Programinės įrangos inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas

Programinės įrangos inžinerijos programa sukurta siekiant išspręsti didėjantį profesionalų poreikį šioje sudėtingoje srityje. Šios programos absolventai dirbs su programinės įrangos inžinerija, ypatingą dėmesį skiriant didelėms ir kritinėms sistemoms.

Naujausi darbo statistikos biuro tyrimai ir duomenys rodo, kad kvalifikuotų programinės įrangos inžinierių poreikis per ateinantį dešimtmetį žymiai padidės.

Ši programa skirta tiek analitiniams, tiek praktiniams įgūdžiams, reikalingiems studentams sukurti tvirtas ir efektyvias kompiuterių programinės įrangos sistemas, skirtas gamybai, pramonės, medicinos, vyriausybės ir verslo programoms. Jie turės asmeninę ir komandinę praktinę patirtį su laiku, ekonomiškai efektyviais ir naujausiais procesais, metodais ir įrankiais.

Šia programa siekiama parengti studentus karjerai programinės įrangos inžinerijos, programinės įrangos projektų valdymo ir programinės įrangos kūrimo bei integravimo srityse. Programinės įrangos inžinerija apima pagrindinius programinės įrangos kūrimo ir priežiūros principus. Tai daugiausia apima pagrindinius programinės įrangos procesus ir gyvavimo ciklus, programinės įrangos inžinerijos matematinius pagrindus, reikalavimų analizę, programinės įrangos inžinerijos metodikas ir standartinius žymėjimus, programinės įrangos architektūros ir pakartotinio naudojimo principus, programinės įrangos kokybės sistemas ir patvirtinimą, programinės įrangos kūrimą ir priežiūrą, būtiną norint patenkinti galimas programinės įrangos inžinerijos akreditavimas ar reikalavimai.

Vizija

Mes siekiame tapti vienu iš pirmaujančių Programinės įrangos inžinerijos skyrių, kuris siūlo akademines ir mokslinių tyrimų programas, pripažintas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, gaminant aukštos kokybės, novatoriškus ir gerai parengtus absolventus.

Misija

Programinės įrangos inžinerijos programos misija yra suteikti studentams naujausias švietimo programas ir suteikti jiems reikalingas žinias ir įgūdžius, kad jie taptų lyderiais ir novatoriais programinės įrangos inžinerijos srityje, ir parengti absolventus, kurie bus sėkmingi specialistai, dalyvauti mokymesi visą gyvenimą ir kurie bus įsipareigoję tarnauti savo bendruomenei.

Tikslai

  • Gebėjimas taikyti žinias, įgūdžius ir programinės įrangos inžinerijos pagrindus dalyvauti kuriant išsamius programinės įrangos projektų sprendimus, kurie padeda organizacijoms siekti savo verslo tikslų ir tikslų.
  • Gebėti prisitaikyti prie naujų technologijų ir likti pirmaujančia programinės įrangos inžinerijos praktika ir sugebėti tęsti pažangias švietimo ir mokslinių tyrimų galimybes.
  • Gebėti naudoti efektyvius bendravimo įgūdžius, novatorišką mąstymą ir techninę aplinką, kad jie galėtų profesionaliai ir etiškai elgtis teikdami paslaugas bendruomenei ir regionui.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

AUT is the first private university in the south of Jordan with an ambitious vision to be a distinguished university that catches the eyes of students and a favorite choice for students from Jordan an ... Skaityti daugiau

AUT is the first private university in the south of Jordan with an ambitious vision to be a distinguished university that catches the eyes of students and a favorite choice for students from Jordan and the region. The university is situated about fifteen kilometers to the south of the city of Aqaba on the hills, overlooking the Gulf of Aqaba on a huge land of five hundred Km2. Skaityti mažiau