Mokslo ir technikos mokslų bakalauras (SCI) - duomenų mokslas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Duomenų mokslas suteikia pagrindą tapti aukščiausio lygio ekspertu šiuolaikinėje žinių visuomenėje. Jūs gausite reikiamų įgūdžių, kad išspręstumėte realias problemas naudojant algoritmų dizaino, mašininio mokymosi, dirbtinio intelekto, statistinių išvadų, operacijų tyrimo ir optimizavimo metodus.

Tyrimo tikslai

Duomenų mokslas yra vienas iš didžiausių Aalto bakalauro programos "Mokslas ir technologijos" programos anglų kalba. Tai daugiadisciplininė sritis, kurioje daugiausia dėmesio skiriama moksliniams metodams, naudojamiems iš duomenų gaudyti ir kurti modelius, kuriais galima susidoroti su sudėtingomis problemomis. Jame naudojami metodai ir teorijos, sudarytos iš plačių matematikos, statistikos, informacinių mokslų ir kompiuterijos sričių.

Duomenų mokslo bakalauras suteiks jums įgūdžių, reikalingų norint tapti aukščiausio lygio skaitmeninimo ekspertu prekybos ir pramonės, mokslo ar technologijų srityse. Baigę studijas galėsite valdyti didelius duomenų kiekius, daryti patikimas išvadas iš duomenų ir sukurti duomenimis pagrįstus modelius, kurie leidžia tikslias prognozes ar priima protingus sprendimus.

Visuose tyrimuose daugiausia dėmesio skiriama matematikos, statistikos ir skaičiavimo pagrindui bei stipriam duomenų mokslo fone, kuris ne tik jus išmokys esamais metodais, bet ir leis jums greitai stebėti įvykius. - besiskirianti sritis.

Studijų struktūra

Bakalauro laipsnis (180 ECTS) susideda iš pagrindinių programos studijų (65 ECTS matematika, programavimas, pramonės inžinerija ir vadyba, privalomos kalbos, Aalto studijos, orientacija), duomenų mokslų majoras (65 ECTS, įskaitant bakalauro disertaciją ir seminarą) , nepilnametis (20-25 ECTS) ir pasirenkamųjų studijų (25-30 ECTS).

Daugiau apie mokymo kalbą

Aalto bakalauro programos "Mokslas ir technologijos" bei "Duomenų mokslo" magistrantūros kalba yra anglų. Programa vykdoma tik anglų kalba, o tai reiškia, kad visi kursai ir egzaminai yra anglų kalba. Studentams, turintiems pakankamai kalbos suomių, taip pat galima studijuoti suomių kalbos bakalauro laipsnį 20-25 kreditų.

Magistro lygio studijas taip pat galima atlikti tik anglų kalba.

Karjeros galimybės

Programa siekiama ugdyti įvairių sričių specialistus. Programos absolventai gaus pagrindą pradėti savo darbo gyvenimą kaip duomenų mokslininkai, inžinieriai ar technologijų verslininkai, be kitų profesijų.

Be to, programa rengia studentus pažangias studijas inžinerijos, mokslo ir matematikos srityje, kad programos absolventai būtų gerai pasirengę vykdyti magistrantūros studijas, suteikdami jiems galimybę sekti profesijas, tokias kaip inžinieriai, verslo analitikai pramonės tyrinėtojai, technologijų lyderiai, techniniai įvairių disciplinų komandų vadovai ir dar daugiau.

Kvalifikacijos

Užbaigę Aalto bakalauro programą mokslo ir technologijų srityje, gausite bakalauro laipsnį (180 ECTS) arba tekniikan kandidaatti suomiškai. Studijų laipsnis turi būti baigtas per trejus metus.

Baigęs bakalauro programą, studentas automatiškai turi teisę tęsti studijas pasirinktose magistrantūros programose. Baigę Aalto University technologijos srities magistro programą, gausite mokslo magistro (technologijos) laipsnį (120 ECTS) arba suomių kalba „diplomi-insinööri“.

Tolesnės studijų galimybės

Šis bakalauro laipsnis suteikia tvirtą pagrindą tęsti studijas Aalto University magistrantūros programose, pavyzdžiui, didžiųjų kompiuterių, komunikacijos ir informacijos mokslų (CCIS), matematikos ir operacijų tyrimų, gyvybės mokslų technologijų ir elektrotechnikos srityse. Būdamas duomenų mokslo magistrantu, tu turi teisę tęsti studijas magistro laipsnyje.

Pagrindinis dalyko ar specializacijos srities pasirinkimas

Pagrindinis bakalauro laipsnio dalykas yra duomenų mokslas. Būdamas duomenų mokslo magistrantūros studentu, tu turi teisę tęsti studijas magistro Aalto University . Pagrindinis suteikia jums tvirtą pagrindą tęsti studijas Aalto University magistrantūros programose, pavyzdžiui, Kompiuterių, komunikacijos ir informacijos mokslų magistrantūros programos „Mašinų mokymasis, duomenų mokslas ir dirbtinis intelektas“ arba matematikos ir operacijų magistro programos. Tyrimai.

Mokestis už mokslą

Europos Sąjungos (ES) ar Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybių narių piliečiams nereikia mokėti mokesčio už mokslą. Ne ES / EEE studentams, atrinktiems į „Data Science major“, bus imamas 12000 EUR mokestis už mokslą per mokslo metus. Jie gali pretenduoti į stipendijas, skiriamas iš Aalto University stipendijų programos.

Internacionalizacija

Aalto University studijų aplinka yra labai tarptautinė, studijos vykdomos daugiakultūrinėse grupėse. Preliminariai, Kompiuterių mokslo, matematikos ir sistemų analizės katedrose apie 20% dėstytojų yra iš Suomijos ribų.

Aalto University taip pat siūlo įvairias galimybes plėtoti savo pasaulinę kompetenciją, pvz., Baigdamas laipsnį užsienyje tarptautiniame partneriniame universitete (mainų studijos), vykdydamas praktinius mokymus užsienyje, vesdamas vasaros kursus užsienyje ar būdamas pirmo kurso studentų kuratoriumi. .

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

Informatikos ir matematikos ir sistemų analizės departamentai glaudžiai bendradarbiauja su nacionalinėmis ir tarptautinėmis mokslo ir studijų institucijomis duomenų mokslo srityje. Pavyzdžiui, Aalto University yra pirmaujanti Suomijos dirbtinio intelekto centro (FCAI) partnerė, kuri bendradarbiauja su įmonėmis, kurios yra suinteresuotos AI. Šis susidomėjimas gali apimti pažangiausius mokslinius tyrimus, personalo ugdymą, studentų bendradarbiavimą ir naujų talentų įdarbinimą bei technologijų perdavimą.

Moksliniai tyrimai

Aalto University yra pasaulinės klasės duomenų mokslų ir susijusių sričių mokslinių tyrimų institutas. Studentai turi galimybę bendrauti su pirmaujančiais mokslo darbuotojais savo atitinkamoje srityje ir dalyvauti pasienio mokslinių tyrimų projektuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Skaityti daugiau

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Skaityti mažiau
Espo , Helsinkis , Pori , Mikelis + 3 Daugiau Mažiau