Pramonės projektavimo inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kavos aparatai, telefonai, medicinos prietaisai; juos visus reikia „suprojektuoti“. Kuriant šiuos gaminius, reikia užduoti ir atsakyti į daugybę klausimų; Ko reikia klientui? Kaip klientas tikisi, kad produktas atrodys? Kaip produktą galima gaminti? Kokios medžiagos turėtų būti naudojamos? Kaip tai galima iš anksto išbandyti? Kaip jis turėtų būti pateiktas į rinką?

Atsakyti į šiuos klausimus padeda studijų programa „BSc Industrial Design Engineering“. Ši unikali studijų programa reaguoja į augančią ID inžinierių iš projektavimo ir gamybos pramonės įmonių paklausą.

Trumpa programa

Pramoninio projektavimo inžinierius vaidina svarbų vaidmenį kuriant naujus produktus, pradedant nuo medicinos prietaisų ir baigiant biuro baldais. Kaip dizaineris, jūs turite suprasti vartotojo poreikius, taip pat mokėti nurodyti tinkamas medžiagas ir gamybos procesus. Pramoninio dizaino inžinieriai svarsto, kaip jų darbai veikia visuomenę. Jie priima dizaino sprendimus, užtikrindami optimalų naudojamų išteklių efektyvumą, nepakenkdami gaminio kokybei ar tikslui. Jie geba veikti skirtingose kultūrinėse vietose ir supranta jautrumo poreikį kurdami ir dirbdami per tarptautines sienas.

Ko tikėtis iš mūsų

Galite tikėtis įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų norint tapti sėkmingu ID inžinieriumi. Klasėje, dirbtuvių metu, jūs gaunate galimybę dirbti su įvairiomis medžiagomis, tokiomis kaip mediena, metalai ir plastikas. Be to, galite tikėtis, kad neatsiliksime nuo naujausių pramonės pokyčių. Mes investuojame į modernius įrankius, tokius kaip 3D spausdintuvai ir lazeriniai pjaustytuvai.

Mes remsime jūsų tobulėjimą teikdami tinkamas akademinio ir asmeninio tobulėjimo gaires visais studijų etapais. Mes turime atvirų durų politiką; Mūsų akademinio ir pagalbinio personalo komanda yra lengvai prieinama.

Ką mes tikimės iš tavęs

Ar esate smalsus, kūrybingas, tikslus ir norite kurti? Ar jus domina dizainas, technologijos ir žmonės? Ar norite karjeros, kuri tai sujungtų tobulinant esamus produktus ar kuriant naujus? Tada mes galime išmokyti jus susieti teoriją ir praktiką, kad galėtumėte jas tinkamai pritaikyti spręsdami problemas, su kuriomis galite susidurti kurdami dizainą.

Svarbiausia: supraskite, kad jūsų sėkmė daugiausia priklauso nuo to, kiek pastangų esate pasirengę skirti savo studijoms.

Kas yra programos tikslas?

Visas naujų gaminių projektavimo procesas:

 • Į vartotoją orientuotas dizainas
 • Koncepcijos kūrimas
 • Rinkodara, prekės ženklas ir vartotojų elgesys
 • Formos studijos ir estetika
 • Modelių gamyba iš medžio, metalo ir plastikų
 • Prototipo kūrimas ir testavimas
 • Produktų inžinerija ir gamyba
 • Ir žinoma; savo asmeninį ir profesinį tobulėjimą

Kas padaro programą unikali?

 • Tarptautinė programa, dėstoma anglų kalba
 • Projektavimo ir inžinerijos derinys: maždaug 60% dizaino ir 40% inžinerijos
 • Nereikia aplanko norint pradėti studijų programą
 • Puikios užimtumo perspektyvos.

kurso aprašymas

Pagal šią studijų programą sužinosite apie naujų produktų kūrimo procesą. Nuo koncepcijos kūrimo ir prototipų kūrimo iki gamybos ir produkto pateikimo į rinkas. Taigi, jūs turite įgyti žinių ir įgūdžių įvairiomis temomis, tokiomis kaip estetika, gamybos metodai, medžiagos ir į vartotoją orientuoti tyrimai. Jūs analizuosite esamus produktus ir išmoksite kurti bei kurti savo prototipus. Taip pat išmoksite komercinius aspektus, susijusius su produkto pateikimu į rinką.

Teorijos pritaikymas praktikai

Nuo pirmosios dienos šią teoriją pritaikysite praktikoje. Kiekvieną semestrą dirbate bent prie vieno projekto ir mokotės įgyvendinti savo idėjas naudodamiesi skirtingomis mašinomis, esančiomis mūsų projektavimo ir inžinerijos dirbtuvėse, pavyzdžiui, mūsų CNC lazeriniu pjaustytuvu ir 3D spausdintuvais. Taip pat patirsite darbą su įvairiomis medžiagomis, pradedant medžiu, metalais ir plastiku.

Daugelis projektų, kuriuose dirbate, bendradarbiauja su tokiomis kompanijomis kaip „Canon“ ar „Philips“. Tokios įmonės visada domisi vertingais pramoninio dizaino inžinerijos sprendimais ir dažnai prašo mūsų studentų bendradarbiauti įgyvendinant gyvus, įmonei vertingus projektus.

Propadeutinė fazė (1 metai) 1 semestras Bendras įvadas į pramoninio dizaino inžineriją
2 semestras Bendras įvadas į pramoninio dizaino inžineriją
Pagrindinis etapas (2 ir 3 metai) 3 semestras Nuodugnus tyrimas Pramoninio dizaino inžinerija
4 semestras Nuodugnus tyrimas Pramoninio dizaino inžinerija
5 semestras (maždaug 5 mėnesiai) Praktika
6 semestras Nepilnametis („Fontys“ ar viename iš mūsų partnerių universitetų užsienyje)
Baigimo etapas (4 metai) 7 semestras Nuodugnus tyrimas Pramoninio dizaino inžinerija
8 semestras (maždaug 5 mėnesiai) Baigusieji stažuotę rašant savo baigiamąjį darbą

Praktika

Du svarbūs projektai, kuriuos vykdysite studijuodami, taip pat bendradarbiauja su įmonėmis. Tai yra jūsų praktikos penktą ir aštuntą semestrus. Per šias stažuotes dirbsi su pramoninio projektavimo inžinerijos problema, kurią išspręsi įmonei. Šios stažuotės suteikia puikią galimybę pagilinti savo praktines žinias, taip pat išplėsti savo profesionalumą ir tinklą.

Internacionalizacija

Norėdami sustiprinti savo tarptautinę patirtį, bent viena iš stažuočių ar nepilnamečio turi vykti kitoje nei jūsų gimtoji šalis.

Partnerių įmonės

Studijų programos metu kelis kartus bendravote su įmonėmis.

 • Turite projektus bendradarbiaudami su įmonėmis,
 • Mūsų karjeros dienos metu turite galimybę užmegzti ryšius su įmonėmis,
 • Ir įmonėse dirbate, ir baigiate stažuotes.

„Fontys Venlo“ bendradarbiauja su daugeliu didelių, vidutinių ir mažų kompanijų.

Keitimosi programa

Trečiaisiais studijų metais turite galimybę specializuotis pagal nepilnamečio programą. Galite pasirinkti atlikti šį nepilnametį „Fontys“, viename iš mūsų partnerių universitetų Nyderlanduose arba viename iš mūsų 125 partnerių universitetų visame pasaulyje. Nepilnamečio praleidimas užsienyje viename iš mūsų partnerių universitetų leidžia įgyti papildomų kalbų įgūdžių ir patirti naują kultūrą.

Karjeros galimybės

Verslo srityje kyla didėjanti bakalauro laipsnio absolventų paklausa pramoninio dizaino inžinerijos srityje. Baigę studijas, be kita ko, galėtumėte dirbti:

 • Produkto kūrėjas
 • Produkto dizaineris
 • Projektavimo inžinierius
 • Dizaino konsultantas
 • Mokslinių tyrimų ir plėtros vadybininkas

Be abejo, jūs taip pat turite galimybę tęsti magistro programą.

Kai kurios mūsų pramoninio dizaino inžinerijos programos partnerės įmonės, ieškančios šių įgūdžių turinčių žmonių, yra „Philips“, „Canon“, „Ahrend“, „Heras“, „Bosch“, „Vogels“ ir „VDL“.

Priėmimo sąlygos

Būsimojo bakalauro studentu turite turėti aukštesniojo vidurinio mokslo diplomą, atitinkantį Nyderlandų standartus. Norint būti priimamiems į Fontys University of Applied Sciences studentai turi būti įgiję aukštąjį išsilavinimą, įgiję vidurinio ugdymo / aukštojo mokslo diplomą su gerais rezultatais. Tai reiškia:

 • Olandijos studentams: VWO-, HAVO- arba MBO-diplomas
 • Vokietijos studentams: Fachabitur arba Abitur (Fachhochschulreife arba Allgemeine Hochschulreife)
 • Kitų tautybių studentams: aukštesniojo aukštojo mokslo diplomas / GCE arba lygiavertis, pvz., Didžiosios Britanijos GCE A lygis arba GCSE klases A, B ar C, Tarptautinis bakalauro laipsnis, Prancūzijos bakalauro laipsnis arba Amerikos aukšta mokykla (aukščiausioji arba vienerių metų kolegija )

Be jūsų diplomo, prašome pateikti papildomų akademinių kvalifikacijų, jei tokių yra (ypač matematikos ir ekonomikos srityse). Pvz., Papildomi kursai, seminarai, projektai, dalyvavimas konkursuose.

Kalbos reikalavimai

Anglų kalbos programose reikalaujama, kad minimalus anglų kalbos mokėjimas būtų nurodytas šioje lentelėje:126668_Skjermbilde2019-11-25kl.19.32.21.png

* Tik jei sėkmingai išlaikomi vienetai „Kalbėjimas ir rašymas“ ir „Klausymas ir skaitymas“.

Anglų kalbos mokėjimo lygis visada turi atitikti priėmimo į pasirinktą „Fontys“ kursą reikalavimus. „Fontys“ visada pasilieka teisę reikalauti visų kategorijų pareiškėjų kalbos mokėjimo patikrinimo.

Išimtys

Kai kurie pareiškėjai gali būti atleisti nuo kalbos mokėjimo testo rezultatų pateikimo.

 • Kandidatai su Olandijos HAVO / VWO diplomu
 • EEE / ES kandidatai, turintys reikiamą ankstesnį išsilavinimą.
 • Pareiškėjai, kurių ankstesnis išsilavinimas buvo anglų kalbos mokymas ir priimtas šalyje, kurioje anglų kalba yra oficiali kalba
 • Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba yra anglų kalba

Kaip taikyti

Prašymas ES / EEE studentams
 • Visos paraiškos turėtų būti pateikiamos per www.studielink.nl. Kai pateiksite prašymą, visą papildomą informaciją apie priėmimo procesą gausite el. Paštu.
 • Jūsų diplomas bus perduotas „Fontys“ diplomų skyriui patvirtinti. Šis procesas užtruks 3 - 4 savaites. Jei „Fontys“ diplomo skyrius patvirtins, kad atitinkate reikalavimus būti priimtam į „Fontys“, gausite (sąlyginį) priėmimo laišką.
 • Už mokslą turite susitarti per www.studielink.nl.
Prašymas ne ES / ne EEE studentams
 • Visos paraiškos turėtų būti pateikiamos per www.studielink.nl. Kai pateiksite prašymą, visą papildomą informaciją apie priėmimo procesą gausite el. Paštu.
 • Jūsų diplomas bus perduotas „Fontys“ diplomų skyriui patvirtinti. Šis procesas užtruks 3 - 4 savaites. Jei „Fontys“ diplomo skyrius patvirtins, kad atitinkate reikalavimus būti priimamiems į „Fontys“, gausite (sąlyginį) priėmimo laišką ir mokėjimo laišką.
 • Kai tik gausime mokėjimą už mokslą, pradėsime jūsų vizų procedūrą.
 • Atminkite, kad atšaukus registraciją po priėmimo, ne visada įmanoma grąžinti mokesčius už, pvz., Apgyvendinimo rezervavimą ar prašymą vizai gauti.
Paraiškų pateikimo terminai

ES studentai:

 • Rugsėjo suvartojimas
 • Prašymas - priėmimo dokumentų pateikimas - studijų mokesčio sumokėjimo „Studielink“ organizavimas: rugpjūčio 1 d

Ne ES studentai:

 • Rugsėjo suvartojimas
 • Prašymas - priėmimo dokumentų pateikimas - studijų mokesčio sumokėjimo „Studielink“ organizavimas: birželio 1 d
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands.

Fontys provides education and research. As a broad-based university, we are the largest public knowledge institute in the southern Netherlands. Skaityti mažiau
Eindhovenas , Tilburgas , Venlo + 2 Daugiau Mažiau