Muzikos meno bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Per daugiau nei 40 metų katedra šimtams absolventų suteikė praktinį, kūrybinį ir intelektualinį pagrindą muzikos ir su muzika susijusiose srityse. Mūsų programa yra sukurta tam, kad absolventai galėtų protingai ir kūrybingai dirbti link savo srities, kurioje domimasi. Programa suteikia absolventams praktinį ir intelektualų pagrindą karjerai muzikos ar su muzika susijusiose srityse. II metais studentai deklaruoja savo specialybes vienoje iš keturių koncentracijų:

1) Sudėtis

2) Spektaklis

3) kryptingos studijos

4) Muzikos lavinimas

Atsižvelgiant į pasirinktą koncentraciją, pasirenkami koncentracijos kursai II kursuose

Studentai priimami į mūsų studijų programą su kompozitorių, atlikėjų ir muzikos žinovų komanda, kurių specializacija yra:

- Muzikos kompozicija

- Muzikos lavinimas

- Klaviatūra

- Choro orkestro dirigavimas

- Kinijos ir Vakarų muzikos istorija

- Etnomuzikologija

- Muzikos teorija ir analizė

Jie taip pat turės galimybę bendrauti su kviestiniais mokslininkais ir menininkais, atvykstančiais iš Honkongo, Kinijos ir daugelio kitų šalių, seminaruose, paskaitose, meistriškumo kursuose ir rečitaliuose. Didelis dėmesys solo, kameriniam ir ansamblio atlikimui per ketverius metus suteikia mūsų studentams didelę praktinės muzikos kūrimo patirtį. Programos akcentavimas, kad technologijos ir kompiuteriai vaidina įvairius muzikos aspektus, yra palaikoma moderniausia įranga ir priemonėmis, įskaitant elektroakustinės muzikos centrą (EMS) ir svaiginančiųjų menų ir technologijų laboratoriją (LIATe).

Įranga

 • Klavišiniai instrumentai: 27 fortepijonai (įskaitant „Steinway“, „Boesendorfer“) 25 stacionarūs pianinai, 2 klavesinai, 3 vargonai.
 • Arfa, afrikietiški būgnai, balietiškas gamelanas ir plati mušamųjų instrumentų kolekcija.
 • Elektroakustinės muzikos centras: profesionalios standartinės 3 kambarių įrašų studija su moderniausia įranga ir kompiuterine programine įranga.
 • Įsitraukiančių menų ir technologijų laboratorija (LIATe): UGC finansuojama jungtinė universiteto priemonė, skirta tarpdisciplininiams tyrimams ir kūrybiniams projektams įtraukiančiojo 3D garso ir daugiaekranio vaizdo srityje.
 • Koncertų vietos: „Au Shue Hung“ repeticijų salė, „YC Cheng“ paskaitų teatras, „Univesity“ koplyčia, Akademinės bendruomenės salė.

127100_photo-1511671782779-c97d3d27a1d4.jpgisrael palacio / Unsplash

Įvažiavimo į skyrius reikalavimai:

 • Visi kandidatai privalo turėti neblogų 8 klasės „ABRSM“ praktinių rezultatų arba jiems lygiaverčių rezultatų (ypač kiniškų instrumentų atveju) ir bent jau „ABRSM teorijos“ (arba jos atitikmens) 5 klasės rezultatus ir (arba) parodyti kitus muzikos išskirtinumo įrodymus.
 • Egzaminas raštu: Šis egzaminas apims pagrindines muzikos teorijas ir pagrindines Vakarų muzikos istorijos žinias.
 • Klausymai / interviu: Į klausymą / pokalbį pakviesti kandidatai turėtų paruošti septynių minučių klausymą savo pagrindiniu instrumentu ar balsu, susidedantį iš dviejų kontrastingų stilių ir istorinių epochų dalių. Kandidatai, išmanantys antrąjį instrumentą, gali būti pakviesti atlikti keletą minučių po pagrindinio instrumento klausymo. Šiuo metu taip pat laukiama papildomos medžiagos, pavyzdžiui, originalių muzikos kūrinių pavyzdžių, pristatymo.

Mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigę muzikos bakalauro laipsnį, studentai turėtų sugebėti:

 • Taikyti muzikos žinias ir pažangiausius įgūdžius įvairiuose kontekstuose;
 • Kritiškai vertinkite muziką iš techninės, istorinės, kūrybinės ar estetinės perspektyvos;
 • Integruoti ir sintetinti originalias idėjas muzikos atlikime, mokyme, kompozicijoje ir (arba) tyrimuose;
 • Įrodyti gebėjimą dalyvauti ir (arba) vadovauti bendradarbiavimo aplinkoje; ir
 • Panaudokite dabartines technologijas įvairiose muzikinėse aplinkose.

Karjeros galimybės

Intelektas ir pagrindiniai muzikiniai elementai bei keturios koncentracijos yra pagrindinės su muzika susijusios karjeros galimybės. Absolventai turi platų įdarbinimo galimybių mokymą, spektaklį, radiją / televiziją, su muzika susijusį verslą, menų vadybą ir tolimesnes studijas. Žmonės, pradėję su muzika susijusią profesiją Honkonge, paprastai yra išradingi ir verslūs. Per visą karjerą individo interesai ir tikslai gali keistis, tačiau geros muzikos laipsnio intelektinės ir fizinės disciplinos yra pritaikomos sėkmei daugelyje sričių meniniame bendruomenės gyvenime.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Skaityti mažiau