Read the Official Description

STILIUS TARPTAUTINIAMS STUDENTAMS.

Moravian College siūlo tarptautinį studentų nuopelnų apdovanojimą, kurio pagrindą sudaro akademiniai pasiekimai: lygiai, jūsų akademinės programos stiprumas, jūsų TOEFL ar IELTS balai, ir jūsų SAT balai, jei jie pateikiami.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Tarptautinį studentų nuopelnų apdovanojimą, kreipkitės į tarptautinio registracijos vykdomąjį direktorių.

NEUROSCIENCE

Neuromokslas yra palyginti nauja, bet sparčiai besiplečianti studijų sritis, kurioje sujungiamos įvairios disciplinos, skirtos nervų sistemos vystymuisi, struktūrai, funkcinei veiklai ir elgsenos pasekmėms ištirti. Kai kuriose neurologijos studijose nagrinėjamos sritys: pažinimas, senėjimo nebiologija, vystymosi neurobiologija ir neurofarmakologijos poveikis elgesiui. Nauji tyrimai rodo, kad vyrauja neurodegeneracinių ligų, nervų kamieninių ląstelių tyrimo, biocheminio mąstymo pagrindo ir mokymosi bei elgesio gydymo koncepcijos.

Pagrindinė neurologijos kryptis pabrėžia daugiadalykį bendradarbiavimą, suprantantį sudėtingas nervų sistemas, kuriomis grindžiamas žmonių ir gyvūnų elgesys. Studentai turės įvairią, tačiau integruotą išsilavinimą, orientuotą į biologijos ir elgesio santykį nuo įžanginės iki pažengusių studijų. Trys neurologijos srities sritys buvo akcentuojamos, tačiau visoms didžiosioms mokykloms būtų būdingas bendras kursų pagrindas.

Studentai, besimokantys magistrantūros neurologijos, eksperimentinės psichologijos, neuropsichologijos, farmacijos tyrimų, švietimo, teisės ir medicinos srityse, skatinamos siekti šios svarbios studijų sritys.

Šios svarbiausios užduotys yra šios:

 1. pasiūlyti stiprią tarpdisciplininį požiūrį į neurologijos studijas
 2. suteikti studentams pakankamai galimybių studijuoti vienoje iš trijų neurologijos sričių: ląstelių neurobiologijos, elgesio neurologijos ir kognityvinės neurologijos
 3. plėtoti liberaliai išsilavinusius neurologijos specialistus, kurie siekia aukštojo išsilavinimo šioje ar susijusiose studijų srityse
 4. pasiūlyti daugybę įdomių ir vertingų mokslinių tyrimų galimybių šioms didžiosioms kompanijoms (nepriklausomas tyrimas, lauko tyrimas ir pagyrimo projektai)
 5. paskatinti studentus plėtoti kritinį mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius per šią tarpdisciplininę patirtį
 6. spręsti būsimų neurologų, neurologų ir neurologijos pedagogų paklausą norint dalyvauti daugybėje nervų sistemos veikimo sutrikimų ar ligų, mokymosi sutrikimų ir ligų procesų, kurie plečiasi mūsų gyventojų senėjime

Priėmimo sąlygos

Bakalauro laipsnis

Pirmojo kurso tarptautiniai studentai privalo pateikti:

 1. Moravian College internetinė programa arba bendroji paraiška. (Jūs galite nemokamai pateikti internetinę paraišką.)
 2. Oficialiosios vidurinės mokyklos akademiniai įrašai. (originalus ir patvirtintas vertimas)
 3. Oficialūs testavimo rezultatai (SAT ar ACT.) Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, turite pateikti TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) arba IELTS (tarptautinių anglų kalbos testų balų) balus, o tai reikalinga iš visų pirmakursių pareiškėjų. Reikalavimai gali būti netaikomi studentams, priklausantiems kolegijos ar universiteto nuorašams. Atkreipkite dėmesį, kad Moravian College nesiūlo anglų kaip antrosios kalbos (ESL) programą.
 4. "Finansų sertifikavimas", kuris patvirtina, kad jūs ir jūsų rėmėjas suprantate visas švietimo išlaidas, o tinkamos lėšos padengia jūsų švietimo išlaidas įprastomis sąlygomis per visą programą.
 5. Banko pareigūno laiškas ar banko ataskaitos turi būti kartu su visais "Finansų sertifikavimo" formos, nurodytos tikrintojams, nurodytais skaičiais. Tačiau visi dokumentai turi būti pateikti per 6 mėnesius nuo paraiškos pateikimo.
 6. Finansinės paramos įrodymas. Studentas turi įrodyti, kad jie turi bent jau 59,664.00 JAV dolerių (JAV), kuris yra lengvai prieinamas mokymosi išlaidoms padengti. Pinigai gali būti bet kurioje šalyje ir bet kuria valiuta. Priimtini finansinių šaltinių šaltiniai yra taupyti sąskaitas, tikrinti sąskaitas, pinigų rinkos sąskaitas ir indėlių sertifikatus. Jei Moravija apdovanos jus stipendiją už nuopelnus, galite išskaičiuoti stipendijos sumą iš viso 59 664,00 JAV dolerių (JAV).
 7. Rekomendacinio patarėjo laiškas.
 8. Asmens teiginys ar esė.
 9. Moravian College kandidatai turėtų būti vertinami vidutiniškai 3,0 (80% iš 100), o IELTS balas - 5 ar didesnis arba TOEFL balas - 80 ar didesnis.
Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Moravian College »

Last updated July 17, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date