Reklama ir rinkodara

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žinoma, Bendravimas, pagrindinis Reklama, siekiama mokyti specialistus ir mokslininkus, kurie veikia transformacijos būdu keliose šiuolaikinių ryšio scenarijais, pasirengę projektuojame, gaminame ir vykdyti reklamos kampanijas ir komunikacijos projektų kūrimo ir įvaizdžio skatinimo produktai ir paslaugos.

Praktikos sritis

Professional reklama yra apmokyti ir skatino tiek akademinę karjerą kaip mokslininko ir pedagogo, ir dėl įvairių sričių reklamos darbo rinkoje, kaip antai darbo: Paslauga, planavimo, tyrimų, žiniasklaidos, kūrybingi ir gamyba. Reklamos pat gali veikti sektoriuose, rinkodaros komunikacijų pramoninių organizacijų, prekybos, paslaugų teikimo ir žiniasklaidoje, taip pat veikia įvairių skaitmeninių ryšio sistemų, pavyzdžiui, skaitmeninės televizijos, interneto, mobiliojo sistemos ir judriojo ryšio sistemų transliuoti komunikacijos.

Diferencialo

Ragina būsimų specialistų, kad atitiktų dabartinius iššūkius rinkodaros komunikacijos srityje. Turinį, pavyzdžiui, klientų aptarnavimo, rinkodaros ir e-komercija, Strateginio planavimo ir skaitmeninėmis aplinkomis technologijos taikomos reklamos reaguoti į abi dabartiniai lūkesčiai profesinės rinkoje dėl naujų stažuočių į galimybes, kad prisistato poreikį. Palaikomos laboratorijose naujų ryšių technologijų, audiovizualinių kūrinių gamybos ir fotografijos, studentai plėtoti projektus paprastųjų ir skaitmeninės žiniasklaidos (interneto, WEBTV ir skaitmeninės TV).

Trukmė (mokėjimo laikas):

Minimalus: 8 semestrus Didžiausia: 12 semestrai

Klasė Tvarkaraštis:

Ryte ir vakare

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2016

Apie mokyklą

A Universidade de Sorocaba - Uniso é uma Universidade comunitária, regional, não confessional, de qualidade, cuja primeira semente foi a Faculdade de Filosofia Ciências e Letras de Sorocaba, criada em ... Skaityti daugiau

A Universidade de Sorocaba - Uniso é uma Universidade comunitária, regional, não confessional, de qualidade, cuja primeira semente foi a Faculdade de Filosofia Ciências e Letras de Sorocaba, criada em 1951, que começou a funcionar efetivamente em 1954, com dois cursos: Pedagogia e Letras Neolatinas, e apenas 27 alunos. Skaityti mažiau