Pramonės inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

24 locations available

Programos aprašymas

Wirtschaftsingenieurwesen

Bakalauro laipsnis alt = "Pramonės inžineriją galima baigti kaip tiesioginį kursą Bad Sooden-Allendorf mieste, kaip nuotolinio mokymo kursą su tiesioginiais renginiais pasirinktuose studijų centruose arba kaip virtualų nuotolinio mokymo kursą su internetinėmis paskaitomis ir egzaminais visuose DIPLOMA studijų centruose Vokietijoje. Apsilankykite pas mus" Virtualiai ". Bandomųjų renginių technologijos “, kurios yra reguliariai siūlomos.

Standartinis kurso senasis kursas = "Pramonės inžinerija nuotoliniame mokyme yra 7 semestrai, o semestro studijose - 6 semestrai . Pabaigtos studijos suteikia teisę į tolesnį inžinerijos ar ekonomikos magistro laipsnį, pavyzdžiui, tęsti kursą iš eilės einančių menų magistro (MA). Ekonomika ir teisė - dėmesys valdymui arba magistro laipsnis DIPLOMA universitete.

Kurso turinys alt = "pramonės inžinerija

Bakalauro laipsnio kursas alt = "Pramoninė inžinerija perteikia veiklos ir teisės mokslus, taip pat gamtos ir inžinerijos mokslo turinį. Kurso tikslas visų pirma yra pergalvoti įprastus mechaninės inžinerijos ir elektrotechninius sprendimus ir planuoti bei naudoti ne tokius sudėtingus, dažniausiai pigesnius, mechaninės inžinerijos ir elektrotechnikos komponentų derinius. Taigi pramonės inžinierius užpildo atotrūkį tarp ekonominio ir techninio mąstymo būdų ir projektavimo, planuoja ir organizuoja įmonės darbo ir verslo procesus, atsižvelgiant į optimalų jų ekonominį ir techninį įgyvendinimą.

Pasirinkus vieną iš trijų pagrindinių pasirenkamųjų logistikos, pramoninės informatikos ar regeneracinės energijos sričių , kurso metu įmanoma diferencijuoti ir specializuotis individualiai ir darbo rinkoje.

Pramonės inžinierių veiklos sritys

Absolventai, studijuojantys alt = "Pramonės inžinerija siūlo sau" visapusišką "platų profesinių galimybių spektrą: Pramonės inžinieriai yra labai paklausūs, ypač pramonėje, taip pat verslo konsultacijose . Visų pirma pramonės įmonėse yra didelis poreikis automatizuoti ir modernizuoti procesus, susijusius su šiuolaikine IT visuomene. Departamentuose dažnai yra taikymo sričių, skirtų produkto kūrimui, gamybai, pardavimui, logistikai, administravimui, kontrolei ar kokybės valdymui.

Normalus laikotarpis

Nuotolinis mokymasis: 7 semestrai / 180 ECTS

Tikrasis studijų laikotarpis gali būti pratęstas nemokamai iki 4 semestrų per standartinį studijų laikotarpį.

pradinis

Su žiemos semestru (spalio mėn.) Ir vasaros semestru (balandžio mėn.) Yra pakankamai dalyvių.

akreditavimas

Kurso akreditacija akreditavimo agentūros AQAS eV

mokestis už mokslą

Nuotolinis mokymas: 257,00 EUR / mėn. (Iš viso 11 459,00 EUR, pridedant vienkartinį egzamino mokestį 665,00 EUR)

studijų forma

Dalyvavimo studijos arba nuotolinis mokymas. Nuotolinio mokymosi kursas vyksta pakaitomis tarp savarankiško darbo su mokomosiomis knygomis ir šeštadienio seminarais (apie 12 šeštadienių per semestrą) viename iš daugelio mūsų šalyje veikiančių studijų centrų arba internetu „DIPLOMA Online Campus“ virtualioje paskaitų salėje.

Priėmimo sąlygos

Bendroji universiteto priėmimo kvalifikacija, Fachhochschulreife, išlaikė magistro egzaminą arba pagal Heseno valstijos teisės aktą dėl galimybės gauti aukštąjį mokslą, ty baigti ne mažiau kaip 400 valandų karjeros tobulinimo mokymą, techninę mokyklą, profesinę ar administracinę akademiją arba baigiamąjį egzaminą valstybės pripažintoje mokymo įstaigoje, po kurios ne mažiau kaip 2 metų darbo ir atskiro universiteto egzamino.

Daugiau informacijos apie specialias kvalifikacijas prašome kreiptis į DIPLOMA Hochschule. Pareiškėjai, kurie neatitinka pirmiau minėtų reikalavimų, iš pradžių gali lankyti svečių auditorius, jei prieigos leidimas neviršija maks. 2 semestrai pasiekiami.

Užsienio laipsnių atveju turi būti įrodyta priėmimo lygiavertiškumas.

NAUJIENA: Būdami valstybės sertifikuotu techniku, dabar turite galimybę žymiai sutrumpinti studijas.

ataskaitos

Inžinerijos bakalauras (B.Eng.)

Absolventai gauna bakalauro laipsnį ir diplomą, taip pat anglų kalba parašytą diplomo priedėlį ir įrašų kopiją, kuri juos identifikuoja tarptautiniu mastu kaip bakalauro laipsnį.

Pagrindiniai studijų srityse

logistikos

Logistika yra pagrindinis privalomas dalykas sename kurse = "Pramonės inžinerija (B.Eng.). Dėmesys susideda iš trijų modulių

  • Logistikos priemonės
  • Logistikos kontrolė
  • E-logistika

Be išsamios logistikos, nagrinėjami pasirinktų logistikos scenarijų pavyzdžių tyrimai, kuriami ir diegiami logistikos modeliai ir išdėstomi e. Verslo, daugiausia dėmesio skiriant logistikai, pagrindai.

Pramoninė IT

Pramoninės informatikos pagrindinis dalykas senajam kursui = „Pramonės inžinerija (B.Eng.) Susideda iš trijų modulių

  • Integruota automatizacija pramonėje
  • Programinės įrangos inžinerija pramonės reikmėms
  • IT infrastruktūra

Pramonės informatikos gilinimas atspindi būsimus pramonės pokyčius augant internetui ir visuomenei, kuri dažnai sutinkama su sąvokomis „Pramonė 4.0“ ir „Internetas dažnai viskas“.

Regeneracinės energijos

Pasirenkamas dėmesys regeneracinėms energijoms, kurių amžius yra senas = „Pramonės inžinerija (B.Eng.) Apima tris modulius

  • Energetikos pramonės valdymas ir struktūra
  • Integruoto energijos tiekimo tvarumas ir valdymas
  • Techninis atsinaujinančių energijos šaltinių valdymas

Daugiausia dėmesio skiriama tvarumo įgyvendinimui energijos valdyme, įskaitant atsinaujinančią energiją. Atvejo analizė naudojama parodyti, kokie yra galimi metodai ir padidėjęs efektyvumas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies ... Skaityti daugiau

The DIPLOMA University is a privately run, state recognized university of applied sciences located in the picturesque medieval city of Bad Sooden-Allendorf in North Hesse. The notation Bad identifies the city as a recognized spa destination with a long tradition in medical wellness and health treatment. Besides the main campus there are notable campus extensions in more than 25 cities in Germany and one in Italy. Skaityti mažiau
Bad Sooden-Allendorf , Alenas , Baden-Badenas , Berlynas , Bochumas , Bona , Friedrichshafenas , Hamburgas , Hanoveris , Heilbronn , Kaiserslautern , Kaselis , Kitzscheris , Magdeburgas , Maincas , Manheimas , Miunchenas , Ostfildernas , Würzburg , Regenstaufas , Niurnberge , Vysbadene , Vupertalis , Vokietija internete + 23 Daugiau Mažiau