Psichologijos menų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Bloomsburg University psichologijos katedra pasižymi bakalauro ir nepilnamečių programų, kurių dėstytojai yra baigę doktorantūrą. laipsniai psichologijoje, beveik visi su savo specialybės daktaro laipsniu.

Psichologijos specialybės studijuoja visas pagrindines disciplinos sritis nuo statistikos iki eksperimentinės metodikos ir taikymo pažangiąja teorija, taip pat nepriklausomus tyrimus, praktikumą ir dėstymo asistentus.

Kuriant psichologiją , mokslinį psichinių funkcijų ir elgesio tyrimą, esate pasiruošę iššūkiams, su kuriais susidursite kaip darbuotoju, šeimos nariu ir susijusiu piliečiu šiame pasauliniame pasaulyje. "BU" jums suteikiamos įgūdžiai darbo vietoje, reikalingi šiame informaciniame procese; tvirtas akademinis išsilavinimas daugelyje sričių; ir žinias, įgūdžius ir vertybes, kad būtų galima sėkmingai dirbti ir kasdieniame gyvenime.

Pratimai savo svarbiausius per ...

 • galimybės bendradarbiauti su fakultetu
 • dalyvavimas vienoje iš aktyviausių universitetų studentų organizacijų
 • aukštas studentų įdarbinimas karjeros srityje ir aukštesniųjų mokyklų programos

Psichologija užtikrina kokybišką bakalauro studijas

Studentai žino, kaip mokytis

Žinios, kaip mokytis, apima mokymosi strategijas, pvz., Tarpines studijų sesijas; apdorojimo informacija prasme; generuoti atsakymus, siekiant pagerinti atmintį; paaiškinti sąvokas; naudojant vizualines-erdvines, žodines ir kinetezines strategijas; ir aktyviai įsitraukia į tvirtą mokymosi procesą. Studentai gali pagrįstai tikėtis, kad dėstytojai ir pagalbiniai darbuotojai savo institucijoje padės jiems mokytis mokytis.

Mokiniai prisiima didesnę atsakomybę už savo mokymąsi

Studentai turi tobulinti metakognicijos įpročius, kurie apima žinojimą, kada jiems reikia pagalbos mokymosi metu ir kai jie mokosi savarankiškai. Semestro pradžioje mokiniai, kuriems reikia pagalbos mokant, turėtų kreiptis pagalbos iš savo profesorių ir kitų universiteto studentų, kurie gali remti mokymąsi (pvz., Studentų mokymosi centrų darbuotojai).

Studentai naudojasi turtinga įvairove, kuri egzistuoja kolegijoje

Prognozės rodo, kad iki 2050 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose nebus vienos daugumos grupės (2008 m. JAV surašymo biuras), kai dauguma šiandieninių studentų vis dar bus darbo vietoje. Demografai tikisi, kad kiti pasaulio regionai taip pat tampa vis įvairesni. Žmonės skiriasi įvairiais būdais, įskaitant rasės, etninės kilmės, kilmės šalies, amžiaus, religinių įsitikinimų, seksualinės orientacijos, lyties ir socialinės ir ekonominės padėties gebėjimų ir skirtumų mastą. Įvairios kitų studentų ir dėstytojų charakteristikos suteikia mokymosi patirtį realioms užduotims suprasti žmones, kurie žiūri į įvykius pasaulyje iš skirtingų perspektyvų. Mokymasis iš skirtingų studentų ir dėstytojų yra svarbus kokybės švietimo komponentas.

Studentai yra atsakingi už patarimą akademinėms užduotims atlikti

Pavyzdžiui, pasirinkus kursus patvirtintoje seka, atitinkančią institucijos reikalavimus pagrindiniam ir bendram išsilavinimui. Jie taip pat yra atsakingi už patarimą planuoti realią karjerą, pritaikytą individualiems talentams, siekiams ir situacijoms. Šio principo pasekmė yra tai, kad fakultetai ir darbuotojai bus prieinami studentams ir gerai žinomi apie pagrindinių ir karjeros galimybių didžiųjų bendrovių psichologijos reikalavimus.

Studentai siekia tapti psichologiškai pažįstamais piliečiais

Siekis tapti psichologiškai pažengusiais piliečiais - parengti studentus XXI a. Psichologinis raštingumas apima pagrindines žinias apie psichologijos dalyką, mokslinio mąstymo vertinimą, etišką elgesį, įvairovės pagarbos pripažinimą ir skatinimą bei įžvalgų apie savo ir kitų elgesį bei psichinius procesus. Prieiga prie informacijos iš tolimų šalių tapo studentais pasauliniais piliečiais, net jei jie niekada nevaikščiojo už savo gimtajame mieste, ir padidina jų sugebėjimą matyti problemas iš daugybės perspektyvų. Taigi psichologiškai pažįstami piliečiai vertina tarptautines psichologijos perspektyvas ir nori užmegzti ryšius su piliečiais iš kitų šalių.

Šaltinis: Amerikos psichologijos asociacija

Kaip pagrindinė psichologija, jūs ...

 • parodyti puikius bendravimo įgūdžius: žodžiu, raštu ir tarpasmeniniu.
 • suprasti psichologijos pagrindus (turinį ir teorijas).
 • suprasti mokslinį metodą, kiekybinį mąstymą ir problemų sprendimą.
 • pritaikyti psichologijos žinias ir metodus į įvairias situacijas.
 • demonstruoti įgūdžius naudojant technologijas.
 • tapti smalsu, aktyviu, lanksčiu ir pasitikinčiu besimokančiuoju.
 • plėtoti moralinį ir moralinį jautrumą.
 • integruoti žinias apie psichologiją ir kitas disciplinas.
 • Būkite pasiruošę kitam gyvenimo etapui.

Mokymo programai reikia 36 valandų psichologijos kursų, kuriuos sudaro pagrindinė psichologinių principų ir aukštesniojo lygio reikalavimų dalis iš daugelio kursų. Vadovaudamasis akademinės psichologijos patarėju, studentai gali pritaikyti savo tvarkaraštį pagal savo individualius poreikius ar interesus.

Kodėl svarbu psichologija?

Tiesiog ... tai iš esmės įdomu, leidžianti jums sužinoti, kaip ir kodėl žmonės daro tai, ką jie daro. Be to, psichologijos laipsnis atveria duris įvairioms profesijoms, tokioms kaip mokyklos psichologas, klinikinis psichologas, neurologas ar bendruomenės psichologas.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become ... Skaityti daugiau

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become dynamic and confident leaders. Skaityti mažiau