Read the Official Description

Universidad Europea Madrido psichologijos studijavimas reiškia apie jūsų profesiją mokytis unikaliu, tarpdisciplininiu ir asmeniškai pritaikytu būdu. Kadangi jūs sujungsite technines žinias ir praktines žinias ir suprasite jas su profesine kompetencija, būsite gerai pasirengę tapti psichologo specialistu, galinčiu padėti žmonėms.

 • Psichologijos bakalauro laipsnį iš Universidad Europea jūs gausite labai praktinį išsilavinimą, pagrįstą atvejų tyrimais ir modeliuojama praktika su aktoriais. Šie praktiniai užsiėmimai vyksta modeliavimo patalpose, kuriose yra moderniausios technologijos.
 • Dėka mūsų novatoriškos metodikos, jūs pasidalinsite veikla su kitų sveikatos priežiūros sričių moksleiviais, išmokite dirbti daugiadalykėse komandose, taip pat kaip ir profesionalų pasaulyje. Jūs taip pat galėsite tobulinti savo galimybes per 600 valandų klinikinės praktikos pacientams išorės įstaigose.
 • Trečiaisiais metais jūs atliksite klinikinę stažuotę išorės centruose, todėl jie vyksta ispaniškai. Prieš leisdami įstoti į stažuotes, studentai privalo pasiekti ir pateikti B2 lygmens kvalifikacijos įrodymus.
 • Padedant žinomų psichologų fakultetui, jūs išnaudosite visą savo potencialą ir specializuokite taikomąją psichologiją, kuri jums labiausiai patinka: sveikatos psichologija ar teisinė ir teismo psichologija .
 • Norint specializuotis sveikatos psichologijoje, jūs privalote baigti magistro laipsnį "Bendrosios sveikatos psichologijos" magistro laipsnį, kuris leis jums praktikuotis kaip sveikatos psichologas Europoje. Jei jums patinka, taip pat galite pasiimti magistro laipsnį ispaniškai Universidad Europea Madride.

* Teorinė programa 100% anglų. Minimalus anglų kalbos mokėjimo lygis, reikalingas norint įstoti į studijų programą: B2.

Privalomas minimalus ispanų kalbos lygis klinikinės praktikos (pradedant trečiaisiais metais): B2.

Kodėl psichologija yra EUM?

 • Kadangi jūs įgysite oficialų bakalauro laipsnį, atitinkantį Europos aukštojo mokslo erdvę
 • Dėl praktinio išsilavinimo jūs gausite, remiantis realiais modeliais.
 • Dėl savo tarpdisciplininės darbo metodikos, pirmosios tokios rūšies Ispanijoje.
 • Dėl savo fakulteto kokybės, daugelis iš jų yra aktyvūs žinomi psichologai.
 • Kadangi užsienyje turėsite daugiau kaip 600 valandų klinikinės praktikos

Akademinė kokybė

PIONEERING, VISIŠKAI INOVACINIAI DARBO METODIKA
Jūs baigsite dalį savo išsilavinimo, dirbančių tarpdisciplininėse komandose, dalydamiesi veikla su kitų sveikatos mokslų departamentų studentais. Tai yra pirmoji tokio pobūdžio darbo metodika Ispanijoje, leidžianti mokytis bendrauti su kitais specialistais, kaip ir profesionaliu pasauliu.

ŠVIETIMAS DIDESNĖ DIDĖTOJOSIOS PRAKTIKOS SRITYJE
Nuo antrųjų metų imituojamos praktikos sesijos su aktoriais leis praktiškai pritaikyti viską, ką mokate klasėje. Šis darbo būdas mus išskiria iš kitų universitetų ir leidžia susipažinti su profesine aplinka. Modeliavimas taip pat naudojamas kaip sėkmingas vertinimo įrankis. Dėl objektyvaus struktūrizuoto klinikinio tyrimo (OSCE), modeliuojami klinikiniai atvejai leidžia profesoriui įvertinti savo įgūdžius įvairiose klinikinėse situacijose.

Labai kvalifikuotas profesionalus fakultetas
Dauguma jūsų profesorių mokymą sujungia su profesine veikla skirtingose ​​psichologijos srityse. Jų patirtis leidžia jiems atskleisti realybės profesiją nuo pirmos dienos, plėtojant savo kompetencijas ir gebėjimus bei suteikiant realaus gyvenimo patirtį.

TARPTAUTINIS ŠVIETIMAS JUMS TOLESNIS
Gyvenimas studentų su kitomis šalimis universitetuose leidžia sužinoti apie jų kultūrą ir požiūrį į psichologiją. Be to, dėka mūsų "Erasmus", "Garcilaso" ir tarptautinių laureatų tinklų susitarimų galite turėti dalį savo išsilavinimo žinomuose universitetuose daugiau nei 80 šalių.

SUSITARIMAI SU PRESTIGIJOMIS CENTRAMS IR INSTITUCIJOMIS
Nuo trečiųjų metų, vykdydami bendradarbiavimą su pagrindiniais psichologijos centrais ir institucijomis, praeityje atlikite daugiau nei 600 valandų klinikinės praktikos išorės svetainėse, turėsite galimybę dalyvauti tokiose organizacijose kaip "Grupo 5", "Psychologists without borders", "Professional" Madrido psichoanalizės asociacija, Bertrand Russell psichologijos centras, CINTECO, elgesio tyrimų ir terapijos centras, Madrido Parkinsono asociacija, AMMA grupė, The Luria grupė, Psichologijos orientavimo institutas, Nexo taikomoji psichologija, Princesa 81 Psichologai, PSISE klinikinė plėtra Psichologijos tarnyba ir SINEW daugiakalbio gydymo institutas.

Karjera

Galite pasirinkti psichologijos sritį, kuri labiausiai jus domina, ir pradėti specializuotis į ją per savo bakalauro laipsnį. Jūs tapsite sveikatos psichologijos ar teisinės ir teismo psichologijos ekspertu.

Norint specializuotis sveikatos psichologijoje, jūs privalote baigti magistro laipsnį "Bendrosios sveikatos psichologijos" magistro laipsnį, kuris leis jums praktikuotis kaip sveikatos psichologas Europoje. Jei jums patinka, taip pat galite pasiimti magistro laipsnį ispaniškai Universidad Europea Madride.

Priėmimas

Universidad Europea bakalauro studijų priėmimo procesas yra atliekamas keliais paprastais žingsniais, kurie iš esmės apima tam tikrų dokumentų pateikimą, atvykimo egzaminą ir baigiamąjį įregistravimą.

Finansinė pagalba

" Universidad Europea de Madrid" turime visą jums skirtą finansinę pagalbą, kuri padėtų jums mokėti už savo išsilavinimą. Kai kurie pavyzdžiai:

 • Mokėjimų lankstumas
 • Mėnesinės įmokos
 • Pagalba greitam mokėjimui
 • Pagalba tęstiniam studijoms
 • Pagalba vienalaikiam tyrimui
 • Pagalba šeimos nariui " Universidad Europea

Finansavimas

" Universidad Europea " pasirašė keletą susitarimų su bankais, kad padėtų jums mokėti už studijas.

Dotacijos ir stipendijos

 • Dotacijos ir stipendijos iš Madrido Europos karjeros koledžo
 • Oficialios Švietimo ir mokslo ministerijos stipendijos ir stipendijos talentingų, neįvykdytų žmonių programoje (TOP programa),
Program taught in:
Anglų

See 6 more programs offered by Universidad Europea »

Last updated July 12, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline