Produktų dizaino bakalauras, Transporto projektavimo <span translate="no">Pathway</span>

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Produktų projektavimo specializacija, maršrutas transporto dizaino srityje yra universitetinis (240 ECTS). Šis kursas suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų kuriant judumo sprendimus plačiąja prasme, pradedant nuo motociklo, automobilio, lėktuvo, traukinio ar laivo vidaus ir išorės projektavimo iki visų rūšių priedų ir susijusių paslaugų.

Priemonių, skirtų gabenti krovinius ir (arba) žmones sausuma, oru ar jūra, sukūrimas yra profesionalas, turintis plačią viziją ir turintis įvairių sektorių įgūdžius. Jie turi sugebėti prisitaikyti prie dabartinių poreikių ir numatyti, ko prireiks ateityje, pritaikant naujausius metodus, technologijas ir medžiagas sektoriuje.

Kursas moko transporto dizaino studentų įvairiapusiško, daugiadisciplininio ir novatoriško požiūrio, kuris leis jiems sugalvoti idėjas, lemiančias vartotoją, aplinką, ergonomiką ir socialinę vertę.

IED Barselona siūlo 4 metų specializaciją (240 ECTS). Tikslas - paversti aistrą, talentą ir kūrybiškumą į žinias ir sugebėjimus, kurie leis ateities dizaino specialistams plėtoti savo karjerą.

125637_photo-1525041379752-e652123b8e81.jpgFrankas V. / „Unsplash“

Tikslai

Kursas rengia specialistus, galinčius kurti ne tik transporto priemones, bet ir transporto sistemas bei priedus, susijusius su sektoriumi. Transporto priemonių vidaus ir išorės dizaineriai, galintys susidurti su komerciniais, psichologiniais ir socialiniais veiksniais, susijusiais su mobilumu.

Suprasti aspektus, pavyzdžiui, vartotojų, piliečių ar vartotojų psichologinius ir emocinius mechanizmus, susijusius su skirtingų orientacinių tikslų transportavimo, transporto priemonės ir kultūros sąvokomis. Mokoma suprasti ir interpretuoti kiekvieną pasaulį, piliečių poreikius ir lūkesčius, tačiau kartu išlaikyti kūrybiškumą, stilių, tendencijas ir produktų gyvavimo ciklą.

„IED Design“ įgyta patirtis šioje srityje, ne tik bendradarbiavimas su didelėmis įmonėmis, dirbančiomis šiame sektoriuje, leidžia plėtoti šią specifinę teorinę kompetenciją kartu su praktika, būdingu transporto dizainerių bruožui. Ši metodika pabrėžia nuolatinį techninių ir teorinių žinių palyginimą su jų konkrečiu pritaikymu, remiantis kuriant ir plėtojant vis sunkesnius projektus.

Pirmaisiais metais šis laipsnis yra orientuotas į pagrindinių koncepcijų, kultūros ir projektų metodų įgijimą. Studentai mokosi drįsti kurti ir bendrauti.

Antrieji metai yra skirti individualiai ugdyti savo kūrybingumą ir pradėti mokytis su specializavimu susijusių priemonių, tokių kaip pakavimas, molis, rakto eskizas, „Chartpaks“ flomasteris, slapyvardis ir grafinė komunikacija.

Treti metai reiškia bendradarbiavimo su įmonėmis ir naujų, labiau techninių ir sudėtingesnių projektų su prototipais ir realiomis sąnaudomis pradžią. Studentai pradeda mokytis gamybos sistemų ir modelių. Darbas plėtojamas skersinėse komandose, kurias sudaro produktų, interjero ir transporto dizaino studentai. Be to, bus tiriamos naujos medžiagos, tokios kaip tvarios ar technologinės medžiagos ir kt.

Ketvirtus metus studentai studijuoja A klasės paviršius, animaciją ir vaizdo įrašus. Jie imasi privalomos stažuotės įmonėje ir kiekvienas iš jų pasirenka profesinį profilį. Kūrybinis valdymas įgyja didelę svarbą vykdant projektų valdymą ir permąstant, keičiant ir tobulinant projektus, kad būtų tinkamai reaguojama į vartotojų ir rinkos poreikius. Galiausiai, baigiamojo laipsnio projektas sukurtas bendradarbiaujant su realiomis įmonėmis, kuriose gaminami prototipai. Sėkmingais atvejais šie prototipai vystysis ir bus pagaminti į rinką.

Metodika

Laipsnis siūlo formuojamąjį kelią, kuris moko studentus suvokti ir numatyti rinkos egzistavimą, įsiterpti į verslo ketinimus ir juos išversti į apibrėžtą projektą, kurį galima pagaminti. Tai padidina koncepcijos aktualumą, kad būtų galima numatyti vartojimo tendencijas ir stilius, nes suprantama rinkos padėtis ir socialiniai poreikiai.

Be to, kursas suteikia žinių apie gamybos medžiagas ir technologijas, kad projektai būtų įgyvendinami. Be teorinio projekto supratimo, studentai daugiausia dėmesio skiria technologijų, funkcijų, ergonomikos ir tinkamumo analizei.

Darbo galimybės

Automobilių interjero ir eksterjero dizaineriai, motociklai, laivai, aviacijos sektorius, viešasis transportas, spalvos ir apdaila ir kt.

„IED Design“ absolventai dirba:

„Bertone“, „Frecan“, „Capmar“, „Projeckta“, „Zicla“, „Lamborghini“, „Hyundai“, „Grupo Pangea“, „Seat“, „Funbitel“, „Orbitel“, „Cazaly Sylvain“, namų dizainas, „MTL Brands“, „BMW“, „McLaren“, „BM Lightning“ dizainas, dizaino dizainas, „Ubica“, Estudi Interiorisme Salietti „Pia Capdevila“, „VMoto Europa“, „Scutum Logistics“, „Gama Ubica“, „Tarrago Cortés Interioristes“, „Ibisland Invest“, „Interiodista Decoración Digital“ ir kt.

Įmonės

Kursas skatina projekto kultūrą su įmonėmis, kad išspręstų atstumą tarp švietimo ir darbo pasaulio. Studentai ne tik pripažįsta savo disciplinos metodikas ir priemones, bet ir mokosi dirbti bei susisiekti su realiais klientais ir informaciniais pranešimais.

Įmonės, kurios bendradarbiavo su šia sritimi: „Ferrari“, „Iniciativa BMW“, „Seat“, „Mercedes Benz“, „Casa Decor“, „Volvo“, „Unopiù“, „Frecan“, „Primavera Sound“, „Orbea“, „Panasonic“, „Derbi“, „Renault“, „Zicla“, „Roca“, „Decoexpo“, „Alstom“, „Hyundai“, „Toyota“, „Panatta Sport“, „Illy“, „Capmar“, „Piquadro“, „Entitat Metropolitana del Transport“, „Japan Tobacco International“, „AHEC“, „Elite Gourmet“, „Vmoto“, „Omega Z“, „I ED Lab“, „Idearideas“, architektūra žmonijai, „Consorzio Tecnologie Meccaniche Centro Italia“, „Volta“ motociklai, „Casa Gracia BCN“ ir Los Cármenes.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future.

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future. Skaityti mažiau