Muzikos bakalauras kūrybinėse industrijose

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programa suteikia išsamų mokymąsi norintiems kompozitoriams, vokalistams ir instrumentalistams siekti karjeros kūrybinėse ir pramogų industrijose bei suteikia daug galimybių patobulinti muzikos technologijų, kompozicijos, atlikimo, prodiusavimo ir verslumo įgūdžius. Tai siūlo naują karjeros Pathway studentams su šiomis dviem koncentracijomis:

1. Filmų, televizijos ir vaizdo žaidimų įvertinimas

2. Populiariosios muzikos atlikimas ir dainų kūrimas

Kino, televizijos ir vaizdo žaidimų koncentracijos balų studentai lavins muzikinius įgūdžius ir žinias, kad galėtų veikti kaip kompozitoriai, orkestrai, muzikos prižiūrėtojai, muzikos redaktoriai, dirigentai ir muzikos gamintojai kino, televizijos, įrašų ir vaizdo žaidimų pramonėje. Populiariosios muzikos atlikimo ir dainų kūrimo koncentracijos studentai lavins galimybes, kurios leis jiems patekti į muzikos industriją kaip atlikėjams-dainų autoriams, dainų tekstų kūrėjams, instrumentinių ir (arba) vokalinių atlikėjų, aranžuotojams ir muzikos prodiuseriams.

127384_MUS_BMCI2.jpg

Unikalios savybės

Ši programa siūlo išsamius mokymus siekiantiems kompozitoriams, vokalistams ir instrumentalistams karjeros kūrybinėse ir pramogų industrijose. Populiariosios muzikos atlikimo ir dainų rašymo koncentracijos studentai lavins galimybes, kurios leis įeiti į muzikos industriją kaip atlikėjams-dainų autoriams, dainų tekstų kūrėjams, instrumentinių ir (arba) vokalinių atlikėjų, aranžuotojams ir muzikos prodiuseriams. Filmų, televizijos ir vaizdo žaidimų koncentracijos balų studentai lavins muzikinius įgūdžius ir žinias, kad galėtų veikti kaip kompozitoriai, orkestrai, muzikos prižiūrėtojai, muzikos redaktoriai, dirigentai ir muzikos gamintojai kino, televizijos, įrašų ir vaizdo žaidimų pramonėje.

Be laisvųjų menų universiteto, be profesinio mokymo, kurį jie gauna per savo pagrindinius, studentai įgis įžvalgų apie didesnius mokslo, visuomenės, žmonių bendruomenės, globalių kultūrų klausimus - žinias, kurios yra būtinos profesionalaus menininko išsilavinimui ugdyti. muzikos ir medijos muzikantas.

Skyrių reikalavimai

Visi kandidatai privalo turėti neblogų 8 klasės „ABRSM“ praktikos ar jos atitikmens (ypač kinų instrumentų) rezultatus ir bent jau „ABRSM teorijos“ (arba jos atitikmens) 5 klasės rezultatus ir (arba) įrodyti, kad skiria muziką.

Portfelis

Kandidatai privalo pateikti aplanką ir dalyvauti pokalbyje / klausyme.

Pareiškėjo sugebėjimas gali būti vertinamas pagal šiuos kriterijus: interviu / klausymas, aplankas (balų įvertinimui) arba klausymas / vaizdo įrašas (atlikimas).

  1. filmų, televizijos ir vaizdo žaidimų balus : trumpas esamos muzikos spektaklio vaizdo įrašas ir originalios kompozicijos įrašai. Spektaklio aplankas turėtų parodyti atlikimą, dainų rašymą ir kitus kūrybinius sugebėjimus.
  2. Populiariosios muzikos atlikimui ir dainų kūrimui : trumpas esamos muzikos atlikimo vaizdo įrašas ir originalios kompozicijos įrašai. Spektaklio aplankas turėtų parodyti atlikimą, dainų rašymą ir kitus kūrybinius sugebėjimus.

Klausymas / interviu

Atrinkti kandidatai gali būti pakviesti dalyvauti klausyme / pokalbyje. Jie turėtų paruošti 8 minučių trukmės klausymą savo pagrindiniu instrumentu ar balsu, susidedantį iš vieno klasikinės muzikos kūrinio ir vieno populiariosios / šiuolaikinės muzikos kūrinio, kuriame vienas iš jų turėtų būti originaliu ieškovų sudarytu kūriniu. Bus sekamas 7 minučių interviu.

Karjeros galimybės

Šios programos absolventams bus paruoštos įvairios karjeros galimybės kūrybinėje ir pramogų industrijose, veikiantys kaip kino ir vaizdo žaidimų kompozitoriai, dainų autoriai, populiariosios muzikos atlikėjai ir muzikos prodiuseriai.

Svarbus pastebėjimas:

Atkreipkite dėmesį, kad B.Mus (Hons.) Kūrybinėse industrijose nėra plataus masto priėmimo į Menų fakultetą dalis. Studentai, norintys studijuoti kūrybinių industrijų BM (Hons.), Ir toliau tiesiogiai pateiks per JUPAS ar ne JUPAS kanalus stojimo į pirmosios pakopos programą programas. Studentai, priimami per įvairiapusį priėmimą, negali pasirinkti B.Mus (Hons.) kūrybinių industrijų metų pabaigoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Skaityti mažiau