Programinės įrangos inžinerija

Programinės įrangos inžinerijos bakalauro laipsnį rengia programinės įrangos inžinieriai: bendradarbiaujantys specialistai, dirbantys komandoje, kad programinės įrangos produktai būtų gaminami laiku, pagal biudžetą ir tenkinami klientų poreikiai. Šios programos absolventai turės praktinių žinių ir įgūdžių apibrėžto inžinerinio požiūrio sudėtingų sistemų analizė, planavimas, projektavimas ir statyba. Kursiniai darbai grindžiami kompiuterių mokslo pagrindais ir matematiniais principais, kurie apima programinės įrangos projektavimą, analizę, tikrinimą, patvirtinimą, diegimą, diegimą ir priežiūrą.

Dažnai kyla painiavos dėl kompiuterių mokslo, programinės įrangos inžinerijos ir IT / IS skirtumų. Toliau pateikiama Diagrama iš Kompiuterių mašinų asociacijos (ACM) leidžia suvokti kiekvienos srities ryšį.

Elektriniai inžinieriai (EE) dažniausiai dalyvauja aparatūros projektavime, o kompiuterių inžinierių (CE) projektavimo sistemos, apimančios tiek aparatinę, tiek programinę įrangą. Kompiuterių mokslas (CS) apima sąvokas ir technologijas, susijusias su tuo, kaip padaryti kompiuterį ką nors padaryti (grafika, robotų technika ir kt.), O programinės įrangos inžinerija (SE) orientuota į tai, kaip kurti ir kurti programinę įrangą. Kompiuterių mokslas ir programinės įrangos inžinerija labai sutampa, o dažnai programavimas yra tarpusavyje susijęs; tačiau esminis skirtumas yra. Kompiuterių mokslininkai testuoja teorijas ir dirba nežinomo krašto. Programinės įrangos inžinerija yra inžinerijos disciplina. Inžinerija prasideda žiniomis, kurios jau yra patikimos ir kuriamos sprendžiant technines, visuomenines ir komercines problemas. Informacinės technologijos (IT) ir informacinės paslaugos (IS) yra orientuotos į technologinių sprendimų teikimą organizacijai.

Snow College programinės įrangos inžinerija programa suteikia studentams mokymosi patirtį, kuri remiasi tradicine kompiuterine mokslu ir inžinerija, ir gamina programinės įrangos inžinierius, kurie sistemingai, kontroliuoja ir efektyviai sukuria aukštos kokybės programinę įrangą. Tai atliekama šiais būdais:

- Šis laipsnis labai pabrėžia matematiką ir inžinerinių metodų naudojimą programinės įrangos kūrime.

- Kursuose daugiausia dėmesio skiriama programinės įrangos procesams ir jų gyvavimo ciklams, taip pat naudojamasi kolektyviniu požiūriu į programinės įrangos kūrimą su aktyviu mokymusi ("mokymasis darydamas"), kuris taip pat suteikia kiekvieno mokinio lyderio galimybes, pvz., Programinės įrangos kūrimo komandos vadovaujamą vaidmenį.

- Kursai apima reikšmingą mokymąsi tokiose valdymo srityse kaip projekto planavimas, išteklių paskirstymas, kokybės užtikrinimas, testavimas, metrika, priežiūra ir trikčių šalinimas, konfigūracijos valdymas ir personalo valdymas.

- Kursai apima studentų komandas dirbti su veikla, specialiai sukurta siekiant paskatinti moksleivius bendrai kurti savo supratimą apie pagrindines sąvokas ir kartu kurti pagrindinius proceso įgūdžius, tokius kaip bendravimas, komandinis darbas, kritinis mąstymas ir problemų sprendimas.

- Studentai galės pasirinkti:

 • Verslumas: skaičiuojamojo ir verslumo mąstymo derinys, siekiant nustatyti, įvertinti ir įgyvendinti idėjas, kurios sukurs naujas rinkas ir technologijas.
 • "Digital Media Design": integruotos žiniasklaidos naudojimas pranešimams perduoti elektroninėmis priemonėmis, tokiomis kaip internetas, filmai, televizija ir mobiliosios technologijos.
 • Interneto kūrimas: įrankių naudojimas, įskaitant HTML, CSS ir JavaScript, siekiant kurti ir palaikyti kokybiškas interaktyvias svetaines.

Programinės įrangos inžinerijos mokymo programa baigiasi vienerių metų seka, kur studentai dirba komandose, kuriant programinės įrangos sistemą, atspindinčią dabartinę pramonės praktiką. Be to, studentai skatinami dalyvauti stažuotėse prieš registruodamiesi ir dalyvaudami šiuose kursuose, norėdami įgyti tiesioginės patirties ir įžvalgos, prieš pradėdami įgyvendinti savo projektus. Snow College bendradarbiaus su įmonėmis, siekdama išplėtoti šias mokymosi galimybes, kurios suteiks studentams atitinkamą pramonės patirtį.

Snow College programinės įrangos inžinerijos programa rengia studentus iš karto įeiti į programinės įrangos inžinerijos profesiją arba siekti pažangių švietimo galimybių. Pirmieji dveji programos metai taip pat suderinami su perkėlimu į instituciją, teikiančią kompiuterijos mokslo laipsnį.

Programinės įrangos inžinerijos kursai

 • SE 3250 Kalbos apžvalga
 • SE 3410 Human Factors-Software Design
 • SE 3450 SW Desg. Principai, modeliai
 • SE 3520 duomenų bazių sistemos
 • SE 3620 Distributed App Development
 • SE 3630 "Mobiliųjų programų kūrimas"
 • SE 4120 Programinės įrangos valdymo vadovas
 • SE 4220 Grafinės vartotojo sąsajos
 • SE 4320 Personal Software Practices
 • SE 4400 SE Practicum I

Programinės įrangos inžinerijos karjera

Programinės įrangos inžinerija yra inžinerijos principų taikymas programinės įrangos kūrimui. Kompiuterių mokslininkai suvokia, kas yra tiesa, kaip išbandyti hipotezes ir kaip išplėsti žinias savo srityje. Programinės įrangos inžinieriai suvokia, kas yra tiesa, kas yra naudinga, ir kaip taikyti gerai suprantamas žinias spręsti praktines problemas.

Karjeros keliai programinės įrangos inžinerijoje

 • Programų kūrimas: Problemų sprendimas pagrįstas, ne žiniatinklio programinės įrangos kūrimas, apimantis programavimo kalbas, tokias kaip "Java" ir "C #".
 • Sistemų kūrimas: fono programinės įrangos kūrimas ir kodavimas, sukurtas norint paremti programų kūrimą; apima programines kalbas, tokias kaip C ir C.
 • Interneto svetainių kūrimas: programinės įrangos ar programų kūrimas žiniatinklio naršyklėje ir naudojamos programavimo kalbos, tokios kaip HTML, JavaScript ir PHP.
 • Įterptųjų sistemų kūrimas: kompiuterių sistemų ir programinės įrangos projektavimas, skirtas dirbti nekompiuteriuose, pvz., Automobiliuose. Naudoja programavimo kalbas, tokias kaip C ir asamblėjos kalbos.

Pajamos programinės įrangos inžinieriams

Darbo statistikos biuro duomenimis, tipiškas pradinis atlyginimas yra apie 70 000 JAV dolerių, o dauguma programinės įrangos karjeros moka nuo 80 000 iki 105 000 JAV dolerių per metus. Pajamų potencialas priklauso nuo vietos, patirties, švietimo, pramonės, darbdavių ir sertifikavimo.

Programinės įrangos inžinerijos įgūdžiai

Programinės įrangos inžinerijos specialistai yra įgūdžių pagrindu, todėl reikia labai specializuoto mokymo techninėse ir ne techninėse srityse. Darbdaviai siekia kandidatų, kurie turi techninių ir minkštų įgūdžių mišinį. Darbdavių vertinami minkšti įgūdžiai apima komunikaciją, organizavimą, projektų valdymą, problemų sprendimą, kritinį mąstymą ir sprendimų priėmimą.

Be programinių įgūdžių, programinės įrangos inžinieriai taip pat plėtoja ir techninius, ir konkrečiam sektoriui būdingus įgūdžių rinkinius, kurie yra taikomi visoms kompiuterių inžinerijos ir konkrečių praktikos sričių karjeros sritims. Techninių įgūdžių pavyzdžiai yra programavimo kalbos, kompiuterinė įranga ir programinė įranga bei sistemos architektūra.

Pasiruošimas karjerai programinės įrangos inžinerijoje

1) Gaukite programinės įrangos inžinerijos ar susijusios srities laipsnį. Dauguma programinės įrangos inžinierių pozicijų reikalauja bakalauro laipsnį. Programinės įrangos inžinerijos pagrindas bus naudingiausias programinės įrangos kūrimo ir tobulinimo pagrindas. Norėdami pasiruošti savo karjerai, čia yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti.

2) Nedelsdami pradėkite programavimą. Net jei jūs vis dar esate aukštesnėje mokykloje, galite suteikti sau didžiulę pradžią, mokydami sau programavimą. Programinės įrangos inžinerija neapsiriboja tik kodavimu, bet jums reikės žinoti bent kelias kalbas ir gilesnį supratimą apie tai, kaip jos veikia. Nėra plačios nuomonės, kokios kalbos yra labiausiai naudingos, tačiau tai visi populiarūs pasirinkimai:

 • C
 • C #
 • Java
 • JavaScript
 • Python

3) Studijų matematika. Programinės įrangos inžinieriai kartais sukuria matematinius algoritmus, leidžiančius programinei įrangai veikti. Dėmesys savo matematikos įgūdžių ugdymui ir išlaikymui, kad galėtumėte padaryti viską, kai įgysite programinės įrangos inžinieriaus poziciją.

4) Sukurkite programinę įrangą. Geriausias būdas tobulinti savo įgūdžius yra jų panaudojimas. Nesvarbu, ar profesionalūs projektai ar asmeninės, programinės įrangos kūrimo ir kodavimo programos išmokys jus daug. Daugeliui darbdavių praktiniai pasiekimai yra svarbesni už GPA arba teorines žinias.

5) Ieškokite stažuotės. Daugelis programinės įrangos inžinerijos studentų dirba internais, kol baigia studijas. Tai gali būti puikus būdas įgyti praktinį mokymą ir bendradarbiauti su potencialiais darbdaviais

6) Apsvarstykite savo karjeros tikslus. Programinės įrangos pramonė visada keičiasi. Nuolat tobulinkite savo žinias ir praktinius įgūdžius. Prisijunkite prie profesionalios organizacijos, pvz., ACM arba IEEE tinklų kūrimo galimybėms. Atlikite sertifikatus, susijusius su jūsų dominančia sritimi. Žiūrėkite Sniego pakopas, kad galėtumėte pradėti savo programinės įrangos inžinerijos Pathway .

Galimi profesionalūs sertifikatai

Yra daugybė sertifikatų, kuriuos galite ieškoti, kad pademonstruotumėte savo įgūdžius konkrečiomis kalbomis, produktais ar pareigomis. Kai kurie iš jų atspindi plačias žinias, kiti orientuojasi į siaurus įgūdžius specializuotose srityse.

Įrangos inžinieriai, turintys platų žinių, gali norėti gauti įgaliojimus per Elektros ir elektronikos inžinierių institutą (IEEE). IEEE bendruomenės programinės įrangos kūrimo duomenys atspindi žiniatinklio žinių valdymo programinės įrangos inžinerijos kryptį (SWEBOK). Jie yra pripažinti tarptautiniu mastu.

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 28, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
- Utah Resident Mokymas: $ 1,663. Mokestis už nerezidentą: 6 073 JAV doleriai. (2018 - 2019 mokslo metų išlaidos už semestrą)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date