Nepilotuojami orlaivių sistemų skrydžiai ir operacijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kanzaso valstijos politechnikos mokykla yra viena iš pirmųjų ir dar vienas iš nedaugelio šalies universitetų, kurie siūlo nepilotuojamų orlaivių sistemų bakalauro laipsnį. Kansas valstijos politechnika su šia revoliucine nauja sritimi supranta, kaip svarbu suteikti savo studentams mokslinių tyrimų galimybes, pažangiausias technologijas ir įrangą bei išskirtinį išsilavinimą. Štai kodėl ji buvo viena iš pirmųjų JAV institucijų, kad studentai galėtų dalyvauti realiose misijose. Su Gynybos departamentu susijusiems projektams programa taip pat turi prieigą prie ribotos oro erdvės Smoky Hillo ginklų diapazone ir turi leidimą skraidyti bepiločių orlaivių nacionalinėje oro erdvės sistemoje.

Kansas valstijos politechnikos UAS programa naudoja praktišką požiūrį į mokymąsi, suteikiant studentams būtinus įgūdžius saugiai valdyti ir valdyti įvairius nepilotuojamų orlaivių parkus, kuriuos galima įsigyti tiek komerciniais, tiek komerciniais tikslais. Nepilotuojamos orlaivių sistemos yra daugialypės mašinos, turinčios daug darbo dalių ir įvairius skraidančius veiksnius, todėl labai svarbu, kad mūsų studentų mokymo programa būtų giliai įsišaknijusi keliose pagrindinėse srityse. Kartu su UAS švietimo programa taip pat apima įgulos aviaciją, aviacijos, orlaivių techninę priežiūrą ir inžinerijos technologijas.110094_Undergrad_ProPilotClass1.jpg

UAS programa yra pagrindinė universiteto taikomosios aviacijos tyrimų centro iniciatyva. Pagal šį šaltinį, mūsų atliktas UAS fakultetas dalyvauja analizuojant, eksperimentuojant ir tiriant vykdomus projektus su federalinėmis agentūromis, privačiais rėmėjais ir vidaus universitetų grupėmis. Kaip tyrimo masto pavyzdys, AARC kiekvienais metais vykdo maždaug 100 misijų. Šios profesionalios mokslinių tyrimų partnerystės ne tik padeda išlaikyti nuolatinį naujų UAS technologijų įplaukimą į programą, bet ir priartina mūsų studentus į jų ateitį pramonėje.

UAS akademinė mokymo programa

Nepilotuojamos orlaivių sistemos (pdf)

127 valandos, reikalingos baigus studijas

Šio bakalauro laipsnio studijų galimybė rengia studentus karjerai nepilotuojamų orlaivių sistemų (UAS) ar nuotoliniu būdu pilotuojamų orlaivių srityje. Tai yra sparčiai auganti aviacijos erdvė, o studentai bus pasirengę saugiai išdėstyti UAS automobilius, reaguodama į naujus uždavinius ir galimybes. Kursinis darbas apima pagrindinius kursus aviacijos skrydžio ir techninės priežiūros, reikalingų UAS eksploatavimui, ir specialius kursus, skirtus sudaryti sąlygas komercinei platformai pritaikyti naudingą apkrovą ir sudaryti sąlygas studentams kritiškai mąstyti sparčiai besivystančiose techninėse srityse. Studentai bus pasirengę techninėms ir (arba) pradinio lygio vadovaujančioms pareigoms, ir jiems reikės sėkmingai apginti sukauptą mokymąsi iki studijų baigimo.

UAS Karjera

Flying UAS

Remiantis "Unmanned Vehicle Systems International" (AUVSI) asociacija, per ateinančius trejus metus bus sukurta 70 000 naujų darbo vietų. Maždaug pusė jų bus gaminamos ir projektuojamos. Iki 2025 m. Bus sukurta maždaug 100 000 darbo vietų, o pramonei bus skirta 82 mlrd. Dolerių. Tikimasi, kad apie 80 proc. UAS verslo bus siejama su žemės ūkiu.

Žemės ūkio pareiškėjai apima

 • dirvožemio drėgmės matavimai,
 • pasėlių sveikata ir ligų stebėsena,
 • tikslūs žemės ūkio produktai,
 • piktžolių identifikavimas ir kontrolė,
 • debesys sėja
 • šalčio žalos mažinimas, ir
 • pesticidų, herbicidų ir maistinių medžiagų.

Galimi pramoniniai pritaikymai

 • dujotiekio ir elektros linijos patruliai,
 • bokšto ir konstrukcijos patikrinimai,
 • pramoninė ir branduolinė avarija, ir
 • geležinkelio kelio patikrinimai.

Šiuo metu daugelis mūsų absolventų dirba kariniams rangovams; šios darbo vietos yra labai pelningos.110085_Facilities_PolytechnicFrontGate_EDITED.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family!

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family! Skaityti mažiau