Programinės įrangos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Trumpas pristatymas

Programinės įrangos technologijų inžinerijos programa yra 3½ metų trukmės pilno laipsnio programa, mokoma anglų kalba. Tai yra ateities švietimas, suteikiantis studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų informacinėms sistemoms valdyti šiandienos ir rytoj kompanijose. Ši programa suteiks jums žinių apie informacines technologijas, mikroprocesorius ir žiniatinklio technologijas, taip pat apie tai, kaip įmonės šiandien dirba su IT. Programa vyksta Campus Horsens.

Turinys ir struktūra

Programa - tai teorinių paskaitų ir projektinio darbo programinės įrangos kūrimo, bendrai programavimo elektronikos prietaisų, realaus laiko programavimo, kompiuterių tinklų, daiktų interneto, žaidimų dizaino, web dizaino, papildomos ir virtualios realybės, duomenų bazių technologijos, didelių duomenų ir debesų kompiuterija.

Priklausomai nuo pasirenkamų dalykų, studentai specializuojasi vienoje iš keturių sričių:

 • Daiktai internete
 • „Cross Media“
 • AR / VR (papildyta ir virtuali realybė)
 • Duomenų inžinerija

Kaip šios programos dalis, Jūs tobulinsite informacinių technologijų profesinius ir asmeninius įgūdžius, taip pat įgysite kvalifikaciją tolesnėms studijoms magistro lygmenyje.

Po trečiojo semestro galite perkelti į Viborgo AR / VR specializaciją, kad užbaigtumėte studijas Danijos interaktyviame skaitmeniniame centre Campus Viborg.

Specializacijos

 • Duomenų inžinerija - kursai apima duomenų saugojimą ir mašinų mokymą, įmonių išteklių planavimą (ERP), verslo analizę, duomenų vizualizaciją ir analizę.
 • Tarpusavio žiniasklaidos kursai apima mobilias programas ir rimtus žaidimus, kuriuose dalyvauja vienybė, turto saugykla, modeliavimas ir modeliavimas, taip pat sąsajos.
 • AR / VR - Kursai apima skaitmeninės animacijos gamybą, pagrindines AR / VR technologijas, skaitmeninio panardinimo jutiklius ir ekranus, žaidimų projektavimą ir gamybą bei kitus „Cross Media“ specializacijos kursus.
 • Daiktai internete - kursai apima belaidį kompiuterį, pagrindinę elektroniką, realaus laiko ir įdėtą programavimą, taip pat elektroniką, naudojamą mikro valdiklių sujungimui su daugybe jutiklių ir pavarų.

Priėmimo sąlygos

Reikalavimai tarptautiniams studentams:

 • Vidurinės mokyklos egzaminų pažymėjimai ir diplomai ne mažiau kaip 12 metų bendrojo lavinimo ir vidurinio ugdymo mokykloje (prašome atsiųsti ir išverstų į anglų kalbą įrašų kopiją)
 • Tarptautinis ir Europos bakalaureatai
 • Pirmiau minėti sertifikatai turi įrodyti aukšto lygio A, fizikos ir anglų kalbos matematiką, atitinkančią Danijos B lygį (tarpinis lygis, turintis ne mažiau kaip 2 metus vidurinėje mokykloje)
 • Vidurinės mokyklos diplomas, papildytas ne mažiau kaip dvejų metų universitetinėmis studijomis atitinkamuose dalykuose; bakalauro laipsnį rekomenduojama iš Afrikos šalių, Bangladešo, Indijos, Pakistano, Kinijos ir Filipinų universitetų
 • Jūsų dabartinio anglų kalbos lygio dokumentacija. Mes priimame TOEFL testą, TOEIC testą, IELTS testą arba Cambridge ESOL testą.
 • Taip pat galite pasirinkti VIA University College anglų kalbos vertinimo testą (VIAT / e).

Pareiškėjai, kurie yra gimtoji kalba arba turi vidurinių mokyklų išsilavinimą iš Jungtinės Karalystės, Australijos, JAV, Kanados ir Naujosios Zelandijos, yra atleidžiami nuo anglų kalbos priėmimo reikalavimų.

14351_6.760_Billeder_studieportal_Billedudvalg_5.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

VIA University College yra didžiausias ir tarptautinis taikom?j? moksl? universitetas Danijoje, kuriame iš viso 19 000 student?, iš kuri? 3 500 yra tarptautiniai studentai iš viso pasaulio.

VIA University College yra didžiausias ir tarptautinis taikom?j? moksl? universitetas Danijoje, kuriame iš viso 19 000 student?, iš kuri? 3 500 yra tarptautiniai studentai iš viso pasaulio. Skaityti mažiau
Herningas , Horsensas , Orhusas + 2 Daugiau Mažiau