Oro uostų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie oro uostų valdymą

Šis laipsnio kursas yra oro uostų studijų lyderis Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jis siūlo beveik tuziną oro uosto kursus, paremtus stipriu verslo valdymo fondu, įgytu per pirmuosius dvejus metus, ir vienintelę programą, kurioje siūlomi visi akademiniai kursai aktyviajame aerodrome su pirmaujančia unikalia įterptųjų pramonės lauko laboratorija. Kursinis darbas apima oro uosto aplinkosaugos, oro uostų teisės, oro uostų finansavimo, oro uostų planavimo, oro uostų valdymo, oro uostų veiklos, oro uostų tarptautinių klausimų, oro uostų saugos ir saugumo, oro uostų dizaino ir stažuotės patirties tyrimą. Studentai taip pat turi galimybę baigti "Certified Manager" paskyrimą iš Amerikos oro uostų vadovų asociacijos.

Profesionalios galimybės

Oro uostų valdytojai planuoja, tiesiogiai ir koordinuoja veiklą, susijusią su kasdieniu oro uostų veikimu karjeros srityje, kuri reikalauja gerai išdėstytų įgūdžių ir viešųjų ryšių, ekonomikos, verslo valdymo, civilinės inžinerijos, personalo valdymo, darbo jėgos santykius ir politiką, taip pat politiką ir reglamentus. Oro uostų valdytojai prižiūri darbuotojus įvairiais darbo vietų aprašymais, tokiais kaip žmogiškieji ištekliai, infrastruktūra, viešieji ryšiai, planavimas ir inžinerija, operacijos, saugumas ir orlaivių gelbėjimas.

  • Vienas iš tik keletas oro uostų valdymo laipsnių trasų Jungtinėse Amerikos Valstijose
  • Vienintelis oro uosto valdymo laipsnio takelis, siūlomas aktyviajame aerodrome, apimantis 12 300 pėdų kilimo ir tūpimo taką
  • Kursai, kuriuos dėsto pramonės specialistai
  • Rankinis lauko laboratorija dirba kartu su pramonės specialistais kasdieniniame aktyviojo aerodromo valdyme
  • Studentai bus pasirengę pradinio lygio vadovų darbams, griežtai apmokydami viešųjų ryšių, ekonomikos, verslo ir personalo valdymą, finansus, darbo santykius, klases ir taisykles.
  • Tik kolegiali oro uosto valdymo programa, naudojanti KDOT Aeronautikos oro uosto portalą laboratorijos veiklai
  • Studentų žinias bus sustiprinta galimybė pasirengti Amerikos oro uostų vadovų asociacijos egzaminui tapti sertifikuotu vadybininku

Pažangi programa

Patirkite naują oro uostų vadybos švietimą. Kanzaso valstijos politechnikos programa yra pirmoji tokio pobūdžio programa Jungtinėse Amerikos Valstijose, kurioje studentams ir absolventams suteikiamos naujos galimybės.

"Rankinis mokymasis"

Būkite vienintelio oro uosto valdymo programos dalis, kuri yra aktyvioje aerodrome. Pažiūrėkite į langą ir pamatykite savo edukacinę laboratoriją.

Pramonės jungtys

Sužinokite tiesiai iš patyrusių profesionalų. Vietiniai oro uostų vadovai dukart kaip profesoriai ir dalijasi savo patirtimi klasėje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family!

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family! Skaityti mažiau