Reklamos baigimas

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Vienintelis bendravimo kursas Brazilijoje su mentoriais individualizuojant studentų pasirinkimą skirtingose rinkos srityse.

Kursas, kuris yra orientyras šalyje ir kuris rengia specialistus, kurie keičiasi. Tai ESPM reklamos kursai. Be tvirtų rinkodaros ir komunikacijos pagrindų, jūs taip pat turite specifikaciją takais, o tai reiškia, kad pasirenkamuosius dalykus reikia pasirinkti kursuose ar kituose ESPM bakalauro kursuose, be to, ir papildomos veiklos, tokios kaip: konsultacijos, dirbtuvės, jaunesnės agentūros, modernios laboratorijos ir eksperimentinės erdvės. Viskas, kad tave priartintų prie realios darbo rinkos praktikos. Ir tau artimiausia rinka. Nenuostabu, kad daugiau nei 90% studentų jau dirba.

138666_pexels-photo.jpg

Reklamos ir informacijos kursai šalyje

ESPM metu jūs įgyjate žinių, kad taptumėte transformuojančiu komunikacijos profesionalu visose šio sektoriaus srityse. Čia pasiruošiama suprasti bendravimą plačiau, techniniu, rinkodaros, technologiniu ir žmogiškuoju būdu. Kurso metu įvaldysite rinkodaros vadybą, komunikacijos technologijas ir kūrybiškumo pritaikymą pačiose skirtingose rinkos įterpimo srityse, gebančiose abejoti, diegti naujoves ir paversti jūsų darbą, visuomenę ir gyvenimą.

Diferencialai

ESPM skiriasi, todėl čia rengiami ir profesionalai!

Be tipinio reklamos išsilavinimo, ESPM turėsite:

 • Marketingo valdymas
 • Didelis pasirenkamųjų dalykų skaičius
 • Daug ir įvairių laboratorinių erdvių
 • Projektai ir disciplinos su įmonėmis (vidutiniškai 30 per semestrą)
 • Šiuolaikiška infrastruktūra

Pasirenkamieji

Nuo 3 semestro galėsite pasirinkti dalykus (kas pusmetį), kurie yra kitų mokyklos kursų dalis. Taigi, jūs turite galimybę išplėsti savo profesinį suvokimą ir subręsti pasirinkimą.

„LifeLab“

„ESPM LifeLab“ siekia į savo mokymą įtraukti techninių, elgesio ir pažinimo žinių. Taigi, baigę studijas, būsite daug labiau pasirengę dirbti tiek tradicinėse profesijose, tiek tose, kurios reikalauja santykio ir savęs pažinimo įgūdžių, tokiose kaip mokslininkai, vadovai ir kūrybininkai. Kursų metu turėsite galimybę pasirinkti tarp disciplinų ciklo, organizuoto pagal tris ramsčius:

Metakognityvinė

Savamokslis

 • Mokymosi laboratorija
 • Kūrybiškumas
 • Mokslinis mąstymas

Techniškas

Skaitmeninis sklandumas

 • Logika ir duomenų vizualizacija
 • Skaičiavimo pagrindimas

Socialinis ir emocinis

Savęs pažinimas

 • Tikslas, karjera ir savirealizacija
 • Idėjų ir projektų pristatymas
 • Verslas
 • Menai
 • Daugiakultūris vadovavimas ir darbas

Darbo rinka

Yra platus viešinimo ir reklamos veiklos laukas, apimantis komunikacijos agentūras (reklama, aktyvavimas ir pardavimų skatinimas, paskatos, prekybiniai renginiai, skaitmeninė komunikacija, santykių rinkodara ir vidinė komunikacija); rinkodara ir prekybos rinkodaros sritys įmonėms; komunikacijos priemonės (vidinės komunikacijos ir reklamos rinkodaros sritys - santykiai tarp reklamos agentūrų ir reklamuotojų); konsultacijos; taip pat specializuotos įmonės (informacijos ir turinio, tyrimų institutai, vaizdo ir garso gamintojai, skaitmeninių kūrėjų renginiai, reklama, konsultacijos kultūros ir sporto projektuose, be kita ko).

88% įsidarbinimo galimybė

ESPM absolventai turi 88% * galimybių įsidarbinti darbo rinkoje.

* 2018 m. ESPM užimtumo tyrimo informacija, surinkta iš 1000 neseniai ESPM studijas baigusių specialistų. Šis procentas yra bendras visų kursų bakalauro kursams.

San Paulas

Rio de Žaneiras

Porto Alegrė

Formavimo linijos

Čia galite pasirinkti, kuri mokymo linija geriausiai atpažįsta:

Reklama ir rinkodara

Šiuolaikinis profesijos mokymas, derinant teoriją ir techniką visose įtikinamojo bendravimo srityse.

Reklama pabrėžiant garso ir vaizdo įrašus

Formavimas palaiko garso ir vaizdo sritį per septynias specialias disciplinas, dialogas su šia žinių sritimi.

Daugiau informacijos čia.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Com mais de 65 anos de história, a ESPM é referência brasileira em comunicação, marketing e gestão no ensino superior, com DNA de inovação e tecnologia presente em todos os processos de aprendizagem, ... Skaityti daugiau

Com mais de 65 anos de história, a ESPM é referência brasileira em comunicação, marketing e gestão no ensino superior, com DNA de inovação e tecnologia presente em todos os processos de aprendizagem, formando profissionais preparados para o futuro. Skaityti mažiau
San Paulas , San Paulas , San Paulas , Rio de Žaneiras , Rio de Žaneiras , Porto Alegrė , Florianópolis + 6 Daugiau Mažiau