Mokslo bakalauro laipsnis - koncentracija ankstyvojo ugdymo srityje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

The

Zayed University remiasi šiomis nuostatomis savo mokytojų ir mokyklos socialinio darbo rengimo programose. Psichologijos ir žmogiškųjų paslaugų absolventai yra parengti su tvirtu pagrindu psichologijos, padėti įgūdžius, bendruomenės įsitraukimą ir paslaugas, ir supratimą, kad magistro laipsnis bus svarbus elementas rengiant specialistų šiose srityse.

Jungtinių Arabų Emyratų užimtumo perspektyvos yra puikus. Atsižvelgiant į tai, pasirengimas Zayed University , kuriame akcentuojamas sklandus anglų ir arabų kalbų mokėjimas, technologijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiai, pasirengimas vadovybei, tarnauja JAE

Ankstyvosios ugdymo koncentracija rengia mokytojų kandidatus mokyti vaikus nuo gimimo iki aštuonių metų amžiaus. Šios koncentracijos dėstytojai turi visapusišką praktiką visais lygmenimis ir yra gerai pasirengę skatinti kalbų ir raštingumo ugdymą, skaičiavimo ir kiekybinius argumentus bei tyrimo įgūdžius.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

  • Profesionalios žinios. Naudokite dabartinę ir besiformuojančią profesinę žinią bei įgūdžius, susijusius su profesija, ir įsitraukti į nuolatinį profesinį tobulėjimą.
  • Profesionalumas ir etika. Priimkite apgalvotus, informuotus ir etikos sprendimus, parodykite gebėjimą prisitaikyti ir prisitaikyti prie pokyčių sudėtingoje aplinkoje ir parodykite profesionalius požiūrius ir požiūrį į įvairius JAE aplinką.
  • Kultūrinis atsakas. Pademonstruokite pagarbą kitiems įvairiose aplinkose, turtingam Jungtinių Arabų Emigrantų paveldui ir kultūrai ir kompetentingai bendrauti anglų ir arabų suinteresuotosiomis šalimis profesinėje aplinkoje.
  • Pasaulinis sąmoningumas. Įsteigti įsipareigojimą įtraukti aplinką; parodyti. empatija ir pasaulinis supratimas profesinėje ir mokymosi aplinkoje. STEM švietimas ir moksliniai tyrimai. Remti pagrindines žinias apie mokslą, technologijas, menus ir dizainą, inžineriją ir matematiką, siekiant paremti nuolatinę novatoriškos aplinkos plėtrą, edukacinius ir socialinius tyrimus, profesionalių sprendimų priėmimo poveikio apžvalgą, siekiant paremti praktikos bendruomenes mokymosi ir praktikos aplinkose. .
  • Kontekstinė praktika. Naudokite dabartinę ir besiformuojančią mokymosi teoriją, demonstruokite turinio žinias ir gebėjimus disciplinose ir parodykite žinias apie kalbos įgijimą ir kognityvinę plėtrą, kad užtikrintumėte geriausią tarptautinę praktiką, kurios kontekstualizuota švietimo aplinkoje JAE.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Su ... Skaityti daugiau

Zayed University is a national and regional leader of educational excellence that was founded in 1998 and proudly bears the name of the United Arab Emirates (UAE) founder, the Late Sheikh Zayed bin Sultan Al Nahyan. This flagship institution is notable for encompassing two stunning modern campuses in Abu Dhabi and Dubai. The University offers a diverse range of academic programs taught by a qualified, highly experienced faculty and supports a lively study body of both national and international students. Skaityti mažiau
Mohammedas bin Zajedo miestas , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau