OCStudentai kryptys organizacinės komunikacijos bus panardintas į kultūrą, istoriją ir vaizdo elementų anglų kalba.

Tvirtu fone verslo papildymas suteikia studentams kraštas jiems reikia, kai į darbo rinką, kurioje bendravimas yra raktas.

Kursai viešojo kalbėjimo, žiniasklaidos raštu, viešųjų ryšių, žmogiškųjų išteklių valdymą, ir stalinės leidybos tik keletas universalumo, kuris ateina su šio laipsnio, parengti studentus už karjeros galimybes masyvo tokiose srityse, kaip viešųjų ryšių, žurnalistikos pavyzdys, socialinės darbas. Be to, studentai nuėjo tapti lobistai, mokslinių tyrimų analitikai ir garso ir vaizdo technikai. Studentai lavinami istorijos ir fone literatūros ir anglų kalba, o suteikta rinkodaros ir valdymo pagrindus. Laikantis Keuka Koledžo hands-on mokymo misiją, suteikti studentams galimybę vadovauti ir dizainas klasės pristatymus unikali interaktyvi patirtis.

Be iš patirtinio mokymosi mokiniai turės klasėje, mokiniai tai karjeros orientuotas pagrindinis privalo baigti 140 valandų Lauko laikotarpis kiekvienais metais, taip pat kaip papildomą 80 valandų jų vyresniajai praktikumą. Kai į darbo rinką arba aukštosios mokyklos, Keuka Kolegijos studentai gali būti tikri jų gebėjimą gerai dirbti su komanda ir būti lyderiu. Be to, jų gyvenimo aprašymai bus atspindėti patirtį ir žinias jie įgijo.

Keuka Kolegija taip pat siūlo komunikacijos studijų nepilnametį, kad būtų papildyti kitas programas iš humanitarinių ir dailės, įskaitant Amerikos ženklų kalba ir anglų kalbomis skyriui.

komunikacijos tyrimai

Mes turime prašymą komunikacijos studijų intro, jei norime grupėje su organizacinės komunikacijos.

Nedideli reikalavimai

Kursas Antraštė Kreditai
COM122 Įvadas į Bendravimas 3
COM123 Viešojo kalbėjimo 3
COM201 Tarpasmeninio ir grupės Bendravimas 3
Pasirinkite du iš šių
COM320 Verslas ir Profesionalus rašymas 3
COM321 Žiniasklaida rašymas 3
ENG319 Kūrybinis literatūra 3
Plius du Pasirenkant konsultuojantis su savo patarėju
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Keuka College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date