Profesionalus pilotas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Nuostabūs skrydžiai. Panoraminiai vaizdai. Nuotykių galimybės. Profesionalų piloto gyvenimas yra pilnas įkvepiančių momentų, bet, kaip ir judesio ypatybės, negalima pasiekti vieno taško, pradedant nuo kito. Kanzaso valstijos politechnikos apdovanojimų pelnęs profesionalus bandomasis laipsnio pasirinkimas yra puiki vieta pradėti savo aviacijos kelionę. Mūsų skrydžio veiklos mokymo programa daro daugiau negu traukinių pilotai - studentai mokosi ne tik Federalinės aviacijos administracijos (FAA) minimalių reikalavimų, bet ir specialistų, kurie yra tikri, kad skris bet kokiomis sąlygomis, spręstų problemas, sprendžia etikos klausimus ir viršija jų lūkesčius. aviacijos pramonė. K-State Polytechnic universiteto universiteto istorija, suteikianti laipsnį, yra paversti žmones, aistringus aviacijos srityje, į geriausius pilotus danguje.110095_Undergrad_UAS_Flight2.jpg

Žiūrėkite mūsų studentų ir skrydžių instruktorių vaizdo įrašus realiuoju laiku, kai jie atlieka skrydžio operacijas universiteto privačiame rampa.

Kansas valstijos politechnikos profesionalus bandomasis laipsnio pasirinkimas turi elitinius darbuotojus ir įrangą, kad studentai galėtų gauti aukščiausio lygio švietimo ir mokymo paslaugas.

Mūsų darbuotojai yra daugiau meistriškai sertifikuotų aviacijos instruktorių nei bet kuris kitas kolegijos ar universiteto tautos. Studentams visi patogumai yra didelis ir aktyvus regioninis oro uostas, esantis vos keli žingsniai nuo pamokų, treniruočių pastatas, privati ​​rampa, trys pakabos ir daugiau nei 30 orlaivių, dažniausiai statomi Kanzaso valstijoje. Įranga taip pat apima skrydžio treniruoklių su vizualiaisiais ekranais banką ir visą pakabą aptarnaujantį personalą.

K-State Polytechnic ir toliau yra profesionalių pilotų pasirinkimas. Dauguma absolventų tampa orlaivių pilotais, verslo pilotais, kariniais pilotais ar karjera, plaukiojančiais su kitais orlaiviais. Su mūsų ilgametės istorijos universitete, Kanzaso valstijos politechnikos sukūrė ir prižiūri daug pramonės ryšius, sukurti Pathway į stažuotes ir karjeros mūsų studentams.

Misija

K-valstybinės politechnikos profesijos bandomosios programos misija - ateities aviacijos lyderiams suteikti kokybišką aviacijos švietimą, kad jie pasirengtų karjerai kaip aviacijos profesionalai.110096_Undergrad_ProfessionalPilot8.jpg

Švietimo filosofija

Programa vadovaujasi holistiniu požiūriu rengiant savo studentus karjerai kaip aviacijos specialistai. Kad galėtume būti gerais mūsų profesijos lyderiais, absolventai turi būti gerai suapvalinti asmenys, kurie yra komandos žaidėjai.

Programos tikslai

Programos tikslas - gaminti labai išsilavinusius ir kvalifikuotus absolventus, kurie yra pasirengę iš karto įgyti aukštąjį išsilavinimą, oro vežėjo, verslo, kariuomenės ar mokymo aplinkoje.

Programos tikslas

Programos tikslas - suteikti studentams į mokymąsi orientuotą patirtį aplinkoje, kuri paskatins kompetenciją ir paskatins jiems atsidavimą ir mokymąsi visą gyvenimą.

Programos intencija

Programa siekiama parengti absolventus, kurie:

 • Turėti techninius, tarpasmeninius įgūdžius ir tinkamus skrydžio įvertinimus, kaip mums apibūdino mūsų išorės rinkimų apygardos.
 • Parodykite aukštus etikos standartus.
 • Instill absolventams išskirtinę saugos kultūrą.
 • Bus veiksmingai dirbti kaip komandos nariai.
 • Turi problemų sprendimo ir kritinio mąstymo įgūdžių, kurie leis jiems panaudoti naujas technologijas.
 • Bus aviacijos bendruomenės lyderiai

Švietimo tikslai

Profesionalūs pilotų absolventai nuo dvejų iki penkerių metų baigę studijas turėtų sėkmingai:

 • Taikyti savo techninius ir tarpasmeninius įgūdžius oro vežėjo, verslo, karinės ar švietimo pozicijas.
 • Parodykite savo gebėjimą bendrauti žodžiu ir raštu.
 • Veiksmingai dirbti su komandos nariais.
 • Toliau tobulėti profesionaliai ir ieškoti padidintos atsakomybės pozicijų.
 • Pademonstruokite profesionalų darbo etiką ir viršykite pramonės standartus skrydžių įgūdžiams.

Studentų mokymosi rezultatai

Baigę studijas, studentai galės:

 1. Parodykite gebėjimą dirbti su įvairiomis daugiadisciplininėmis komandomis. (Įvairovė)
 2. Parodyti pasaulinę tvarios aviacijos verslo praktikos perspektyvą. (Žinių)
 3. Pasirinkite etines veiksmų kryptis operacinėje aplinkoje. (Profesionalumas)
 4. Parodykite, kaip visą gyvenimą siekti asmeninio tobulėjimo teikiant paslaugas ir tęstinį mokymą. (Žinių)
 5. Įvertinkite nesaugias eksploatavimo sąlygas aviacijos aplinkoje. (Profesionali sąžiningumas)
 6. Vertinti žodinių ir rašytinių bendravimo įgūdžių efektyvumą. (Ryšiai)
 7. Kūrybiškai išspręsti technines problemas, susijusias su aviacijos darbo vieta naudojant matematiką ir mokslą. (Šis SLO yra laipsnio pasirinkimo galimybė ir (arba) pažymėjimas, o šio SLO vertinimas yra nurodytas sutrumpintame vertinimo plane kiekvienai galimybei / sertifikatui, kurį galima gauti departamento lygiu, sutrumpintas planas yra tik šiam SLO). (Kritinis mąstymas)110097_Undergrad_ProfessionalPilot4.jpg

Akademikai

Kanzaso valstybinio universiteto politechnikos profesionalus bandomojo laipsnio variantas yra FAA reguliavimo 141 dalis, patvirtinta, leidžianti studentams baigti komercinį pilotų mokymą maždaug 190 valandų, o ne 250 valandų. Mokymas taip pat leidžia studentams gauti riboto oro transporto pažymėjimo (ATP) reikalavimus 1000 valandų, o ne 1500 - suteikti studentams galimybę skristi anksčiau oro linijoms.

Baigę pradinį komercinį pažymėjimą, studentai turės galimybę įsigyti Certified Flight Instructor (PFI) įvertinimą ir gali prisijungti prie Kansas State University Instructor komandos. Daugelis jų prisijungia prie savo jaunesniųjų metų vidurio.

Mūsų dėstytojai yra patyrę orlaivių pilotai, kariniai pilotai, įmonių pilotai, vyriausiasis skrydžių instruktoriai, skrydžio saugos specialistai ir kitos sritys, suteikiant studentams patirties, būtinos sėkmingai aviacijos karjerai.

Akademinius kursus papildo skrydžio mokymo programa, leidžianti studentams išsamiai suprasti visus aviacijos aspektus, o absolventai pasirengę pradėti savo aviacijos karjerą.

Laboratoriniai kursai, kurie atsispindi bandomuosiuose kursuose, yra minimalūs, daug laiko reikalaujama laboratorijoms ir skrydžio mokymui. Ši programa reikalauja papildomų išlaidų, viršijančių standartinį mokymą, knygas ir tiekimą.

Papildomos informacijos ieškokite " Profesionalaus bandomojo varianto" (pdf) mokymo programoje.

Karjera

Tikimasi, kad ateinančius 10 metų aviacijos pramonės istorija bus didžiausia įdarbinimo banga.

Lėktuvų pramonė yra labiausiai tikėtina, kad bus didžiausia bandomojo personalo nuoma istorijoje. Lėktuvų gamintoja "Boeing" prognozuoja, kad iki 2029 m. Reikės 466 650 daugiau komercinių pilotų - vidutiniškai 23 300 naujų pilotų per metus. *

Įdarbinimo spartą skatina keletas veiksnių:

• spartus kelionių augimas Azijoje, kuris šiuo metu yra didžiausia pasaulyje oro transporto rinka.
• Didžiulė bandomojo išėjimo į pensiją banga JAV.
• Siūlomi taisyklių pakeitimai, kurie gali padidinti laiką, kurį pilotai turi mokyti, pailsėti ir dirbti.
• Padidėja paklausa oro transportui JAV, kai ekonomika gerėja.

Kansas valstijos politechnikos studentai labai sėkmingai įgijo aviacijos srityje karjerą. Dauguma studentų pradeda savo aviacijos karjerą po baigimo, dirba kaip skrydžio instruktoriai. Pasibaigus studijoms studentai sugebėjo įgyti pozicijas su tokiomis oro linijomis kaip Amerikos, Amerikos Eagle, Amerikos Vakarai, Continental Express, Pietvakariai, Jungtiniai ir Vanguard.

Tačiau dėl to, kad daugumai oro linijų reikalaujama 300-500 valandų skrydžio patirties, labiausiai studentų reikės 2-3 metų, kad sukauptų reikiamą skrydžio laiką, kad galėtų skristi didžiuosiuose JAV oro uostuose. Aktyvus skrydžio instruktorius gali įsigyti maždaug 1000 skrydžio valandų per metus.

Kanzaso valstijos universitetas turi daugybę pramonės ryšių, kurie teikia galimybes įsidarbinti ir stažuotis visoje šalyje. Kai kurios iš šių pramonės partnerių yra „American Airlines“, „ASA“, „Mesaba Airlines“, „SeaPort Airlines“, „Hawker Beechraft“, „Cessna“ ir „Bombardier Learjet“.

* JAV šiandien. Oro linijų pilotų poreikis pakilti . 2011 m. Birželio mėn

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family!

Do you want to study for an undergraduate or graduate degree? Improve your English? Fulfill your dream of studying in the United States and become a part of the K-State family! Skaityti mažiau