Pagrindinių informatikos ir informacinių technologijų bakalauro programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos detalės

 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Trukmė: 4 metai
 • ECTS: 240
 • Egzaminai: anglų kalba, matematika
 • Padalinys: Informacinių technologijų, matematikos ir mechanikos institutas

Apžvalga

IITMM teikiama bakalauro programa „Pagrindinė kompiuterių mokslas ir informacinė technologija“ anglų kalba yra skirta aukšto lygio programavimo informacinės pramonės ekspertams mokyti.

Lobachevsky University ir „IITMM“ sėkmingai bendradarbiauja su pagrindinėmis tarptautinėmis IT įmonėmis („Cisco Systems“, „Intel“, „Microsoft“, „NVIDIA“, „IBM“, „MERA“), kurios teikia universitetui pažangią kompiuterinę įrangą ir programinę įrangą. Tai užtikrina, kad švietimo procesas būtų grindžiamas naujausiais pasiekimais šioje mokslo ir technologijų srityje. Universitete veikia „Intel Corporation“ ir „Microsoft“ bei „Cisco Systems“ švietimo centrai.

Mokymo programa ir studijų programa buvo parengti atsižvelgiant į specifinį šio kurso pobūdį, skirtą tarptautiniams studentams. Profesoriai ir dėstytojai atsižvelgia į skirtingus tarptautinių studentų matematikos ir kompiuterių mokslų žinių lygius.

Programa atitinka aukštus Europos ir tarptautinius standartus, o Europos darbdaviai pripažįsta diplomą, todėl lengviau kreiptis į magistrantūros ir doktorantūros programas kitose aukštojo mokslo institucijose.

Programos „Pagrindinė kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų“ programa anglų kalba, kurią pateikė „IITMM“, yra akredituota Europos inžinerinio švietimo akreditavimo tinklo (ENAEE) ir Rusijos inžinerinio švietimo asociacijos (AEER). Pirmoji yra „atsakinga už leidimų suteikimą akreditacijos agentūroms, kad suteiktų EUR-ACE® etiketę“, kuria siekiama palengvinti akademinį ir profesinį mobilumą. Pastaroji turi narystę ENAEE, Vašingtono susitarime ir IPEA, kad jos akreditavimo kriterijus ir procedūras pripažintų daugiau nei 25 pasaulio šalys.

Karjera

Mūsų absolventai dirba aukšto rango pareigose ministerijose ir departamentuose įvairiais lygmenimis, finansų ir kredito organizacijose, daugelyje žinomų IT įmonių, įvairių pramonės formų pramonės ir žemės ūkio įmonėse daugiau nei 20 šalių visame pasaulyje.

114995_Image_011.jpg

Bakalauro priėmimai

1. Pasirinkite programą ir patikrinkite įvažiavimo reikalavimus

 • Pasirinkite savo karjeros kelią ir pagrindinius iš daugiau nei 140 akademinių programų, kurias rasite Lobachevsky University .

Žingsnis 2. Prašyti priėmimo

 • Prašykite priėmimo į internetą. (Jei kyla problemų, kreipkitės į mūsų Priėmimo komandą PDF formai.)
 • Pateikti nuskaitytą tarptautinio paso kopiją (visi įvykdyti puslapiai)
 • Pateikite nuskaitytas kopijas savo aukštojo vidurinio išsilavinimo ir transkripto (-ų) originalo (-ų)
 • Pateikti nuskaitytus sveikatos sertifikato egzempliorius (įskaitant TB testą).
 • Jei dokumentai išduodami ne anglų ar prancūzų kalbomis, gali būti reikalaujama patvirtinto vertimo į rusų kalbą.

3. Atlikite registraciją

 • Priėmę į studijų programą, gausite išsamų patvirtinimo laišką, kuriame aiškiai nurodomos programos priėmimo sąlygos ir reikalavimai. Jei sutinkate su UNN priėmimo pasiūlymu, jums bus išsiųstas mokymosi susitarimas, kurį turėtumėte pasirašyti ir siųsti atgal į Tarptautinę studentų biurą. Universitetas pasirašo 2 Mokymosi sutarties egzempliorius, registruoja ir patvirtina jų antspaudu. Po to elektroniniu paštu gausite vieną pasirašytos Mokymosi sutarties kopiją.

4. Atlikite mokestį už mokslą

 • Mokestis už mokslą turėtų būti mokamas prieš atvykstant į Universitetą. Tai galima padaryti banko pavedimu į Universiteto sąskaitą (sąskaitos numerį rasite sąskaitoje faktūroje). Tokiu atveju mokate mokestį pagal registruotą mokymosi sutartį ir sąskaitą faktūrą savo vietiniame banke ir išsiųskite kvito kopiją universitetui.

5. Gauti kvietimą ir vizą

 • Jei visi Mokymosi sutartyje numatyti įdarbinimai yra įvykdyti ir patvirtintas jūsų mokestis, Universitetas kreipiasi į Rusijos Vidaus reikalų ministeriją (MIA), kad pradėtų kvietimą. MIA išduoda elektroninį kvietimo laišką apie 5 savaites po oficialaus Universiteto prašymo. Elektroninis kvietimo laiškas reikalingas norint gauti studento vizą vietinėje Rusijos ambasadoje.

6 žingsnis. Atvykimas į Nižnij Novgorodą

 • Dabar, kai baigsite registraciją, atėjo laikas pasiruošti jūsų viešnagei Nižnij Novgorode. Apsilankykite skyriuje apie praktinius klausimus, kad sužinotumėte daugiau apie būstą, draudimą, vizas ir kitus svarbius klausimus.
 • Gavę vizą ir nusipirkę lėktuvo (traukinio) bilietus į Nizhni Novgorod, prašome informuoti Universitetą apie atvykimo datą. Papildomai paprašius (kreipkitės į savo priėmimo pareigūną), galite susitikti Nižnij Novgorodo oro uoste arba geležinkelio stotyje ir nuvykti į Universitetą.
 • Studentai turi atvykti į Rusiją ne vėliau kaip likus mėnesiui iki pradinės trijų mėnesių vizos galiojimo pabaigos, kad būtų pakankamai laiko pratęsti šią vizą. Vidaus reikalų ministerija gali atsisakyti pratęsti jūsų vizą, jei atvykstate į Rusiją vėliau nei ši data.
 • Pastaba: pirmąją darbo dieną po atvykimo į Tarptautinę studentų biurą (UNN, 2 pastatas, 306 biuras) ir Vizų ir imigracijos paramos biurui (UNN, 2 past., Biuras 305) privaloma atvykti. Nižnij Novgorodas, kad būtų registruotas MIA.

114977_Image_009.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disci ... Skaityti daugiau

UNN is one of the top classical universities in Russia. As an innovative university, the University of Nizhni Novgorod provides high-quality research-based education in a broad range of academic disciplines. The combination of high educational quality and accessibility of education due to a great variety of academic programs and forms of training is a distinctive feature of the University. By the decision of the Russian Government, UNN was awarded the prestigious status of a National Research University in 2009. Skaityti mažiau