Politologija / Tarptautiniai santykiai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Politologija / Tarptautiniai santykiai

OFICIALI PAVADINIMAS: Laipsnį Politikos mokslų

TRUKMĖ / ECTS: 4 metai / 240 ECTS

SĖDYNĖS / CAMPUS: 30 / Moncada - Alfara

Vietoje: Ispanų

MOKYMOSI REZULTATAI

politiką

bendrieji gebėjimai

 • Atsižvelgdama garso ir tvirtą nuomonę apie istoriją, visuomenės ir kultūros šiandien. Pasiekti šį konkursą apima pirkimo kriterijus, kurie leidžia suprasti ir įvertinti visuomenės ir dabartinę kultūrą, remiantis griežta atsižvelgiant į šio realybės ir jos istorines šaknis, atkreipiant dėmesį į konstitucinių principų ir socialinės doktrinos Bažnyčios, kad būtų sudarytos sąlygos Baigiu tikslas atsakingai dalyvauti socialiniame gyvenime, siekiant taikos ir bendro gėrio.
 • Gebėti išreikšti save teisingai, arba plėtojant tinkamą bendravimo ir sakytinės ir rašytinės raiškos. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja mokymosi apie oratorijos ir raštu išteklius. žodinis ir nežodinis bendravimas.
 • Kad galėtų veikti su lengvai ir efektyviai bent vieną užsienio kalbą. Pasiekus šį kompetenciją kalbama apie galimybę plėtoti įgūdžius, reikalingus dirbti Fachowo ir veiksmingai tiek raštu, tiek žodžiu anglų ir tendencingai, kita užsienio kalba. Gebėjimas dirbti nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.
 • Gebėti suprasti ir sintetina sudėtingas pasiūlymus, kritiškai, atsižvelgiant į kontekstą, kuriame jie yra pateikiami. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galėtų apibrėžti, atskirti ir susieti abu pagrindai ir patalpų, kuriose pastatė jokio argumento poveikis, taip pat valstybės ir pagrįsti sintetinių turinį ir kritiškai, atsižvelgiant į mokslo kontekste , politinių, socialinių, žiniasklaidos priemonėse ar organizaciniu, kurioje jie yra pateikiami.
 • Gebėti taikyti žinias sulaikytas problemų sprendimo. Pasiekus šį kompetenciją kalbama apie galimybę, iš įgytų žinių, siekiant išspręsti problemas ar priimti sprendimą apie save-ar tai būtų teorinė, praktinė, doroviniam ar techninio pobūdžio; ir padaryti pagrįstą, apdairiai ir veiksmingai.
 • Gebėti rinkti ir interpretuoti atitinkamus duomenis plėtoti savo argumentus. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galėtų plėtoti hipotezę ir planuoti savo demonstravimas; gauti, interpretuoti ir pasirinkite reikalingą informaciją tyrimą; Apibendrinant analizės rezultatas su argumentais, kurie suteikia priežastį procesas atliekamas ir jo rezultatai.
 • Gebėti perteikti informaciją, idėjas, problemas ir sprendimus. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galėtų planuoti komunikacijos procesą? Atsižvelgiant į subjektyvią ir objektyvią aplinką, kurioje kuriami ir tai atlikti profesionaliai? Fone ir mokymo efektyviai naudojant skirtingus išteklius komunikabilus.
 • Gebėti atlikti ir užbaigti projektai savarankiškai, profesionaliai ir kvalifikuotai. Pasiekus šį kompetenciją kalbama apie galimybę sukurti darbo planą ir imtis savo kulminaciją su atkaklumas ir lankstumas -anticipándose ir įveikti sunkumus, su kuriais susidurta jų vystymosi ir integracijos pakeičia savo exija- tapti profesinės ir kvalifikuotai.
 • Taikyti holistinį požiūrį žmonėmis savo imanentinės ir transcendentinė dimensija. Pasiekti šį konkursą reiškia galimybę siekti tiesos iš skirtingų užsakymų žinių apie žmogaus prigimties ir bendros asmens orumo visiems vyrams ir moterims, ypač atkreipiant dėmesį į etinius ir moralinius padarinius požiūrį.
 • Gebėti dalyvauti darbo grupių ir vadovauti jiems . Pasiekus šį kompetenciją kalbama apie galimybę bendradarbiauti komandose ir jiems vadovauti, atkakliau ir pagarbūs prisidėti prie ribų, planavimo ir vystymosi tikslais. Etikos įsipareigojimas, atsidavimas paslaugų bei orientavimo visuomenei.
 • Gebėti derėtis ir valdyti susitarimus prielaidą. Pasiekti šį konkursą kalbama apie galimybę derėtis, valdyti ir tarpininkauti dėl susitarimų prieštaringų prielaidą arba konkuruojančių interesų iš pasiekti daugiau teisingos ir patogus sprendimas visose aplinkose tikslo; Ieškau supratimą ir integraciją teisėtų pozicijų ir teisių kiekvienos dalyvaujančių šalių. Etikos įsipareigojimas, atsidavimas paslaugų bei orientavimo visuomenei.
 • Įgyti etikos ir asmens įsipareigojimą taikymą kokybės, kompetencijos ir asmeninės aukos. Pasiekus šį Konkurse dalyvauja formuojant studentą / A asmeninės aukos dvasia gerai atliktą darbą, nuo Atsižvelgiant į kokybės ir etikos taško.
 • Gebėti atpažinti įvairovės ir daugiakultūriškumo. Pasiekti šį konkursą apima įvertinti, kaip skiriasi nuo perspektyvos, kuri leidžia sukurti emocinį intelektą studentų, priimti nuomones ir minties mokyklų įvairovę, ir geriau valdyti informaciją, siekiant padaryti situacijos analizę į iškeltus klausimus įskaitant platų ir daugiakultūrę perspektyvą.
 • Gebėti sukurti mokomąją medžiagą ir / ar mokslinių tyrimų ir remtis tie, tvarkingai mados , šios disertacijos ar parodoje sklypą. Pasiekus šį kompetenciją kalbama apie galimybę sukurti savo studijų medžiagą, naudojant skirtingus išteklius (užrašus, pastabas, vadovus, monografijų, duomenų bazių, interneto, ir tt) ir pateikti motyvuotą ir tvarkingai tam tikra tema. Tai reiškia, turintys galimybę valdyti informaciją ir kritinio mąstymo įgūdžius ir savarankišką mokymąsi.
 • Įgyti studijų įpročio remiantis asmeniniu drausmės sėdi planavimo, racionalaus išteklių naudojimo ir valdymo laike ir erdvėje. Pasiekti šį konkursą reiškia, kad studentas išmoks valdyti studijų laiką, ritmiškai į nuolatinio vertinimo reikalaujama laipsnis dėstė universitete, siekti asmeninės brandos, kalbant apie drausmės ir kurti studijų įpročiai yra susiję.
 • Žinant dalintis gebėjimus ir įgūdžius su kitais, ir kreiptis į reikalingą pagalbą atliekant užduotis, kurios reikalauja. Ši kompetencija apima suvokti įvairovę, laiko valdymo ir žmogiškųjų išteklių, reikalingų komandinio darbo ir / arba individualus darbas, dirba strategijas vadovavimo, empatija ir emocinio intelekto, generuoti grupės sąveiką ir didinti darbuotojų gebėjimus vertiname trūkumus reikalaujantis asmeninių išteklių ir dalintis informacija.

Specifiniai įgūdžiai

 • Žinant istorinius pamatus ir pagrindinės teorijos ir metodai Politologijos. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galėtų nustatyti pagrindus, per savo istorinės raidos, ir žinant, konceptualių apibendrinimus, teorinius pagrindus ir metodus, grindžiamos mokslines žinias politologijos. Žinoti pagrindines teorines prielaidas ir metodus ir problemas skirtingais būdais. Žinant studijų objekto pobūdį. Žinant teorijas ir metodus galios. Kaip profesinių žinių (įgūdžiai): Norint nustatyti dokumentinius šaltinius ir atpažinti ir naudoti teorijas, paradigmas, koncepcijas ir principus disciplinos.
 • Žinoti ir suprasti struktūrą ir veikimą sistemų ir politinių institucijų. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galimybę identifikuoti ir suprasti taip pat jos institucijos. Turėjo žinoti (žinau): Žinoti teorijas ir doktrinas politinių sistemų; teorijos demokratiją; politikai ir suprasti organizacijos ir veiklos politinių institucijų sukurti sistemas.
 • Suprasti universalų Ispanijos politinės minties ir politinės minties. Žinant universalų pagrindinę politinę mintį: savo medžiagą, formaliojo ir žinių šaltinius. Žinoti pagrindinius sroves ir autoriais politinės minties Ispanijoje. Gebėti interpretuoti politines tekstus pasiekti šį kompetencija apima mokymosi apie pagrindinių tarptautinių ir nacionalinių teorijų, o Ispanijos politinė mokslo minties indėlio.
 • Suprasti viešosios teisės pagrindai (administracinė teisė ir Konstitucinė teisė). Studentai bus suprasti viešosios teisės, administracinės teisės, valstybės pareigūnų šaltinių, Konstitucija, teritorinis organizavimas narėje konstitucinės sistemos, pagrindinių teisių ir laisvių, garantijos, Konstitucinis Teismas.
 • Suprasti vadybos mokslo, valdžios etikos ir etikos vadybos pagrindai. Studentai supras pagrindinius įrankius valdymo ir viešųjų etika. Jie žino, teorinius ir praktinius aspektus, planuojant ir valdant viešuosius išteklius. Jie žinos, parengti, įgyvendinti, analizuoti ir vertinti viešosios politikos. Jie išmoks valdyti žmogiškųjų išteklių administravimo
 • Gebėti suprasti, vertinti, kritikuoti ir diskutuoti pasiūlymus politinės teorijos kontekste. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galėtų interpretuoti ir diskutuoti tekstus, pasiūlymai ir politinės teorijos istoriniame, socialiniame, filosofinės, teisinio, ar ekonominio konteksto, kuriame jie patenka, grįsdama politológicamente savo nuomones.
 • Gebėti argumentuoti ir įrodinėti politologijos, pateikti raštišką visuomenės sintezę jų analizė. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galėtų belsti vieną politinę mokslo motyvus tinkamai naudojant Politologijos retorikos ir argumento metodika, ir žodžiu, ir raštu.
 • Suprasti įvairius galimus metodus, socialinių mokslų ir metodus, socialinių tyrimų ir suprasti sociologijos pagrindai. Šio kompetencijos pasiekimas reiškia, kad mokiniai išmoks teorinius ir praktinius pagrindus metodikas socialiniams mokslams. Jie iš anksto atsižvelgiant į metodikos mokėsi taikomųjų mokslinių tyrimų programą. Be to, absolventas / A Politikos mokslų jūs galite suprasti ir atskirti socialines akcijas ir kolektyvinius ieškinius; socialiniai veikėjai ir kolektyviniai veikėjai. Ji apims socialinius judėjimus, savo istorines formas ir dabartinius pilietines asociacijas. Jūs galite atlikti ir interpretuoti sociologinė analizė. Žinote įgyvendinimo politiką žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Jūs nežinote, kaip kurti organizaciniai įgūdžiai, valdymo ir vadovavimo.
 • Suprasti politinės ekonomikos ir viešojo ekonomikos pagrindai. Ši kompetencija reiškia, kad mokiniai žino visuomenę nuo ekonominės analizės perspektyvos, nacionalinės ir tarptautinės ekonomikos, gamybos ir platinimo, turto viešojo sektoriaus intervencijos į ekonomiką, ekonominės politikos ir funkcijų veikimas viešasis sektorius, biudžeto pajamos ir išlaidos, ir apmokestinimas.
 • Supratimas apie politinės integracijos ir ekonomikos, struktūros ir veikimo Europos Sąjungos procesus. Studentas supras integracijos procesą, jo motyvus ir teorijas, ir teisinę ir institucinę sistemą Europos Sąjungą, jos politiką ir mechanizmus bendradarbiavimo ir veiksmų
 • Suprasti tarptautinė politika, tarptautinės viešosios teisės ir tarptautinių santykių. Šis konkursas yra suprasti tarptautinės viešosios teisės ir tarptautinės teisinės sistemos šaltinius. Be to, studentai bus suprasti sudėtingą tarptautinį etapą pirma nustatyti savo politinį, institucinė, organizacinė ir politinę struktūrą, be to, sąveikos ir veiklos išvystyta. Žinant pagrindines teorijas tarptautinėje politikoje. Žinant struktūrą ir funkcionavimą iš pagrindinių tarptautinių organizacijų. Analizuoti ir vertinti scenarijus tarptautinės politikos ir vystymo ir valdymo užsienio politikos ir diplomatijos.
 • Tarkime, kaip esminius vertybes į politologai, kad formuotis bendruosius teisės principus ir Visuotinėje žmogaus teisių deklaracijoje darbo plėtrai. Pasiekus šį kompetenciją dalyvauja galėtų aiškinti ir taikyti politinį žinių pagrindas bendrųjų principų, pagrindinių teisių ir pareigų įtvirtintų Ispanijos Konstitucija, atsižvelgiant į visuotinį mokymą žmogaus teisių ir pagal taikos kultūra ir demokratinės vertybės.
 • Suprasti politinių veikėjų psichologiją ir apdoroja electorales.El absolventas / A Politikos mokslų atskirti įvairių politinių veikėjų sąveikaujančių viešajame gyvenime. Jūs suprantate politinę elgseną šių veikėjų. Jūs žinote, kaip interpretuoti tarp politinės kultūros ir stabilumo politinių režimų ryšius. Žinote interpretuoti ir analizuoti rinkimų rezultatus.
 • Suprasti ir kurti strategijas politinės lyderystės. Baigiu / A Politikos mokslų žinoti kurti strategijas politinio vadovavimo, taikant rinkimų rinkodaros, viešojo kalbėjimo metodus ir komunikacijos strategijas, atsižvelgiant į jų politinį rinkodaros metodus.
 • Supratimas apie Ispaniją ir pasaulio istorijos istorija. Baigiu / A Politikos mokslų bus suprasti istorinių pokyčių Ispanijoje ir visame pasaulyje, per Ispanijos ir pasaulio istorijos istorijos studijų raidą. Jis bus atskirti pagrindinius metodus ir teorijas analizuoti istoriją, žinos dalyvius, kurie skatina socialinius pokyčius ir žinoti, kaip interpretuoti ir analizuoti istorinius procesus iki šiuolaikinės amžiaus atėjimas.
 • Suprasti socialinės antropologijos ir politinę antropologiją. Šis konkursas yra suprasti antropologijos, žmonėmis, jų tarpusavio ir žmonių įvairovės šaltinių. Klasifikavimo / rankena antropologinės tekstai, analizuoti ir žinoti, suprasti žmogiškosios būties esmę.

UŽIMTUMAS

Karjeros perspektyvas

Politologija Absolventai turi platų ir įvairų spektrą specialistų, tiek visuomenei ir privataus išvykose.

Atkreipkite dėmesį į politologų darbą tarptautinėse institucijose ir organizacijose (NATO, UNESCO, Europos Sąjunga, ambasadų ir konsulatų, biurai, prekybos rūmai ir tt), taip pat nevyriausybinių organizacijų (NVO). Be to, jie gali atlikti savo darbą įmonėse, fondai ir mokslinių tyrimų centrų, skirtų sociologinių tyrimų ir rinkimų rinkodara. Šioje srityje ji dažnai naudojami tik įdarbinti politinius ir sociologinius analitikai, kurių darbas yra įgyvendinti, įgyvendinimas ir analizė nuomonės apklausos, nuomonės tyrimai, rengiant rinkimų kampanijos medžiagų ir kitų sociologinių tyrimų.

Taigi, absolventai gali pasiekti, be kita ko, šie profesinės veiklos kryptys:

 • Direktorius / civilinės valstybė
 • Vietos plėtros agentas
 • Agentas kaimo plėtros
 • Agentų Lygios galimybės
 • Jautrumas agentas
 • Agentas piliečių dalyvavimas
 • Viešoji politika analitikas
 • Politikos analitikas
 • Patariamoji / A Vaizdo
 • Patariamoji / iš politinio elgesio
 • Patariamoji / A Darbas
 • Getter / a fondai
 • Konsultantas / A Išorinės (International)
 • bendradarbiauja
 • Taktiškas / A
 • Žyniuonis / A viešosios nuomonės
 • Žyniuonis / A Apsaugos
 • Vadybos savarankiški juridinio viešieji subjektai, viešieji fondai ar organizacijos
 • Direktorius / A Administracinė
 • Direktorius / kultūros
 • Direktorius / Project
 • Tyrėjas / A
 • Tarpininkas / konfliktas
 • Tarpininkas / A Tarpkultūrinis
 • Profesorius / A universitetas
 • Technikos / Patobulintas viešąjį administravimą, tiek valstybės lygiu, regionų ir vietos (įvairių šakų ir specialybių)
 • Techniniai / Patobulintas konstitucinės organizacijos
 • Technikos / A bendradarbiavimo ir plėtros
 • Technikos / taikomuosius mokslinius tyrimus socialinių mokslų ir viešosios nuomonės
 • Technikos / A tarptautinėse organizacijose
 • Technikos / viešosios politikos

Kuo mes skiriamės?

1. Šlapimo nelaikymo epizodų dažnis: Tarptautinė ekspertų Koncentruoti

Mūsų laipsnis suteikia ypatingą aktyvinti tose srityse, kurios leis jums į tarptautinius santykius. Šis metodas yra sujungtas:

 • Struktūra medžiagos tarptautinės turinio mokymo programą: Europos institucijomis, istorija Tarptautinių santykių skyrius, tarptautinių santykių teorija, tarptautinės viešosios teisės, tarptautinės organizacijos, tarptautinis bendradarbiavimas, humanitarinė pagalba, išorės administracijos, Užsienio politika Ispanija, Užsienio politika Europos ir lyginamosios politikos.
 • Dalykai dėstomi anglų kalba: tarptautinės viešosios teisės / Viešojo Tarptautinė teisė (3 metai) ir humanitarinės pagalbos / Humanitarinės pagalbos dėstoma anglų kalba (4 metus). Taigi specializuota anglų kalba šiose srityse įgyjama, atkreipkite dėmesį, kad per pirmą ir antrą mes padėjome jums pagerinti savo anglų kalbos žinias, todėl jūs galite sekti šiuos klausimus be problemų
 • Nemokama Anglų kalbos užsiėmimai: pagerinti savo lygį ir tokiu būdu bus suteikta galimybė praktiškai už Ispanijos ribų ir dirbti tarptautinėse institucijose.

2. Jūsų tarptautinė patirtis

Su mūsų koordinuojamo Erasmus mobilumo Prancūzijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Italijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Vengrijoje ir Čekijoje programą. Taigi, galite studijuoti semestrui ar kursą kitoje šalyje.

Su mūsų tarptautinės stažuotės programą, jei norite garantuoti jums darbo patirties, esantys Briuselis, į Italijos teisėkūros asamblėjos ar federacija Umbria Valensija Europos regione Belgijoje.

3. Mokymo plius prijungtas prie jūsų įsidarbinimo

Mes siūlome galimybę studijuoti, lygiagrečiai klasės ir nemokamai nuosavos laipsnį Komunikacijos ir politinės rinkodaros, kuris jungia su skersine kompetencijos laipsnis ir viena iš pagrindinių sričių įsidarbinti. todėl jums padidinti savo įgūdžius viešojo kalbėjimo ir politiniame diskurse mūsų televizorių, įrankiai politinės rinkodaros ir reklamos kampanijos planavimu.

5. Dviviečiai rūšių dvigubai specialistų laipsnių

Galite imtis o du universitetinius laipsnius su suderinamais tvarkaraščius, su visais klasėse tuose pačiuose įrenginiuose ir, žinoma, nemokėdami du kartus. Taigi yra dvigubinamas specialistų laipsnių nuo universiteto dvigubų laipsnių.

 • Žurnalistika Politologija +
 • Politologija + Reklama ir viešieji ryšiai
 • Politologija + Verslo valdymo
 • Politologija ir teisė
 • Teisė + Politologija
 • Žurnalistika + Politologija

http://www.uchceu.es/estudios/grado/ciencias-politicas-relaciones-internacionales

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2017

Apie mokyklą

Somos una Universidad católica, pionera en el desarrollo de proyectos educativos innovadores. Estamos orientados a ayudar a las personas que aprenden con nosotros a entender la disciplina que estudian ... Skaityti daugiau

Somos una Universidad católica, pionera en el desarrollo de proyectos educativos innovadores. Estamos orientados a ayudar a las personas que aprenden con nosotros a entender la disciplina que estudian y a desarrollar su actividad profesional con integridad y responsabilidad. Nuestra referencia son los valores del humanismo cristiano que constituyen nuestro criterio de pensamiento y acción para la mejora de la sociedad. Skaityti mažiau