Mokslo bakalauro laipsnis (aplinka ir tvarumas)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Lankstus "žalias" laipsnis

Ar norite studijuoti mokslo laipsnį nuotoliniu būdu ar universitetuose, kad padėtumėte save jaudinančią karjerą naujose "žaliosios" profesijose? Moksleivių bakalauras (aplinka ir tvarumas), kuriame daugiausia dėmesio skiriama klimatologijai, ekologijai ir išsaugojimui, yra skirtas tiems, kurie nori ištirti aplinkosaugos mokslus, biologinės įvairovės išsaugojimą ir praktinius klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo aspektus bei gamtos išteklių valdymą, siekdami daugiau tvari ateitis. Norite daugiau sužinoti apie svarbiausius aplinkosaugos klausimus ir žmogaus poveikį pasauliui socialines, politines ir aplinkosaugines pasekmes? Mes tikimės dalintis savo žiniomis ir patirtimi su jumis.

Karjeros rezultatai

Ar jūs aistringai rūpinatės išteklių valdymu, biologinės įvairovės išsaugojimu ar klimato kaita? Konkrečiai kalbant, mūsų absolventai dirba kaip klimatologai, klimato mokslininkai, klimato politikos analitikai, žemės ūkio mokslininkai, išsaugojimo ir biologinės įvairovės valdytojai, aplinkosaugos konsultantai, aplinkosaugos mokslininkai ir gamtinių išteklių valdytojai. Pramon ÷ s ir darbdaviai, kuriems gali tekti dirbti, yra ištekliai / kasybos pramon ÷ s, nacionaliniai parkai, universitetai, gynybos organizacijos, CSIRO, valstyb ÷ s ir federalin ÷ s vyriausyb ÷ s departamentai, Australijos meteorologijos biuras ir daugelis kitų organizacijų, prisidedančių prie mūsų gamtos išteklių tvaraus naudojimo ir tvarkymo. ištekliai. Kai kurie iš mūsų absolventų taip pat pasirenka dirbti kaip mokslų mokytojai (su tolesniu tyrimu) arba mokslo žurnalistais.

Programos struktūra

Kursai, kuriuos reikia ištirti

 • Pagrindiniai kursai (4 vienetai)
 • plius 1 x pirmoji 8-os vienetų pagrindinė (8 vienetai)
 • plius 1 x antra aštuonių vienetų pagrindinis plius 4 x patvirtinti kursai
 • arba 12 x patvirtintų kursų (12 vienetų)

Kiek tai kainuos?

Šios programos apytikrės metinės išlaidos jūsų pirmiesiems studijų metams (8 vienetai) yra šios:

Studijų režimas / kaina

 • Sandraugos parama: 9352 AUD
 • Mokestis už visą šalies mokestį: 21640 AUD

Paskola, padedanti jums sumokėti mokesčius

Jums gali tekti mokėti savo kursų (dalykinius) mokesčius iš anksto. HECS-HELP ir FEE-HELP leidžia atidėti mokesčius, kol jūsų pajamos pasieks tam tikrą lygį.

Jūs taip pat galite gauti Centrelink finansinę paramą.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Galite kreiptis dėl stipendijų, kad padėtumėte studijų išlaidoms.

Patekimo reikalavimai

 • Reikalavimai dalykui: anglų (4, SA) arba lygiavertis; nuo 2019 m. Matematika A (4, SA) ar lygiavertis taip pat bus reikalingas dalykas.
 • Rekomenduojamas išankstinis mokymasis: matematika ir viena iš biologijos, matematikos B, chemijos, fizikos ar mokslo21 arba lygiavertės.
 • Priimtos žinios: matematika (4, SA) (iki 2019 m.) Arba lygiavertė.

Jei studentai neturi rekomenduojamo matematikos B lygio, jie turės atlikti MAT1000 matematikos pagrindus kaip pasirenkamuosius.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitikti atitinkamus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja ne mažiau kaip IELTS 6.0 ar lygiavertės.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, galite kreiptis dėl universiteto patvirtintos anglų kalbos programos.

Priėmimo Pathways

Iš kitų numeris Pathways taip pat galima, jei nebuvo galima anksčiau studijuoti ar neatitinka atvykimo reikalavimus į savo programą interesų.

* Papildoma informacija apie priėmimą

Koreguotas pasirinkimo lygis yra papildomų eilučių derinimo rezultatas per specialias atvykimo schemas.

Specialios atvykimo schemos gali padėti jums patekti į pasirinktą programą, padidindami savo atrankos lygį, tam tikromis aplinkybėmis paskirstydami papildomas pareigas.

Kaip taikyti

Uždarymo datos

Taikymas tiesiogiai USQ:

 • 2018 m. Sausio 3 d. - paraiškos uždaromos lapkričio 5 d., O trečiasis semestras prasideda 2018 m. Lapkričio 19 d., Pirmadienį.
 • 2019 m. Pusmetį - paraiškos uždaromos vasario 18 d., O pirmąjį semestrą prasideda pirmadienis, vasario 25 d., 2019 m. Vasario 25 d.
 • 2019 m. Sausio 2 d. - paraiškos uždarytos liepos 1 d. Pirmadienį, o 2 semestras prasideda 2019 m. Liepos 15 d., Pirmadienį.

Jei prašote per QTAC, turėsite patikrinti QTAC uždarymo datas.

Kreditas už ankstesnį studijų ar darbo patirtį

Galite gauti kreditą, jei anksčiau studijote ar turėjote atitinkamą darbo patirtį. Tai padės sumažinti kursų, kuriuos turėsite mokytis, skaičių, kad baigtumėte programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Skaityti daugiau

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Skaityti mažiau
Toowoomba , Springfildas , Brisbenas , Australija internete + 3 Daugiau Mažiau