Mokslo bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

  • Iššūkis savo mąstymą Mokslo srityje su realaus mokymosi ir aktualiais kursais.
  • Pagrindiniai biologijos mokslai, chemija, žemės mokslas, aplinkos mokslas arba fizika.
  • Pasirinkite iš daugybės papildomų ar įvairių studijų galimybių, kad atitiktų jūsų interesus ir siekius.
  • Sužinokite, kaip sukurti praktinius sprendimus, turinčius įtakos realiam pasauliui.
  • Būkite pirmaujančioje tarptautinio mokslo švietimo srityje, naudodamiesi naujomis daugiamilijonų dolerių tyrimų ir mokymo priemonėmis, įskaitant mūsų 230 mln.
  • Pasinaudokite darbo patirties galimybėmis ir pasinaudokite mūsų atostogų tyrimų programa.
  • Studijų galimybės apima studentų vadovaujamus projektus, tarptautines studijų ekskursijas ir patyrusių dėstytojų bei pramonės atstovų galimybes.

Specializacijos

Biologijos mokslų bakalauras

Šis kursas suteikia tvirtą pagrindą biologiniams mokslams, tokiems kaip fiziologija, genetika, zoologija, augalų mokslai ir mikrobiologija. Ji sukurta taip, kad būtų aktyvi, plėtoti problemų sprendimo įgūdžius aktyviu mokymusi ir anksti įvertinti, kaip daugelis disciplinų gali būti sprendžiamos problema.

Be pagrindinio mokymosi pagrindų per biologijos pagrindą, jūs galite pridėti savo laipsnį, pasirinkdami nepilnametis iš papildomos disciplinos (pvz., Chemijos) arba savo biologinių įgūdžių gylį per specializuotą nepilnamečius, pavyzdžiui, biotechnologiją.

Patirsite pačias pažangiausias laboratorijas ir lauko darbų galimybes Australijoje, o jus mokys darbuotojai, kurie yra savo tyrimų srities viršūnė tarptautiniu mastu. Jūs taip pat palaikysite ryšį su realiuoju pasauliu, nes kviestinės paskaitos, apsilankymai vietoje ir galimybės integruoti mokymąsi į darbo rinką suteikia aukštą pramonės skonį.

Mokslo bakalauras (chemija)

QUT chemijos laipsnis yra darbdavių žinoma ir gerbiama kvalifikacija. Daugelis darbdavių pirmenybę teikia QUT chemijos absolventams, ypač tiems, kurių analitinė chemija yra mažesnė, dėl savo pažangių techninių įgūdžių, patirties, susijusios su šiuolaikine įranga ir jų mokymu mokslinėje komunikacijoje. Mūsų mokymas analitinės chemijos visoje chemijos laipsnis yra žinomas nacionaliniu mastu.

Jūs atliksite išsamų laboratorinį darbą, įskaitant eksperimentus, naudojant šiuolaikines kompiuterines analitines priemones ir įgysite žinių ir patirties, susijusios su cheminių medžiagų tvarkymo sveikatos ir saugos klausimais. Jums vadovaus gerbiami dėstytojai, daugelis aktyviai dalyvauja pažangiausiuose tyrimuose.

114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Mokslo bakalauras (Žemės mokslas)

Jei mėgstate dirbti lauke ir norėtumėte suprasti, kaip veikia pasaulis, tuomet rasite žemės mokslą, kuris yra naudinga studijų sritis. Derinant dabartinius mokslinių tyrimų klausimus ir problemų sprendimą su teorija ir su pramone susijusiomis praktinėmis praktikomis, žemės mokslų vadovas suteikia jums pagrindinį pagrindą siekti karjeros išteklių ar aplinkos sektoriuje.

Mokslo bakalauras (aplinkos mokslas)

Aplinkos mokslininkai turi karjerą planavimo, valdymo, stebėsenos ir mokslinių tyrimų srityse. Šie vaidmenys paprastai randami vyriausybės departamentuose ir agentūrose, vietinėse tarybose, konsultacinėse įmonėse, pramonės ir kalnakasybos įmonėse, o jūs galėtumėte dirbti miesto, kaimo ar nuotoliniu būdu.

Absolventai vertina išteklius, įgyvendina poveikio aplinkai programas, analizuoja ir aiškina duomenis apie aplinką bei sudaro nenumatytų atvejų planus tose srityse, įskaitant strateginį žemės naudojimo planavimą; atliekų šalinimas; taršos matavimas ir kontrolė; pakrančių apsauga; kasybos, turizmo ir miesto plėtros poveikis aplinkai; degradavusių vietų atkūrimas ir atnaujinimas; požeminio vandens vertinimas ir modeliavimas; potvynio planavimas; erozijos kontrolė; ir jūrų mokslas.

Mokslo bakalauras (fizika)

Kursas turi tvirtą taikymą, todėl jūs daug laiko praleisite bakalauro mokymo laboratorijose. Kiekviename vienete teorija bus paremta eksperimentiniu darbu, o per paskutinius metus atliksite tyrimus ir pasieksite tyrimų laboratorijų ekspoziciją per eksperimentinį fizikos skyrių.

Taip pat galite kreiptis dėl atostogų tyrimų patirties schemos, kad įgytumėte patirties dirbant su mokslinių tyrimų projektu. Daugelis QUT dėstytojų dirbo pramonėje, o QUT glaudžiai bendradarbiauja su pramonės atstovais konsultavimo ir mokslinių tyrimų projektų dėka, todėl galite būti tikri, kad kursas bus atnaujintas ir aktualus realiam pasauliui.

114252_Image415589843986_eb175bed0b_o.jpg

Mokesčiai

Faktiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų įrenginių. Mes peržiūrime mokesčius kasmet ir jie gali būti padidinti.

  • 2019 m .: $ 38,500 per metus visą darbo dieną (96 kreditai)
  • 2020: patariama
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Skaityti daugiau

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Skaityti mažiau
Brisbenas , Kelvinas Grovas + 1 Daugiau Mažiau