Psichologijos bakalauras (bakalauras)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

IPU supranta žmogų kaip biologinę, socialinę ir kultūrinę formą. Studijų metu išmoksite suprasti asmenį, atsižvelgdami į asmeninės istorijos pagrindus ir sąmonės įtaką. Kaip žmonės vystosi socialiniame ir socialiniame kontekste, kaip jie formuoja savo aplinką ir kaip psichologiniais būdais galima užmegzti naudingus ryšius - tai yra pagrindiniai bakalauro psichologijos PLUS programos mokymo komponentai.

Baigę šią programą, esate ypač gerai pasirengę tolesnėms studijų ir mokymo galimybėms. Jūs gausite papildomą kvalifikaciją psichodinaminės intervencijos srityje ir specializuotą psichologinę anglų kalbą.

Studijuodami IPU, jūs pasirenkate pirmos klasės universitetą, kurį ypač gerai prižiūri profesoriai, dėstytojai ir Studentų biuro bei Tarptautinio biuro darbuotojai.

Nuo pat pradžių didelis dėmesys skiriamas studijų derinimui su praktika ir tyrimais. Didžiausias dėmesys skiriamas psichoanalitiškai pagrįstai psichologijai. Daugelis dėstytojų yra psichoterapeutai arba psichoanalitikai ir perduoda savo žinias, remdamiesi ilgamete patirtimi. IPU yra įsikūręs Berlyno viduryje, tačiau žalioje aplinkoje, tiesiai ant Spree upės.

IPU metu mes ne tik žvelgiame į turtingą praeitį, bet ir žiūrime į ateitį: kadangi artėjanti psichoterapijos įstatymo reforma turės didelį poveikį formaliems ir akademiniams bakalauro laipsniams, mes nuolatos seka šią plėtrą ir, kai tik bus priimti nauji licencijavimo nuostatai, sukurs atitinkamas perėjimo galimybes šioje naujai sukurtoje studijų programoje, kurią tikimasi pradėti visoje šalyje pirmą kartą 2020/21 žiemos kadencijoje. Naujoji mokymo programa bus parengta taip, kad atitiktų psichoterapijos studijų laipsnio kriterijus, jungtinę bakalauro ir magistro programą, kurios pabaigoje studentai gaus psichoterapinės praktikos licenciją.

127411_BScMAPsychology.jpg

Turinys ir struktūra

Mokslo psichologijos bakalauras PLUS yra skirtas šešių semestrų dieninėms studijoms su 180 kreditų. Jos mokymo programa apima klasikinius psichologinius pagrindus, tokius kaip bendroji psichologija, raidos psichologija, socialinė psichologija, diferencinė psichologija, empiriniai metodai ir biopsichologija.

Patirtis rodo, kad dauguma psichologijos studentų pradeda norą dirbti konsultavimo ir psichoterapijos srityje. Dalykai, susiję su klinikine psichologija - diferencinė psichologija, diagnostika, taip pat psichologinės intervencijos teorija ir metodai - sudaro pagrindinį mokymo programos tašką nuo pirmojo semestro ir gilinami į aukštesnius semestrus.

Pliusas IPU bakalauro programoje

IPU bakalauro psichologijaPLUS siūlo nemokamą ir sertifikuotą psichodinaminių konsultavimo metodų specializaciją.

IPU bakalauro psichologijaPLUS siūlo nemokamą ir sertifikuotą psichodinaminių konsultavimo metodų specializaciją.

Be pagrindinio bakalauro programos turinio, galite:

  • įgyti psichodinaminės pokalbio lyderystės pažymėjimą, kuris išduodamas baigus blokuotą prižiūrimų mokymų savaitę kartu su kvalifikuotais įprastos programos moduliais.
  • leiskite anglų kalbos kursą, kuriame kvalifikuotas gimtoji asmuo moko psichologinės ir psichoanalitinės specializuotos anglų kalbos.

Sertifikatas „Psichodinaminė pokalbių lyderystė“ ir konkrečių dalykų anglų kalbos įgūdžių įgijimas yra popamokiniai moduliai, kuriuos galima priimti nemokamai ir kurie gali suteikti pranašumo jūsų paraiškoms ir karjeros galimybėms baigus bakalauro laipsnį.

126108_126092_BScPsychology.jpg

Kurso tikslai

Mūsų psichologijos bakalauro laipsnio esmė yra humanitarinių ir psichoanalitinių psichologijų integracija su gamtos mokslais ir akademine psichologija. Turėdami šį bakalauro laipsnį, mes IPU siūlome į praktiką orientuotą ir į mokslinius tyrimus orientuotą studijų kursą, kuris atspindi tiek humanitarinius, tiek gamtos mokslus tiriant psichiką ir optimaliai paruošia jus ateičiai, jūsų psichoterapeuto mokymui ir visoms teisiniai pakeitimai, kurie šiuo metu apima lauką.

Baigę mokslų bakalaurą, galėsite kompetentingai ir autonomiškai dirbti įvairiose taikomosios psichologijos srityse. Galėsite kritiškai įvertinti ir pritaikyti mokslinių tyrimų rezultatus. Daugelis konsultavimo centrų mėgsta dirbti su psichologijos absolventais, pvz., Priklausomybės srityje, mokyklose ar teikdami humanitarinę pagalbą.

Kiekvienam bakalauro programos absolventui garantuojame vietą IPU psichologijos magistro programoje. Įgytas magistro laipsnis yra būtina sąlyga norint mokytis psichologinio psichoterapeuto pagal galiojančius įstatymus ir kitus teisės aktus.

Tarptautinės mainų programos

Per Tarptautinį biurą IPU yra prijungtas prie daugelio universitetų Europoje ir visame pasaulyje. Visi registruoti studentai gali praleisti stažuotę arba visą semestrą viename iš šių universitetų partnerių užsienyje. Kredito taškų pripažinimas Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemoje (ECTS) jau yra reglamentuojamas sutartimis.

126109_126094_ipu_general1.jpg

Paraiška

Psichologijos bakalauras prasideda vasaros ir žiemos laikotarpiais. Pagal psichologijos bakalauro programą jums reikalinga bendroji aukštojo mokslo stojamoji kvalifikacija arba su dalyku susijusi aukštojo mokslo stojamoji kvalifikacija pagal Berlyno aukštojo mokslo įstatymo (BerlHg) 11 straipsnį. Įstatymas leidžia priimti daugybę skirtingų priėmimo variantų, kurie išsamiau aprašyti IPU priėmimo taisyklių 4 straipsnio 2 dalyje.

IPU siekia asmeninės atrankos procedūros su visų kandidatų pokalbiais. Galite būti priimami į aukštesnį semestrą pagal „BerlHg“ 23a straipsnį, jei galite įrodyti, kad baigėte kursą, kurio apimtis ir teminė orientacija yra pakankamai panaši į IPU psichologijos bakalauro laipsnį. Kreditavimo procese taip pat gali būti atsižvelgiama į kompetencijas, įgytas ne universitete. Egzaminų ir priėmimo komitetas įvertina preliminarius pasiekimus.

Prašome žinoti apie šiuos paraiškos teikimo procedūros aspektus: Universiteto vadovybė pasilieka teisę atidėti ar atmesti bet kurią paraišką. Priimant šį sprendimą atsižvelgiama į bendrą paraiškos įspūdį: pareiškėjo motyvacija pasirinkti profesiją, jo interesai ir, jei taikoma, ankstesnė patirtis ir socialinis įsipareigojimas. Didžioji dalis kandidatų bus pakviesti pokalbiui. Pokalbio rezultatas - rekomendacija universiteto vadovybei, kuri priima sprendimą dėl priėmimo ar atmetimo.

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą siekia 4750 eurų per semestrą. Taip pat galima sumokėti 820 EUR per mėnesį. Už visas studijas (6 semestrus) galite mokėti taip:

  • su nutraukimo galimybe (semestras po semestro): 26 400 €
  • be sutarties nutraukimo galimybės (iš anksto): 23 000 EUR

Be šių mokesčių, visiems dieninių studijų studentams bus imamas papildomas 298,80 EUR už semestrą, tai reiškia, kad studentai gali naudotis „Studierendenwerk“ (Studentų sąjungos) paslaugomis. Tai taip pat apima semestro bilietą, kuris suteikia studentams teisę naudotis visu viešuoju transportu Berlyne. Atminkite, kad šis papildomas semestro mokestis gali keistis.

Finansinė parama

IPU dalyvauja „Deutschlandstipendium“ programoje - stipendijų programoje, kurią finansuoja Vokietijos vyriausybė ir kurioje gali dalyvauti visi studentai. Svarbiausi kriterijai norint gauti šią 300 EUR per mėnesį stipendiją yra ankstesni rezultatai, socialinis įsipareigojimas ir galimas finansinis poreikis.

Be to, IPU siūlo diskusijas su „Chancen eG“. Turėdami „atvirkštinę kartų sutartį“, jūs galite finansuoti savo studijas kreditu, bet grąžinti turite tik tada, kai iš tikrųjų uždirbate pakankamai pinigų.

O visai neseniai, 2019 m., IPU tapo „Studentische Darlehenskasse Berlin eV“ (DAKA) nare. Tai reiškia, kad būdamas IPU studentas gauni paskolą geriausiomis sąlygomis visame Berlyne.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsibl ... Skaityti daugiau

The IPU is a state-recognized private university with its campus and administration in Berlin. The International Psychoanalytic University Berlin gGmbH limited liability company is the body responsible for the university, and the sole shareholder of the company is currently the Foundation to Promote University Psychoanalysis. Skaityti mažiau