Politologijos

International Accelerator

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Politologijos

International Accelerator

politologijos

Ar domitės spausdami kultūrines, politines ir socialines problemas, pavyzdžiui, sveikatos, aplinkos ir pilietinių teisių? Jei taip, politologija galite pasiruošti tapti informuotais ir užsiimančius piliečius ir specialistai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje.

Politikos mokslai yra didžiulė akademinė disciplina, kuri analizuoja politikos ir vyriausybės pasaulį. BA politologijos integruoja perspektyvas ir metodus iš humanitarinių ir gamtos mokslų išnagrinėti procesą, sistemas ir politinę dinamiką visų šalių ir pasaulio regionų. Studentai politologijos gali sužinoti apie JAV vyriausybės, lyginamosios politikos, tarptautinių santykių, politinės teorijos, ir viešosios teisės. Be žinių ir teorijų jie mokosi, mokiniai taip pat įgyti analitinių, metodines ir komunikacijos (raštu ir žodžiu) įgūdžiai.

Politologija absolventai yra įrengta platų patrauklių karjeros toks valdymas, teisė, ne pelno, tarptautinių organizacijų, verslo, reklamos kampanijas ir rinkimai, švietimo, žurnalistikos ir apklausos, ir viešojo ir privataus sektoriaus mokslinių tyrimų moksliniai institutai. Esant bet kuriam iš šių karjeros, Auburn Politologija absolventai gali naudoti savo aistrą ir žinios politologijos vaidinti aktyvų vaidmenį vyriausybės formavimo, kuris leidžia visuomenei egzistuoti ir kultūros plėstis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 23, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Masačusetsas, MA
Pradžia: Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Jungtinės Amerikos Valstijos - Boston, Masačusetsas, MA
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla