konservatorijos struktūra leidžia studentams pasirinkti specializuotą specializaciją pagal jų individualius interesus. Studentai įgyja tvirtą 3D kompiuterinės grafikos kompetenciją per mūsų teorinę ir techninę mokymo programą.

 • Mūsų mokslų bakalauras animacijos programoje yra 120 kreditų valandų ir 36 mėnesių .
 • Kiekviena klasė tiriama tik keturių savaičių laikotarpiu, leidžianti studentams vienu metu sutelkti dėmesį į vieną konkretų dalyką.
 • Kursai apima 3D pamatus, žaidimo animaciją, žaidimo simbolius ir pramogų dizaino brėžinį .

Pavaros

Kūrybiniams žmonėms reikia kūrybinių priemonių. Kaip skaitmeninis animatorius, jūsų kompiuteris tampa jūsų drobės, paletės ir dažų teptuku. Kaip studentas gausite „TechKit“, kuriame yra jūsų galingas nešiojamas kompiuteris, kuriame yra pasirinkta pramonės programinė įranga. *

* Konkretūs įrankių ir pavarų informacijos tipai gali keistis be įspėjimo.

Alumni Padaryti

Baigimas yra tik pradžia - kai baigsis klasės, prasideda tikras darbas. Tai gali būti bauginanti ieškoti šios pirmosios galimybės. Čia atvyksta mūsų karjeros plėtros komanda. Kai pradėsite šią kelionės dalį, jie suteiks jums prieigą prie įrankių, kuriuos turėsite užmegzti, ieškoti pramonės darbo vietų, pristatyti savo įgūdžius, sukurti profesionalų vaizdą ir likti dabartiniu su pramonės praktika ir tendencijomis.

The Los Angeles Film School karjeros plėtra yra daugiau nei departamentas. Tai visą gyvenimą trunkantis procesas.

Alumni asociacija

Mes įkūrėme savo Alumni asociaciją (LAFSAA), kad padėtų jums ir jūsų kolegoms susieti tinklus, prisijungti, skatinti savo darbą ir atrasti profesines galimybes. Be nuolatinės karjeros plėtros, galite dalyvauti išskirtiniuose seminaruose, maišytuvuose, atrankose ir renginiuose, kurie yra prieinami visiems LAFSAA nariams.

Ar esate noras, kad norėtumėte turėti kortelę, į kurią pateksite į LAFS rėmėjų renginius, išskirtinius LAFS ir specialias universiteto privilegijas? Siųskite mums el. Laišką ir paklauskite apie mūsų Alumni kortelę!

Pramonės formavimas

Mūsų talentingi absolventai jaučiasi gana gražių dalykų. Jie klesti savo laukuose, dirbančiuose su didelėmis studijomis, tokiomis kaip Marvel, Disney, DreamWorks, NBC ir kt. Pažiūrėkite, kaip mūsų augantis tinklas ir toliau žino pramogų pramonę.

Priėmimas

Nesvarbu, ar domitės filmų kūrimu ar kompiuterine animacija, įsisavinote garso įrašų ar muzikos kūrimo meną, ar pramogų pramonės verslą, mes esame čia, kad galėtume kuo greičiau pereiti prie pageidaujamos studijų programos.

Laikykitės žemiau pateiktų veiksmų, kad pradėtumėte kelią link savo svajonių karjeros The Los Angeles Film School laipsnio.

1 žingsnis

Užpildykite savo paraišką

 • Norėdami užbaigti The Los Angeles Film School paraišką dėl priėmimo, eikite čia. Užpildę paraišką, su jumis susisieks Priėmimo atstovas interviu.
 • Jei pateikėte priėmimo paraišką ir reikiamus dokumentus, buvo apklausti ir priimti, pereikite prie kito žingsnio.

2 žingsnis

Finansinė pagalba

 • Jei planuojate kreiptis dėl finansinės pagalbos, apsilankykite adresu fsaid.ed.gov/npas/index.htm, kad sukurtumėte Federalinį studentų pagalbos ID. Tada galite naudoti šį ID užpildyti nemokamą paraišką dėl federalinės studentų pagalbos (FAFSA) fafsa.ed.gov ir studentų paskolų studentloans.gov.
 • Jei esate jaunesnis nei 24 metų, jums reikės ir jūsų tėvų informacijos.
 • Karinės išmokos: jei turite teisę gauti VA išmokas, prašome susisiekti su mūsų kariuomenės skyriumi (military@lafilm.edu) dėl reikalingų dokumentų sąrašo arba dėl galimų klausimų.

3 žingsnis

Užbaigti registracijos dokumentus

 • Jei norite užpildyti savo registracijos dalį, užpildykite savo registracijos sutartį, kurią galite atlikti su Priėmimo komanda. Be to, turite pateikti įrodymus apie vidurinės mokyklos baigimą arba GED testo rezultatus ar kitą lygiavertį valstybės patvirtintą diplomo egzaminą. Pareiškėjai, turintys GED arba kitą lygiavertį valstybės patvirtintą diplomo egzaminą, privalo pateikti oficialią testo rezultatų ir (arba) jų diplomo kopiją.

4 žingsnis

Naršyti būsto parinktis

 • The Los Angeles Film School turi visą darbo dieną dirbančius darbuotojus, kurie palengvina vietinių ir tolimojo perėjimo į mūsų mokinius ir aktyvius studentus. Mūsų būsto koordinatoriai gali padėti studentams rasti būstą, atitinkantį įvairius biudžeto ir gyvenimo būdo pasirinkimus, be to, padedant studentams pasirinkti kambarį.
 • Siūlome, kad kiekvienas studentas kreiptųsi į būsto koordinatorių, kad jis kuo greičiau susitartų iki mokyklos pradžios.

5 veiksmas

Dalyvaukite registracijoje

 • Registracija paprastai vyksta savaitę prieš klasių pradžią. Būkite pasirengę, kad jūsų nuotrauka būtų užfiksuota jūsų studento tapatybei, atliktų visus neįvykdytus dokumentus ir susitiktų su finansine pagalba. Jums bus suteiktas klasės tvarkaraštis, jei visi jūsų dokumentai bus baigti, įskaitant vidurinės mokyklos baigimo įrodymą. Jūs galite RSVP registruoti tris savaites iki pradžios datos.

6 veiksmas

Dalyvaukite orientavime

 • Orientacija yra privaloma naujiems studentams. Jis dažnai susideda iš vienos dienos universitete iki pirmosios pilnos pamokų dienos, nors kai kurios studijų programos suskaičiuoja Orientaciją kaip dalį lankymo.
 • Jei negalite orientuotis, susisiekite su savo atstovu atstovu.
  • Atvykite į miestelį, 6363 Sunset Blvd, Hollywood, CA 90028, ne vėliau kaip 9:00.
  • Mes skatiname naujus studentus stovėti mūsų automobilių stovėjimo aikštelėje už 6 USD / dieną (išsamias stovėjimo nuorodas gausite dieną prieš Orientaciją).
  • Bus patiekiami lengvi pusryčiai.
  • Mes jus patikrinsime ir patvirtinsime, kad esate užsiregistravę norimai studijų programai.
  • Pristatymas pagrindiniame teatre prasidės po pusryčių, o po to vyks specialios programos pristatymai, kuriems vadovaus programų vadovai.
  • Tuomet dalyvausite „Naujų studentų„ Selfie-Campus “iššūkyje, kad susipažintumėte su gyvenimu LAFS .
  • Pietūs bus patiekiami 12.30 val.

Bendrieji reikalavimai

Gaukite registruotą

The Los Angeles Film School priimame studentus, kurie rimtai siekia karjeros pramogų žiniasklaidos pasaulyje. Jie turi parodyti pasišventimą ir įsipareigojimą menui. Būsimi studentai skatinami apsilankyti mokykloje ir aptarti asmeninius, švietimo ir profesinius tikslus su Priėmimo biuru.

The Los Angeles Film School yra atvira priėmimo politika, o naujos pradžios datos - kas keturios savaitės. Registracija yra atvira aukštųjų mokyklų absolventams ar lygiaverčiams, kurie labai domisi profesionalaus filmų kūrimo, animacijos sritimi

Bendrieji reikalavimai visoms programoms

Pareiškėjai turi pateikti paraišką dėl priėmimo ir sumokėti 75,00 USD paraiškos mokestį. Norint gauti leidimą, kandidatai į asocijuotą ar visą bakalauro studijų programą turi būti aukštųjų mokyklų absolventai arba turintys pripažintą vidurinės mokyklos ekvivalentą (GED® - Bendrojo lavinimo diplomas arba HiSET egzamino balai). Pareiškėjas į bakalauro studijų baigimo programą turi turėti pripažinto akredituotos įstaigos asocijuotojo laipsnį.

Karinis dokumentas DD214 nėra priimtina priemonė, padedanti įrodyti vidurinės mokyklos ar vidurinės mokyklos lygiavertiškumo sertifikavimo užbaigimą.

Kad atitiktų priėmimo reikalavimus, pareiškėjas turi pateikti dokumentus, patvirtinančius vieną iš šių veiksmų:

 • Oficialus vidurinės mokyklos transkriptas arba diplomas, nurodantis, kad studentas yra absolventas.
 • Pripažintas ekvivalentas vidurinės mokyklos diplomui, pvz., GED (bendrojo lavinimo diplomo) diplomas.
 • Kalifornijos HiSET egzaminas: Kalifornijos HiSET (High School Equivalency Test) buvo patvirtintas kaip priimtina alternatyva Kalifornijos valstijos GED egzaminui. Perdavimo rezultatai turi būti gauti tiesiogiai iš bandymų centro, kad būtų laikomi oficialiais.
 • Namų ūkių programos dokumentavimas viduriniame lygmenyje, kaip leidžiama pagal valstybės taisykles, kuriose įvyko namų mokymo programa.
 • Valstybės patvirtinto egzamino dokumentai, kuriuos valstybė pripažįsta kaip vidurinės mokyklos diplomo, pvz., Kalifornijos aukštosios mokyklos kvalifikacijos egzamino, ekvivalentą.
 • Oficialus įgaliojimų vertinimas su High School transkriptu, patvirtinančiu, kad studentas baigė ne JAV švietimo instituto vidurinės mokyklos diplomą.
 • Pareiškėjai, negalintys pateikti dokumentų, patvirtinančių vidurinės mokyklos diplomą arba vidurinės mokyklos lygiavertiškumo pažymėjimą dėl stichinės nelaimės, sunaikinančios įrašus, arba uždaryta institucija, gali pateikti šiuos dokumentus, kad galėtų užpildyti ne tik vidurinės mokyklos diplomo, nei patvirtinimo, patvirtinimą. vidurinės mokyklos atitikties sertifikavimo baigimas:
  • Valstybės patvirtinimas, pripažįstantis, kad įstaiga prarado savo įrašus dėl stichinės nelaimės. Jei valstybė negali patvirtinti, patvirtinimą gali gauti patvirtinta institucija, patvirtinta atitikties VP.
  • Valstybės patvirtinimas, patvirtinantis, kad įstaiga uždarė ir kad įrašai nėra pasiekiami.
 • Kandidatai į bakalauro studijų programą taip pat turi pateikti oficialų kolegijos nuorašą, patvirtinantį asocijuotojo laipsnio baigimą akredituotoje įstaigoje, kurios akreditaciją pripažino Aukštojo mokslo akreditavimo taryba (tik bakalauro studijų programos baigimas).
 • Visi pareiškėjai turi turėti galimybę perskaityti ir rašyti anglų kalbą Amerikos vidurinės mokyklos absolventų lygmenyje, kaip parodė vidurinės mokyklos diplomas, GED arba Kalifornijos vidurinės mokyklos kvalifikacijos egzaminą.

* Visiems reikalingiems dokumentams, kurie nėra anglų kalba, turi būti pridėtas patvirtintas vertimas į anglų kalbą. jei gimtoji kalba yra ne anglų kalba, reikalingas kalbos mokėjimo patikrinimas.

* Paraiškos mokestis bus grąžinamas, jei studentas pageidauja atšaukti per 3 dienas.

Mokykla pasilieka teisę prašyti papildomos informacijos, reikalingos vertinant pareiškėjo akademinės sėkmės potencialą. Mokykla gali atmesti bet kurį pareiškėją, kurio įrašai rodo, kad jie negali pagrįstai sugebėti sėkmingai užbaigti ir gauti naudos iš programos, nepakankamo pasirengimo ir (arba) susidomėjimo savo programomis.

Kada prasideda kitas semestras?

The Los Angeles Film School yra įvairių pradžios datų ištisus metus. Jei norite aptarti, kuri parinktis jums tinka, kreipkitės į 877-9LA-FILM registracijos atstovą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in the heart of Hollywood, The Los Angeles Film School has been serving the community and its students since 1999. This accredited, VA-approved institution offers career-focused Bachelor of Sc ... Skaityti daugiau

Located in the heart of Hollywood, The Los Angeles Film School has been serving the community and its students since 1999. This accredited, VA-approved institution offers career-focused Bachelor of Science degrees in Digital Filmmaking, Film, Graphic Design, Entertainment Business and Animation; as well as Associate of Science degrees in Music Production, Recording Arts and Film. Its facilities include the historic RCA Building, at 6363 Sunset Boulevard, and the school offers its students access to the same equipment used by industry professionals. The Hollywood Reporter called The Los Angeles Film School "one of the best-equipped private learning centers in the country." Skaityti mažiau