Pratybos mokslo ir sveikatos skatinimo bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dokumentais pagrįsta fizinė veikla susijusi nauda sveikatai suteikė prižiūrimas pratybas, asmeninį mokymą ir kitas sveikatos skatinimo iniciatyvas, kurios yra neatskiriama prevencinės medicinos įtrauktis.

Padėkite kitiems pagerinti savo gyvenimo kokybę per mokslų lęšį, pvz., Biologiją, anatomiją ir fiziologiją, kaip pagrindinį arba nedidelį pratybų mokslo ir sveikatos skatinimą.

Tinkinkite savo švietimą su sporto mokslo ar sveikatos ir sveikatingumo vadybos takeliu, pasiruošdami sekti savo pasirinktą karjeros kelią.

Mokslo ir sveikatos skatinimo programos duomenys

Pratybų mokslo ir sveikatos skatinimo programoje pagrindinis dėmesys skiriamas fiziniam aktyvumui ir dietos bei mitybos vaidmeniui palaikant gerą sveikatą, širdies ir kraujagyslių ištvermę, raumenų jėgą ir ištvermę, lankstumą, judrumą ir atletiškumą. Sužinokite, kaip sveikas gyvenimo būdas gali kompensuoti senėjimo procesą, užkirsti kelią ir valdyti ligas bei išlaikyti asmens gyvenimo kokybę.

Tinkinkite savo švietimą „Sports Science“ trasoje, kuri pasiruošia karjerai giminingoje sveikatos srityje, arba Sveikatos ir sveikatingumo vadybos takelį, kuris pasiruošia karjerai visuotinės sveikatos ir sveikatingumo srityse.

Pratybos mokslo ir sveikatos skatinimo programos parašo sudedamoji dalis buvo akademinės programos integravimas į kasdienę „Dixon“ centro veiklą („Cabrini“ sporto ir poilsio centras), įskaitant jo treniruoklių ir žmogaus veiklos laboratorijos elementus.

Akademikų integracija į „Dixon Center“ fitneso, vandens, intramuralinio, rekreacinio ir tarpkultūrinio bei atletinio mokymo programas yra puikus pasirengimo būsimai darbo vietai modelis.

Užimtumo perspektyvos

Be to, kad gerai pasirengę įstoti į studijų kryptis įvairiose disciplinose, didžiosios bendrovės „Exercise Science and Health Promotion“ stengiasi ieškoti karjeros tokiose srityse kaip:

 • Sporto kondicionavimas
 • Įmonių ir bendruomenės sveikata
 • Širdies reabilitacija
 • Komercinis tinkamumas
 • Sveikata senstantiems žmonėms
 • Fizinė terapija
 • Vaikų pratimai
 • Ligoninės tinkamumas

Programos akcentai

 • Dirbkite glaudžiai su fakultetais
 • Tinkinkite savo švietimą Sporto mokslo arba sveikatos ir sveikatingumo valdymo takeliais
 • Įtraukite savo žinias į kasdienę „Dixon“ centro veiklą („Cabrini“ sporto ir poilsio centrą), įskaitant jo treniruoklių ir „Human Performance Laboratory“ elementus

Įgiję įgūdžiai

 • Įvertinti vertinimus ir nustatyti tinkamus pratybų ir mitybos režimus, remiantis poreikių analize
 • Aiškiai ir efektyviai bendraukite konsultuojant vieną su vienu ir pateikiant grupes
 • Parodykite profesiniam mokslo ar verslo rašymo įgūdžius, atitinkančius discipliną
 • Visoje savo karjeroje išlaikykite dabartinę discipliną per informacijos raštingumą ir išradingumą

Cabrini University yra saugioje bendruomenėje, trumpame traukinyje nuo Philadelphia.Mes yra kelios minutės nuo Prūsijos karaliaus prekybos centro, didžiausio prekybos komplekso rytinėje pakrantėje, ir mažiau nei tris valandas nuo Niujorko ir Vašingtono

Vidutinė akademinė ir reikalinga stipendija yra $ 23,000.00.Mūsų bendra apskaičiuota kaina yra $ 46,000.00. Cabrini yra vertinamas kaip geriausias mažas universitetas ir geriausia vertė studentams, turintiems daugiau kaip 35 akademines dideles.

Studentų mokytojų santykis nuo 16 iki 1

Vidutinis klasės dydis 16

92% visą darbo dieną dirbančių dėstytojų turi doktorantūros ar terminalo laipsnį.

92 proc. „Cabrini“ absolventų dirba, baigia mokyklą arba baigia darbo metus per 10 mėnesių nuo baigimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1957, Cabrini University is a residential Catholic institution in Pennsylvania that welcomes learners of all faiths, cultures, and backgrounds.

Founded in 1957, Cabrini University is a residential Catholic institution in Pennsylvania that welcomes learners of all faiths, cultures, and backgrounds. Skaityti mažiau