Trumpai apie programą

Mes gyvename "susietame pasaulyje". Žmonės yra prijungiami socialinės žiniasklaidos priemonėmis, o įrenginiai yra sujungti vienas su kitu (daiktų internetas). Mūsų gyvenimas tampa labiau priklausomas nuo kompiuterių. Mes nežinome, kiek įrenginių naudojame. Pagalvokite apie programas mobiliuosiuose įrenginiuose, žiniatinklio programose, (rimtuose) žaidimuose ir automobiliuose; visi produktų, paremtų programine įranga, pavyzdžiai. Norint tobulinti šias sistemas reikalingi protingi žmonės. Žmonės su techniniais įgūdžiais, kurie supranta šių programų taikymo sritį ir galimybes

Programos turinys

Per bendrą propedeidinį etapą sukursite plačias pagrindines žinias apie IT. Tada priimsite sprendimą:

  • Programinės įrangos inžinerija yra apie kompiuterių programų kūrimą ir tobulinimą nuo pirmosios idėjos iki sistemos įdiegimo ir valdymo. Tai daugiau nei tiesiog programavimas!
  • Verslo informatika suteiks jums žinių apie programinės įrangos kūrimą, IT naudojimą verslo procesų palaikymui ir mokys jus, kaip valdyti tinkamą informaciją apie sprendimų priėmimo procesą.

Ko tikėtis iš mūsų

Jūs būsite apmokyti tapti universaliu IT specialistu. Praktika ateina pirmiausia! Kadangi dirbate kartu su žmonėmis, daugiausia dėmesio bus skiriama socialinių ir bendravimo įgūdžių ugdymui. Būtina gerai suprasti informacines sistemas, bet taip pat išmokti organizuoti ir patarti. Tai dažnai bus atliekama grupės projektuose, daugiausia dėmesio skiriant praktikai ir papildomoms gairėms. Jūs visada galite aplankyti savo dėstytojus ir studentų patarėjus, aptarti savo studijų planą ir studijų pažangą.

Ką mes tikimės iš tavęs

Jūs esate aistringas apie IT, jus domina sprendžiant sudėtingus klausimus ir esate išradingas ir tikslus. Jums patinka perteikti ir jums patogiai dirbti komandoje. Jūs matote galimybes naudoti prasmingą technologiją. Galiausiai jūs žinote, kaip prijungti IT sprendimų kūrėjus ir galimus naudotojus.

Fontys mokymosi būdas

"Fontys mokymosi būdas" gali skirtis nuo studijų jūsų gimtosios šalies. Mes tikimės, kad mokiniai ne tik mokosi iš knygų, bet ir tikimės, kad jie ieškos pačių problemų sprendimų (kuriuos mes vadiname problemišku mokymu). Tai taip pat reiškia, kad paskaitos numato jus aktyviai dalyvauti diskusijose. Be to, turėsite kurti ataskaitas, spręsti grupių problemas, atlikti tyrimus ir sužinoti, kaip pateikti sprendimus. Tai gali reikšti, kad jūs turite prisitaikyti prie vietos kultūros, nes tai gali skirtis nuo to, ką jūs naudojote. Mūsų požiūris reikalauja tam tikros atsakomybės ir iniciatyvos iš jūsų pusės. Nepaisant to, galų gale pamatysite, kad šis požiūrį labai gerai rengia darbo rinkai po studijų.

Kodėl mokytis Fontys?

Mes siūlome išsilavinimą, kuris jus paruoštų darbo rinkai. Mes tai darome palaikydami nuolatinį ryšį su darbo sritimi. Mokydamiesi mes suteiksime reikiamą teoriją, todėl paprašysime šią teoriją įgyvendinti praktikoje naudodamiesi įvairiais projektais, pvz., Verslo plano parengimu. Mes tai darome, nes jums reikės pritaikyti savo žinias praktikoje, kai būsite pasiruošę studijuoti. Speciali informacija apie studijas "Fontys" ir studentų vertinama yra mūsų atvirų durų politika. Tai reiškia, kad jūs galite paprašyti dėstytojų klausimus ir paklausti jų atsiliepimų.

Kaip taikyti

Dėl instrukcijų, susijusių su paraiškos pateikimo procedūra, prašome kreiptis į pasirinktą studijų programą fontys.edu.

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Vokiečių
Fontys University of Applied Sciences

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Fontys University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
48 mėnesių
Dieninės
Price
10,143 EUR
EEE studentai: 2,060 EUR studentai be EEE: 9600 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date