Apžvalga

  • Iššūkis savo mąstymą Mokslo srityje su realaus mokymosi ir aktualiais kursais.
  • Biologijos mokslų, chemijos, žemės mokslų, aplinkos mokslų ar fizikos pagrindinis vaidmuo
  • Pasirinkite iš daugybės papildomų ar įvairių studijų galimybių, kad atitiktų jūsų interesus ir siekius.
  • Sužinokite, kaip sukurti praktinius sprendimus, turinčius įtakos realiam pasauliui.
  • Būkite pirmaujančioje tarptautinio mokslo švietimo srityje, naudodamiesi naujomis daugiamilijonų dolerių tyrimų ir mokymo priemonėmis, įskaitant mūsų 230 mln.
  • Įgykite realaus pasaulio patirtį per darbo patirties galimybes ir mūsų atostogų tyrimų programą.
  • Studijų galimybės apima studentų vadovaujamus projektus, tarptautines studijų ekskursijas ir patyrusių dėstytojų bei pramonės atstovų galimybes.

Specializacijos

Biologijos mokslų bakalauras

Šis kursas suteikia tvirtą pagrindą biologiniams mokslams, tokiems kaip fiziologija, genetika, zoologija, augalų mokslai ir mikrobiologija. Ji sukurta taip, kad būtų aktyvi, plėtoti problemų sprendimo įgūdžius aktyviu mokymusi ir anksti įvertinti, kaip daugelis disciplinų gali būti sprendžiamos problema.

Be pagrindinio mokymosi pagrindų per biologijos pagrindą, jūs galite pridėti savo laipsnį, pasirinkdami nepilnametis iš papildomos disciplinos (pvz., Chemijos) arba savo biologinių įgūdžių gylį per specializuotą nepilnamečius, pavyzdžiui, biotechnologiją.

Jūs patirsite keletą pažangiausių laboratorijų ir lauko darbų galimybių Australijoje ir mokysite darbuotojai, kurie tarptautiniu mastu yra jų mokslinių tyrimų sričių viršuje. Jūs taip pat palaikysite ryšį su realiu pasauliu, nes svečių paskaitos, apsilankymai vietoje ir integruoto mokymosi galimybės suteikia stiprią pramonės skonį.

Mokslo bakalauras (chemija)

QUT chemijos laipsnis yra darbdavių žinoma ir gerbiama kvalifikacija. Daugelis darbdavių pirmenybę teikia QUT chemijos absolventams, ypač tiems, kurių analitinė chemija yra mažesnė, dėl savo pažangių techninių įgūdžių, patirties, susijusios su šiuolaikine įranga ir jų mokymu mokslinėje komunikacijoje. Mūsų mokymas analitinės chemijos visoje chemijos laipsnis yra žinomas nacionaliniu mastu.

Jūs atliksite išsamų laboratorinį darbą, įskaitant eksperimentus, naudojant šiuolaikines kompiuterines analitines priemones ir įgysite žinių ir patirties, susijusios su cheminių medžiagų tvarkymo sveikatos ir saugos klausimais. Jums vadovaus gerbiami dėstytojai, daugelis aktyviai dalyvauja pažangiausiuose tyrimuose.114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Mokslo bakalauras (Žemės mokslas)

Jei mėgstate dirbti lauke ir norėtumėte suprasti, kaip veikia pasaulis, tuomet rasite žemės mokslą, kuris yra naudinga studijų sritis. Derinant dabartinius mokslinių tyrimų klausimus ir problemų sprendimą su teorija ir su pramone susijusiomis praktinėmis praktikomis, žemės mokslų vadovas suteikia jums pagrindinį pagrindą siekti karjeros išteklių ar aplinkos sektoriuje.

Mokslo bakalauras (aplinkos mokslas)

Aplinkos mokslininkai turi karjerą planavimo, valdymo, stebėsenos ir mokslinių tyrimų srityse. Šie vaidmenys paprastai randami vyriausybės departamentuose ir agentūrose, vietinėse tarybose, konsultacinėse įmonėse, pramonės ir kalnakasybos įmonėse, o jūs galėtumėte dirbti miesto, kaimo ar nuotoliniu būdu.

Absolventai vertina išteklius, įgyvendina poveikio aplinkai programas, analizuoja ir interpretuoja aplinkos duomenis ir rengia nenumatytų atvejų planus srityse, įskaitant strateginį žemės naudojimo planavimą; atliekų šalinimas; taršos matavimas ir kontrolė; pakrančių apsauga; kasybos, turizmo ir miestų plėtros poveikis aplinkai; degraduotų teritorijų atkūrimas ir miškų atkūrimas; požeminio vandens vertinimas ir modeliavimas; potvynių planavimas; erozijos kontrolė; ir jūrų mokslas.

Mokslo bakalauras (fizika)

Kursas turi tvirtą taikymą, todėl jūs daug laiko praleisite bakalauro mokymo laboratorijose. Kiekviename vienete teorija bus paremta eksperimentiniu darbu, o per paskutinius metus atliksite tyrimus ir pasieksite tyrimų laboratorijų ekspoziciją per eksperimentinį fizikos skyrių.

Taip pat galite kreiptis dėl atostogų tyrimų patirties schemos, kad įgytumėte patirties dirbant su mokslinių tyrimų projektu. Daugelis QUT dėstytojų dirbo pramonėje, o QUT glaudžiai bendradarbiauja su pramonės atstovais konsultavimo ir mokslinių tyrimų projektų dėka, todėl galite būti tikri, kad kursas bus atnaujintas ir aktualus realiam pasauliui.114252_Image415589843986_eb175bed0b_o.jpg

Mokesčiai

Faktiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų įrenginių. Mes peržiūrime mokesčius kasmet ir jie gali būti padidinti.

  • 2019 m .: $ 38,500 per metus visą darbo dieną (96 kreditai)
  • 2020: patariama
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Queensland University of Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
3 metų
Dieninės
Price
38,500 AUD
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Birželis 19, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Vas. 24, 2020
End Date
Lapk. 13, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 19, 2022

Vas. 24, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 13, 2022